89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:517
Počet zobrazení:7 855

Další skeč z pořadu Monty Pythonův létající cirkus. Tentokrát scénka o příjimacím pohovoru z kapitoly Jak naštvat lidi.

Přepis titulků

Víte, vážně si vychutnávám pohovory uchazečů o výukový kurz managementu. Vstupte. - Pojďte a sedněte si. - Děkuji. Mohl byste zase na chvilku vstát? - Posaďte se. - Promiňte? - Posaďte se. Aha... - Dobré ráno. - Dobré ráno. - Dobré ráno.

- Dobré ráno. Povězte mi, proč říkáte ráno, když velmi dobře víte, že je odpoledne? No... vy jste řekl "Dobré ráno." Dobré odpoledne. - Ach, dobré odpoledne. - Můj bože. Dobrý večer. Nashledanou? Nikoliv. Nezeptáte se, proč jsem zazvonil?

- Proč jste zazvonil? - Co si myslíte vy? PĚT, ČTYŘI, TŘI, DVA, JEDNA, NULA! - Já... já... - Příliš pozdě. Brou noc, cink-cink-cink-cink-cink. Brou noc, cink-cinkylinky-cink-cink. Je tohle pohovor na výukový kurz manažerů, že ano? Ano, to je on. Brou noc, cink-cink-cink-cink-cink.

- Panečku, myslím, že se mi moc nedaří. - Proč myslíte? - No, já nevím. - Řekl jste to, protože nevíte? No.. já, já... teda... PĚT, ČTYŘI, TŘI, DVA, JEDNA, NULA! Takže. Promiňte, ale jsem zmaten. Proč myslíte, že jsem to tedy udělal? - To netuším.

- Nejste zvědavý? - To ano. - Tak proč se mě nezeptáte? - Jméno?! - Cože? - Vaše jméno, prosím. - David. - David. Určitě? - Ano. - David Určitě. - Ne, ne, Thomas. - Thomas Určitě. Ne, ne, David Thomas. - Brou noc, cink-cink-cink-cink-cink. - Panečku a je to tu zas. Brou noc, cink-cink-cink-cink-cink.

Nevím, co mám dělat, když zvoníte. Tak udělejte něco. Brou noc, cink-cink-cink-cink-cink. PĚT, ČTYŘI, TŘI, DVA, JEDNA - Dobré! - Dobré? Velmi dobré. Udělejte to znova. Vskutku, velmi dobré. Celkem vynikající. Dobrá.

Jsme připraveni. Dobrá, ještě jednou. Brou noc, cink-cink-cink-cink-cink. O co se tu jedná? O co tu jde? Máte velmi dobré hodnocení. To mě nezajímá. Myslím, že se snažíte úmyslně lidi ponížit. Takže odsud mizím a jdu rovnou na policii! Popíšu jim, co tu provádíte lidem a zajistím, že to už neuděláte! Co na to říkáš, hm?!

Co na to říkáš?! Velmi dobré hodnocení. Takže jsem získal to místo? Obávám se, že ne. Obávám se, že všechna volná místa byla obsazena už před několika týdny. Překlad: Zikato Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Snažím se Pythony chápat, ale jejich absurdní humor mi uniká.

2117

Odpovědět

mohli beste prosím přeložit tento skeč od pythonů ???
Department Store & Buying An Ant - http://www.youtube.com/watch?v=EzX_YcGkWbY (
prosim prosim :-)

190

Odpovědět

MP total suck!!

1833

Odpovědět

Jede v pořádku. Máš aktualizovaný flash?

180

Odpovědět

nefachá

180

Odpovědět

Rumlok: Jsem rád, že jsi zmínil South park, protože spoustu lidí to právě kvůli vulgaritám odsuzuje aniž by viděli jediný díl, přitom zvláště 1-6 série je nabita velmi kvalitním a svébytným humorem, který sice není pro každého, ale nedá se říct, že by byl intelektuálně pod úrovní.

181

Odpovědět

To Rumlok: Původní slova jsou pravdou, ale to co říkáš o Přátelích a těch "napodobeninách" je podle mě, s prominutím, blábol. Vždyť to má naprosto odlišný příběh a pokud vím, Barneyho "Awesom" nebo "Legen- wait for it - dary" je úplně něco jiného než to co bylo v přátelích, stejně jako parodie na šprty, neboli Big Bang Theory. Jediné stejné je to, že jde o bandu kamarádů, do kterého zní smích diváků.
Tak to vidím já, ale jak se říká: "každý dle svého gusta".

196

Odpovědět

2 Rumlok: naprostý souhlas, Přátelé třeba zase trochu vykrádají o dekádu starší seriál Cheers (u nás se snad ani nevysílal) atakdál... britské seriály možná nejsou pro každého, ale alespoň nejsou všechny do jednoho postavené na totožném základu jako ty americké (Big Bang, Himym a -ano, i Přátelé- jsou jen některé z mnoha...)
takže Zikato, jen tak dál:) další by mohly následovat třeba Bicycle Repairman nebo Silly Olympiad...

191

Odpovědět

já bych ho na konci asi zabila :D

180

Odpovědět

Rumlok: AMEN

181

Odpovědět

Monty python se s bit of fry and laurie , red dwarfem či třeba černou zmijí nedá srovnávat... Je to jiný druh humoru... Kdybych to srovnal s malířstvím , tak Bit of fry..., trpaslík apod je čistě, nádherně namalovaný obraz, zatímco Monty python je mnohem více abstraktní a umělecky vyspělejší, ve kterém laici nic nevidí. Monty python je druh humoru, na který musíte mít abstraktnější myšlení. Je mnohem více svobodný a originální, spousta seriálu ho převzala a zjednodušila. Viz. třeba southpark také zpočátku měl takovýto absurdní humor, ale pojal ho hodně vulgárně....(Hej krávy tohle je lidskej autobus. Nemůžete jezdit lidskym autobusem najděte si vlastní.. ) Ale je zajímavé , že hodně lidí říká , že je stupidní, což je absolutní blábol... To je jak nazvat surrealistickou malbu patlanicí, což taky hodně lidí děla :) Výhoda tohoto humoru je v tom , že neni tolik omezen a nabízí více kreativity. Např takový červený trpaslík docela dost kopíruje černou zmiji, která je minimálně o třídu lepší. Hodně sitcomů se navzájem kopíruje... V Británii moc ne , ale v Americe snad všechny... Třeba takový marketingový seriály jako Big bang theory či Himym, neuvěřitelně vykrádajíí přátelé... Dokonce tam jsou i stejné vtipy... To jsou ty přehodnocené srač**.. A to , že má něco vyšší nebo nižší hodnocení tolik neznamená, protože film/seriál , který se líbí úplně všem, nemá s uměním nic společného.

205

Odpovědět

Nejde tu o náročnost humoru, jako spíš o druh.
Chápu jejich humor, ale opravdu mi nepřijde tak extrémně vtipný. Ano, hodně jsem se nasmál u Svatého Grálu, ano, tady jsem se taky zasmál, ale na soupeření s Red Dwarfem to pro mě není.
A stejně mi připadá, že většině zarytých fanoušků MP to připadá "nejvtipnější" hlavně díky nadšení z toho, že vtip pochopí.

183

Odpovědět

Někdo holt ten náročnější humor nechápe, ale podle mě jsou Pythoni nejlepší komici co kdy byli na téhle planetě. Geniální :)

191

Odpovědět

Zikato, nenech se odradit, myslím že je docela osvěžující mít tu párkrát za týden Monty Pythony :)

190

Odpovědět

mě dokonce bavilo i Spaced... ale tohle vůbec...

187

Další