Taryn Southern - Nech si to v kalhotách

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 232
Počet zobrazení:11 812

Kdo se rozplýval nad půvabnou Taryn Southern a jejím hlasem v klipu Špatná díra, bude považovat následující video za dar z nebes. Malé cameo zde má i DJ Lubel, ale jelikož jste určitě natěšení, jak její první singl dopadl, nebudu vás déle zdržovat. Tady a tady jdou odkazy na videa, o kterých je v klipu také řeč. Pozn. Pokud by vás titulky zbytečně rušily, dají se během přehrávání jednoduše vypnout. ;-)

Přepis titulků

Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Upřímně, ani nevím, kde mám začít. Byl to prostě... velmi traumatizující týden. Další dva odběratelé. Krása. Sice jich pořád není deset, ale bude. Dva jsou v pohodě. - Vy jste na Twitteru? - Všichni tam jsou. Kde žijete? Jo vy myslíte, jestli tam jsem právě teď?

Podívejte. Už nemáme moc času, tak pojďme k věci. Co tě trápí, holka? Já vůbec nechodím ven. Jen si přeji, abych se mohla skrýt. V noci nemůžu spát a konec je v nedohlednu. Ty přízraky mě stále pronásledují.

Byla jsem s holkama tančit v klubu, když najednou se o mě začal někdo třít. Nevím kdo jsi, ale už znám tvoji velikost. Příště si nech svoji větvičku s třešněma pro sebe. Hned další den si vyšlápnu do lesa a nějaký podivín na mě vybalí svoje nádobíčko. S křikem jsem utekla, ale to nebylo vše. Později na pláži to byl samý pinďour.

Klacek. Erekce. Kláda. Ztvrdlé péro. Slipy se mu nadouvají, začíná vztyčovat stan. Ztopořelý. Erekce. Pinďour v pozoru. Nejsem zvědavá na obrys tvé ranní erekce. Nech si to v kalhotách.

Nech si svůj klacek v kalhotách. Tvoje matka by nepochybně souhlasila. Prostě si to nech v kalhotách. Nech si svůj klacek v kalhotách. Není to něco, co by holky chtěly vidět. Timberlake si nechává svoje péro v krabici. Sportovci to zase šoupnou do suspenzorů. Stříkání do trenek, to je Sambergův styl. Alespoň se tady ale neprochází se svým ocasem. Jay-Z má svoje potrubí v džínách.

Zbourej ten komín, jestli víš, co tím myslím. Shakespeare měl slipy navržené tak, aby dvorní dámy nepřekvapil jeho... Já se tu taky nepotuluji s mými přednostmi na odiv. Těsné spodní prádlo, to není ten správný směr. Ponechám to exkluzivní jako dáma a neprozradím, co se skrývá ve stínech. Nikdy nevíš, co je schované tam dole. Nechám si to v kalhotkách.

Nechám si svoji broskvičku v kalhotkách. Vím, že by na mě byla moje máma pyšná. Jestli budu mít tuhlu písničku v hlavě dalších šest týdnů, tak budu pěkně naštvaný. Pojďme si to zazpívat pěkně nahlas. Nech si svůj klacek v kalhotách. Nech si svůj klacek v kalhotách. Tvoje matka by nepochybně souhlasila. Nech si to v kalhotách. Nech si svůj klacek v kalhotách. Není to něco, co by holky chtěly vidět.

Nech si to v kalhotách. Nech si svůj klacek v kalhotách. Tvoje matka by nepochybně souhlasila. Prostě si to nech v kalhotách. Nech si svůj klacek v kalhotách. Není to něco, co bych chtěla vidět. Klacek. Klacek. Klacek. Klacek. Klacek. Klacek. Klacek. Klacek. Překlad: Brousitch Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (95)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Úprimne, na toto existuje davnejsie taka menšia odpoveď a to Bowling For Soup - Bitch

200

Odpovědět

Ještě jsem nepřišel na to, jestli si mám http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/katy-perry-firework-parodie pouštět až po tomhle nebo naopak.

230

Odpovědět

Taryn Southern je nádherná :)

280

Odpovědět

bezva

190

Odpovědět

dobrá samica :)
toto video ani nepotrebuje preklad a zvuk...

210

Odpovědět

Škoda, že v pasáži od 02:05 do 02:08 jsou ty kostičky :D :D :D

200

Odpovědět

no je krásná o tom není pochyb, a taky má krásnej hlas :D

200

Odpovědět

Nenecham si kladu :D v kalhotách :D

190

Odpovědět

Tak túto krásavicu tak ľahko z hlavy nedostanem :D

200

Odpovědět

ona je krásná

200

Odpovědět

Přesně, jak píše "Legendary", 2:17 - 2:24 je úplně neodolatelná!!!! Tuhle holčinu, její uhrančivý pohled (ani myšlenku na její "cuchi") jen tak nevyženu z hlavy :_(

180

Odpovědět

Smrky :D
to veřim :D

180

Odpovědět


Odpovědět

*a :-D

180

Odpovědět

Teda...slabej dovar oproti "Wrong hole"....Nejen že tam vypadal o dost lépe, ale i zpívat ji šlo...

188

Další