Přidat do sledovaných sérií 40
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:5 282

Znáte to. Chcete si v hospodě půjčit židli od vedlejšího stolu, ale nevíte, jak na to. A celé to může být poměrně nepříjemná zkušenost. Nezoufejte však, je tu Komise za boj proti společenským nedorozuměním!

Přepis titulků

- Je ta židle volná? - Ne. - Není? - Ne. - Aha. - A kdo tu sedí? - Nikdo. - Takže je volná? - Ano. Myslel jsem, že jste řekl, že je zabraná. Myslel jsem, že se ptáte, jestli je zabraná, tak jsem řekl ne. Co to sakra děláte? Dělám si legraci. Zatraceně, to bylo nepříjemné.

Všichni jsme to asi zažili, ale mohlo to být mnohem horší. - Je ta židle zabraná? - Bohužel ne. - Díky. Ne! To je naše židle! Naše židle! Je pro kamarádku Wendy, která má zánět močových cest! Jauvajs. Přesně proto v naší komisi bojující proti nicotným společenským nedorozuměním navrhujeme, aby vláda zavedla zákon, který by standardizoval žádost o židli takto: Buďte všichni zticha, potřebuji ticho!

Vezmu si tuto židli. Co na to říkáte? - Nemám s tím problém. - Děkuji. Podařilo se! Pokračujte v tom, co jste dělali. Buďte všichni zticha, potřebuji ticho! A je to tu. Pokud bude po našem, bude to odteď vypadat takhle.

Další návrh komise spočívá v tom, že když u někoho na návštěvě jdete v noci na záchod, nemusíte splachovat a riskovat jejich probuzení, ledaže jste kakali, v tom případě spláchněte, ale pak zakřičte: "Kakal jsem! Kakal jsem!" Děkuji. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář