The Book of Mormon - Hello!

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:331
Počet zobrazení:5 182

Následující píseň byla úvodním číslem předávání cen Tony z roku 2012. Pochází z muzikálu The Book of Mormon, za nímž stojí tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone. Muzikál v Americe kromě nesmírného úspěchu sklidil i spoustu cen, včetně ceny Tony za nejlepší muzikál roku 2011.

Přepis titulků

Dobrý den. Jmenuji se starší Price a rád bych se s vámi podělil o jednu úžasnou knihu. Dobrý den, jmenuji se starší Grant. Je to kniha o pradávné Americe. Je v ní tolik super částí. Nevěřil byste, jak vám ta kniha může změnit život. Dobrý den, jmenuji se starší Green. Rád bych se s vámi podělil o tuto knihu o Ježíši Kristu.

- Dobrý den, jmenuji se starší Young. - Dobrý den. Věděli jste, že Ježíš žil tady v Americe? - Všechno se to dočtete... - Dobrý den! ...v téhle šikovné knížce. Je zadarmo. Nic nestojí. Dobrý den, jmenuji se starší Smith. Můžu vám tu knížku tady nechat, abyste si ji pěkně prostudovali? - Dobrý den! - Dobrý den! Nechám vám ji tady.

Je v ní spousta užitečných informací. - Dobrý den! - Jmenuji se... - Ježíš Kristus! - Máte krásný dům. - Je to úžasná kniha. - Bonjour! - Hola! - Ni hao! - Me llamo starší White. - To jsou vaše děti? - Skrývá se v ní tajemství věčného života. - To zní dobře! - Věčný život. - Ježíš Kristus! - Je to kopec zábavy! - Dobrý den! Když nás pustíte dál, ukážeme vám, jak na to. - Ne, díky. - Jste si jistý? Tak nic. - Nashle.

- Mějte se v pekle. - Ale no tak! Nevěřili byste, jak vám ta kniha změní život. Ta kniha vám změní život! Dobrý den, nechtěli byste konvertovat? Dám vám zadarmo knížku, kterou napsal Ježíš! Ne, ne, starší Cunninghame. Tak se to nedělá. Zase si vymýšlíte. Prostě se držte předepsaného dialogu. - Starší, ukažte mu to. - Dobrý den! - Dobrý den! - Jmenuji se...

- ...starší Cunningham! Rád bych se s vámi podělil o tuto knihu o Ježíši Kristu. - Dobrý den! - Ťuk ťuk! - Hej hou! - Tady máte! - Nic nestojí! - Pro vás! - Vidíte? Nevěřili byste, jak vám ta kniha změní život, abyste za své hříchy nešli do... - ...brý den! - Jednoho dne zemřete. Když si ji přečtete, uvidíte, že žít se dá i jinak. Celou věčnost strávíte s rodinou a přáteli.

Můžeme vám zaručit, že tato kniha vám změní život. Tato kniha vám změní život. Tato kniha vám změní život. Kniha Mormonova. Dobrý den!

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ked uz nieco z Book of Mormon tak Two by two alebo Baptize me ( aj ked na YT nie su ziadne profi videa ).

Podla mna najlepsi muzikal od cias Les Miserables, aj ked humor nemusi sadnut kazdemu ( vtip o vyrezavani klitorisu ma dostal do kolien zatial co kamarat na mna pozeral ako na stelesnenie satana ze sa na tom smejem ).

61

Odpovědět

Tak tohle není zrovna muj šálek kávy jediny co aspoň trochu bylo na tom vtipný jsou ty celebrity jinak nic moc

59

Odpovědět

Přelož něco z Matildy, prosím :) Třeba tohle: https://www.youtube.com/watch?v=KrlROIlAIiE

12

Odpovědět

I kdyz je to nejspis jen kupa sr...k (nevim Book of Mormon jsem necetl), tak mi prijde dost ubohy delat si srandu z toho ze tomu nekdo veri, kor kdyz je to celkem neskodna a mirumilovna uchylka...

637

Odpovědět

Vyhul MiHul: mluvis jako kdyby sis nikdy nedelal srandu z jehovistů xD

183

Odpovědět

Hele a znáš ten jejich příběh? víš čemu věří (pokud to teda myslí vážně)? :-) si o to totiž tak trochu říkají... nic ve zlým :-)

152

Odpovědět

+St.CroissantVěří, že Joseph Smith byl prorok, dam dam dam dam dam...

181

Odpovědět

Abych to uvedl na pravou míru, tak mormoni jsou ekvivalentem andělů světla s jejich ještěry z pekla snažícími se nás očipovat :D Ono i to jméno mormoni = moroni O:-)

42

Odpovědět

pěkná trapárna...

514

Odpovědět

Já bych si tu knížku rád přečetl, abych pochopil jak na takový blbosti přišli! :-D

123

Odpovědět

Přesně to samé jsem chtěl napsat i já. Asi je to dost zajímavé, když jim to změnilo život. Co by to asi udělalo se mnou? Ve většině případu to se mnou neudělá nic, jen si rozšířím obzory.

12

Odpovědět

Koukni se na epizodu South Parku - All About Mormons. Tam máš takový souhrn knihy.

251

Odpovědět

Já ji mám doma a nedá se to číst.Je to fakt plné sraček jak už tu někdo psal.Ti kluci tomu věří hlavně protože je tak vychovali.

31

Odpovědět

až sa ma najbližšie bude snažiť niekto konvertovať tak sa mu pokúsim predať drogy. If they dont want to buy your s**t why should you buy theirs.

102

Odpovědět

Well hello fellow 9gagger.

174

Odpovědět

Jak James Earl Jones nesl fotku Dartha Vadera, aby na ni napsal věnování :D

261

Odpovědět

Mohly byste přeložit ještě nějakou část The Book Of Mormon?
např. http://www.youtube.com/watch?v=sZIFqaqKoBI
díky

21

Odpovědět


Odpovědět

+qetuMoje chyba, sem si nevšiml ;)
Díky

00

Odpovědět

Nejde spustit. Error 2036.....

06

Odpovědět

Rovnako otravné ako to, čo to paroduje. Aj ma to rovnako nasralo ako podomoví vymývači mozgov. Ale možno to bol zámer...

1123

Odpovědět

Objektivně nejpovedenější muzikál, jaký jsem měl možnost zhlédnout.

2013

Odpovědět

Zaujímalo by ma koľko muzikálov si videl a či vôbec vieš čo znamená slovo "objektívny"

2713

Odpovědět

+GranisDostatek na to, abych si mohl udělat názor. Ano, vím.

610

Odpovědět

+GranisTak v tom případě zasvěcený, ale stále subjektivní.

112

Odpovědět

Osobně si myslím, že to určitě stojí za to, ale můžu mít dotaz? Kde ses k The Book of Mormon dostal ??

01

Odpovědět

No asi jsi jich zas tolik neviděl, Book of Mormon je dobrý, ale jen průměrný muzikál, existuje řada mnohem lepších..

03