The Circle: Velký bratr Toma HankseFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 12
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:83
Počet zobrazení:5 640

The Circle je chystaný americký snímek režiséra Jamese Ponsoldta podle románu Davea Eggerse z roku 2013. Mladá ajťačka získá práci v internetové korporaci a velmi rychle vystoupá po kariérním žebříčku. Brzy však zjistí, jaká nekalá hra ve firmě probíhá se soukromím, sledováním a svobodou jiných. Jediné její rozhodnutí může změnit budoucnost celého lidstva.

Hrají: Emma Watson, Tom Hanks, John Boyega, Karen Gillan, Ellar Coltrane, Patton Oswalt, Glenne Headly and Bill Paxton.
Světová premiéra proběhne 26. dubna na filmovém festivalu Tribeca a uvedení do kin nás bude čekat o den později.

Přepis titulků

Myslíš, že se chováš lépe, nebo hůř, když tě někdo sleduje? Věřím, že člověk může být dokonalým. V Kruhu můžeme odhalit náš skutečný potenciál. Pokud se staneme naším nejlepším já, nic pro nás nebude problém. Vyléčíme všechny nemoci a skoncujeme s hladomorem. Představte si důsledky v oblasti lidských práv. Možnosti jsou nekonečné. Vaše platba?

Mělo to být 7 813, ale složenka přišla na 7 831? Děkuju. Dostala jsi tu práci v Kruhu! Dej si drink, pobav se a zůstaň nadšená. Jsi v Kruhu! - Ahoj Mae, jak se máš? - Tady Derek tě zaškolí. Ze začátku mi to taky chvíli trvalo, ale věř mi, vedeš si skvěle. - Měl bys za mnou občas přijít do práce. - Mysleli by si, že tam uklízím záchody. - Všichni tě mají rádi. - Odvádíš ukázkovou práci, - ale často tu nejsi. - Táta měl příhodu a musela jsem domů. To ta roztroušená skleróza?

Přemýšlela jsem nad situací tvých rodičů a mám nápad. Podle mě by se Mae měla podílet na našem zdravotním plánu. Moc si vážím toho, co jste udělal pro mou rodinu. Mae, jsi důležitá část Kruhu a záleží nám na těch, na kterých záleží tobě. Mae je s námi teprve pár měsíců, ale už teď nás všechny okouzlila. Takže Mae, myslíš, že se chováš lépe, nebo hůř, když tě někdo sleduje? TECHNOLOGIE KRUHU MÁ MOC... Právě teď máme kamery po celém světě. ZMĚNIT SVĚT Prožívali jsme dobrodružství, viděli spoustu věcí, byla to zábava, ale teď je všechno filtrované skrz tohle.

Připadá ti to v pořádku? ALE JEDNA ŽENA ODHALÍ... Tohle není moje dílo, takhle jsem si to nepředstavoval. JEHO TEMNÉ TAJEMSTVÍ Některé věci v Kruhu se musejí změnit. Všechno, co se nahraje a vysílá, se pak uloží a analyzuje tady. Můžou to využít, jak budou chtít, za jakoukoliv cenu.

- Vědět něco je dobré. - Stůjte! Ale vědět všechno je mnohem lepší. Takže Mae, chtěla bys nám něco říct? BUDOUCNOST ČEKÁ. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hlavně mi z Gumpa neudělejte záporáka q_q

01

Odpovědět

Mám rád Toma Hankse i Emmu Watson, ale tohle podle traileru působí dost slabě.

53

Odpovědět

Zcela proti videu o třídách v letecké dopravě.

Ono je totiž zbytečné vyhodnocovat CELOU populaci (řekněme, že senzor a jeho napájení stojí 1 korunu ročně, pak jsou fixní náklady na každého Kaliforňana 34 milionů a to bez nějaké analytické části), stačí se podívat na ekonomicky nejatraktivnější členy, snížit fixní náklady pomocí tzv. Paretovy analýzy (v počítačovém průmyslu je to Apple-10% tržní podíl generuje 70% zisky; v sportovně-zábavném průmyslu je to "SuperBowl" a NHL-obě události zcela zastiňují olympiády; z pohledu zahraničního investora je důležité, co se děje v Praze-šestém nejbohatším regionu EU, nikoli v Karlovarském kraji, či Vysočině)

24

Odpovědět

Jestli to vymýtí všechny nemoce a nastolí všechna lidská práva, ať si vezmou dat co libo.

57

Odpovědět

V zemi, kde nemají žádné pandemie chorob, výkonnou ekonomiku na úrovni Francie, ale chorobný strach z kravského mléka a největší dopravní zácpy v USA-v Kalifornii.

Co by asi měli udělat Kaliforňané jako první? Cink, cink. Je to tramvaj.

12

Odpovědět

Neherečka Watsonová ako Ajtačka:-)

216

Odpovědět

Všetci padajú na zadok, aký je to úžasný film/kniha/ nápad a pritom je to vykradnutá nočná mora Georga Orwella.

181

Odpovědět

S tím souhlasím. :) Až na to, že Orwell to psal jako fikci s tím, že si technologie vymýšlel. Tohle je založené na realitě s tím, co je skutečná hrozba. :)
Je to něco, jako bychom řekli, že většina dnešních filmů je vykradačka Jules Verna jen proto, že on ty technologie a zápletky měl vymyšlené nejdřív. :)

151

Odpovědět

+MikeNaopak, některé romány a novely jsou založeny na premise "Oni nás sledují" (=ať už jde o vládní, vojenské, či komerční systémy) jen popis těch systémů je různý (od evidence majetku tvz. "Doomsday book, či česky kniha posledního soudu" přes evidenci frekvence a množství čaje, nebo prostě těch "dovozových potravin", nebo satelity pohybu a kamerové systémy).

Pár honiček, občas i nějaká ta osobní pomsta ( Panna a netvor, kdy se netvor nakonec pomstí-ano, myslím V jako Vendetta).

Co by se jako stalo, kdyby se zejména Matt Damon, ale i Denzel Washington, Mel Gibson vykašlali na vojensko-průmyslový byznys a jeli rybařit na Lužnici?

40

Odpovědět

Emma Watson je nejhorší volba na podobné filmy. Hrozně přeceňovaná herečka kvůli výborné roli Hermiony v Harry Potterovi. Na nic jiného už se nehodí a dokázala to v jiných filmech. Hlas i vzhled má stále jako patnácka a to nemluvím o tom, že zní jako by se měla každou chvíli rozbrečet. Jejím výstupům vůbec nevěřím. Má akorát pěknou tvářičku, nic víc.
Ale pořád lepší herectví než kdyby dělala něco jiného že? Např. ty její pokrytecké rádoby feministické proslovy. Rozmazlenej, bohatej fracek, který žije celý život v luxusu a je obletovaný všemi kolem a stežuje si na nějakou diskriminaci žen. Ta ani neví o čem mluví, takže ať zůstane u herectví radši nebo ať jde kopat uhlí do dolu. Není nic extra.

1530

Odpovědět

Uznávám, že nejsem úplně objektivní, protože mám pro obě Emmy (Watson i Stone) velkou slabost, ale třeba v Perks Of Being a Wallflower byla podle mě Emma skvělá a Kolonie se taky celkem povedla. ;-)

195

Odpovědět

+BugHer0Nenapsal bych to lépe

21

Odpovědět

"Např. ty její pokrytecké rádoby feministické proslovy. Rozmazlenej, bohatej fracek, který žije celý život v luxusu a je obletovaný všemi kolem a stežuje si na nějakou diskriminaci žen. Ta ani neví o čem mluví, takže ať zůstane u herectví radši nebo ať jde kopat uhlí do dolu. Není nic extra." Zdroj?

20

Odpovědět

+Alberto123Asi nějaká jeho utkvělá představa a léčení si svých mindráků na někom kdo se zde nemůže bránit.
Jeho nick odpovídá jeho názorům.

11

Odpovědět

Rupert Grint je troska, Daniel Radcliff se ještě nějak drží Ema Watson jede pořád na max, sotva dodělala Krásku a Zvíře a už se vrhla na tohle. =D Přesně podle Harry Pottera =D

319

Odpovědět

Vždyť Grint teď natáčí Adolfa a Macbetha, tak kde jsi prosimtě vzal, že je to troska? Nebo film Kříž cti byl hodně dobrej, i když je pravda že to už je pět let a novější s ním jsme neviděl.

70

Odpovědět

+MikeA Radcliffa možná není vidět, ale to neznamená že nehraje... Hodně se angažuje na Broadway, takže ho asi těžko uvidíme v ČR v kině, žejo....

40