The Continuum: Poslední bitva

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:3 107

Taky vás někdo neustále vyrušuje, když zrovna musíte bojovat? Hoši z The Continuum o tom napsali píseň, která je cover verzí One More Night od Maroon 5.

Přepis titulků

Ty a já jdem pařit s tvýma kámošema skoro každej večer. Ty a já vaříme teplou večeři každej druhej víkend. Ty a já se o sebe staráme, když marodíme. Ty a já to rozjíždíme v autě na celý CD Taylor Swift. Ale zlato, už je to tu zase, chceš, abych si vybral. Teď mě střelil do hlavy zpropadenej noob. Kvůli tobě prohrál celej můj tým. Takže nejdu do postele, dokud si nevylepším skóre.

Když pojede quick scoop a zamířím správně, tak za pět minut končím, poslední bitva. Vím, že jsem umřel už tak milionkrát. Ale hned jsem tam, poslední bitva. Musím ti říct ne, ještě hodinu než dokončím quest. Chci tě zastavit, ale rozptyluješ mě svým velkým... obličejem. Ráno tě vzbudím snídaní do postele. Ale budu vzhůru aspoň do dvou ráno, tak jdi napřed.

Ale zlato, už je to tu zase, chceš, abych si vybral. Pokazím si rating jen kvůli tobě. Celá má guilda je v pytli. Nejdu do postele, strašná smůla. Po celé říši jezdím na vlku. Za pět minut končím, poslední bitva. Vím, že jsem umřel už tak milionkrát. Ale hned jsem tam, poslední bitva.

Jó zlato, poslední bitva. Jó zlato, poslední bitva. Poslední bitva, slibuju. Ale zlato, už je to tu zase, začínám prohrávat. Úplně šílím a ztrácím klid. Přísahám, že ze mě nikdo blázna dělat nebude. Je mi fuk, že to trvá celou noc. Já to vyhraju, poslední bitva.

Vím, že jsem umřel už tak milionkrát. Nepůjdu spát dokud nevyhraju. Jo, zlato, poslední bitva. Jo, zlato, poslední bitva. Jo, zlato, poslední bitva. Jo, zlato, poslední bitva. Překlad: tynka www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak Dodger chňapla tu sekeru, tak dostala tak úžasně psychopatický výraz, že jsem jí hned poznal :-D

190

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=GTQem4e9rGM
Viděli
jste od nich I'm in Love With Halo? :D

180

Odpovědět

Nechápu jak můžou hrát střílečky na konzolích ...

2110

Odpovědět

Som veľmi rád, že tu po prvýkrát vidím Huskyho, Dodger apod., ale mohol by tu niekto na webe prekladať ich animovaný Broken Quest?

181

Odpovědět

Opravdu povedené video. Sympatický lidi s real-life songem.

190

Odpovědět

jen takovej dotaz k titulkum nemyslite ze v 1:48 spis zpiva RAID.. a ta veta by spis znela ze kvuli ni zmeska raid? ta cast pisnicky se mi totiz zda spis partri k mmockum (konkretne asi k wowku) takze bych to spis videl takle...
jestli sem jen hluchej tak sorry

180

Odpovědět

Ten jeden vypadá jako Ocelote o.O Jinak musím říct, že je to totálně boží. :) Ano, taky jsem podobnou situaci už zažil. :D

180