93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:581
Počet zobrazení:4 745

Dudesoni už se na náš web nevrátí. Další řada seriálu není volně dostupná na YouTube, takže ji nemáme jak na webu nabídnout k přehrání. Nicméně Snowi hodlá v překladu pokračovat a titulky budeme nahrávat na náš profil na titulky.com, takže zůstaňte na příjmu. Díky za pochopení.

Už jste u nás mohli vidět dvě videa zmiňující novou hru ze série Elder Scrolls, a to pátý díl s názvem Skyrim. Hlavní vedoucí vývoje této hry, Todd Howard, vás provedl v budově, kde se tato hra připravuje, a dále jsme mohli vidět velice výstižnou reakci správného fanouška této série na první trailer.

Nedávno se v Los Angeles konala jedna z největších herních výstav na světě zvaná E3 a při této příležitosti byla blíže představena spousta nových i již známých chystaných her. Dostalo se i na Skyrim a jeden z rozhovorů, které se zde konaly, jsem pro vás přeložil. Todd v něm vypráví o novém systému vyprávění příběhu a také hlavně o systému epických dynamických draků, kteří se budou ve hře vyskytovat na každém kroku.

Poznámka k videu:
Radiantní vyprávění příběhu
je nový systém, vyvinutý speciálně pro Skyrim. Funguje vlastně na jednoduchém principu, který už jsme viděli v mnoha hrách, a to že vaše skutky se budou odrážet na tom, jak se k vám budou lidé chovat. Ovšem ve Skyrimu je toto dovedeno ještě na daleko vyšší úroveň. Questy se budou samy přizpůsobovat vaší úrovni schopností jak náročností, tak umístěním dle toho, které lokace jste již navštívili, a hra se tak pro vás nestávala zbytečně frustrující a spousta dalších věcí, které jsou zde za jediným cílem, a to usměrnit zážitek hráče v otevřeném a rozsáhlém světě tak, aby byl co nejintenzivnější, nejdynamičtější a nejuvěřitelnější.

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je to smázlý :/

220

Odpovědět

Tak já se na pokračování TES těším už od doby, co jsem dohrál Oblivion (na ním jsem strávil 350+ hodin čistého času, celé jedny prázdniny). Je to podle mě nejpropracovanější RPG série všech dob, co se světa, mytologie, historie, literatury atd. týče. Sice jsem spíš chtěl, aby byl pátý díl z regionu Black Marsh, kde žijí Argoniani (ještěří lidé), ale severský Skyrim podle videí vypadá naprosto úchvatně... Odpočítávám dny, dokonce si kvůli Skyrimu kupuju i nový comp. :)

Jo a někdo tady psal, že série TES a Gothic spolu vždycky soupeřily a že kvůli tomu TES nehrál. Má rada zní: zahraj si všechno. Jsem RPG nadšenec, hrál jsem obě série a obě jsou (i když se v něčem liší a Gothic nemá tak propracované universum) skvělé.

A ještě pár informací: Modování Skyrimu bude možné, podpora modů je odjakživa hlavní devízou Bethesdy a jejích her. Bohužel na upíry si budeme muset počkat (což mě celkem mrzí, vždycky za ně hraju) až do DLC. Z tvorby postavy zmizí výběr hlavních a vedlejších skillů (= povolání) a tyhle záležitosti se budou prostě měnit v průběhu hry, podle toho, co bude hráč nejčastěji dělat...

190

Odpovědět

Tady jsi tu hru muzete objednat :D
http://www.hrypc.cz#a_aid=4e5deea6e126e

180

Odpovědět

hmmm iJustine :) to je kočka

181

Odpovědět

KRÁSA

180

Odpovědět

Tak TES. Co k tomu dodat. Snad jenom to, že ten kdo hrál Oblivion se musel hodně těšit na to, kdy zase vyjde nový díl. Skyrim vypadá hodně dobře, ale největšá strach mám z toho že si Bethesda dala velmi vysokou laťku a Skyrim jí nedokáže překonat, a proto bude hra velice kriticky hodnocena. Na Skyrim se těším jak malej Jarda, takže doufám, že to chlapci z Bethesdy neposerou. Oblibon totiž má u mě 90%.

182

Odpovědět

Nevím jak vy, ale já už mám předobjednáno. :)

180

Odpovědět

Já mu to věřím, vypadá to nádherně a ani Oblivion mě nezklamal a v trailerech nelhali... :)

180

Odpovědět

jo to ti tak budu věřit!

184

Odpovědět

Přiznám se, že už jsem nějakou tu hru hodně dlouho nehrál, především kvůli tomu, že mám již slabší počítač a zatím se mi do něj nechce vrážet peníze, vrážím je pro změnu do auta :D... Jedny s z posledních her, co jsem hrál byla série Gothic, která mě naprosto uchvátila a skončil jsem trojkou a jejím datadiskem. Hodně lidí to kritizovalo kvůli bugům, ale pravý fanda to nějak oželý. A právě Gothic byl vždy takový nepřítel Oblivionu. Tím pádem jsem Oblivion nehrál a ani mě k němu nic netáhlo. Bohužel od tý doby nehraju, takže jsem nehrál ani Gothic 4, takže nevím, jaký měla úspěch, ale toto vypadá úchvatně a vidím to na nový počítač! :-D

180

Odpovědět

Whirt: Já vím, znám Tobuscusova videa dobře :). Obsahově jsou ty titulky relativně v pohodě, ale přeci jen tam jsou chyby...(i tam ale uznání autorům titulků za práci).

180

Odpovědět

tyjo, vic takovych videi prosim!

180

Odpovědět

Jo, a co se týče různých "Kravat-rváč", tak jsem si vědom, že je to loď ze StarWars ;)

180

Odpovědět

Na tobascuse nejdou ani napsat dobré titulky, protože je to změť slov za sebou (vlastně se dá říct, že to občas nedává smysl ani autorovi :D) - když si všechny titulky k tobuscusovi přečteš bez hudby, jsou divné ;)

180

Odpovědět

Whirt: Tak, já k tomu nepotřebuju titulky, takže jsem po tom ani nepátrala, navíc, ty titulky nejsou nějak zvlášť dobré...

180

Další