Přidat do sledovaných sérií 15
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:371
Počet zobrazení:5 847

Webseriál The Guild je tady s dalším dílem a konečně se skoro všichni odhodlají postavit svým problémům. Čeká nás i jeden zajímavý comeback. Většinu celebrit z tohoto dílu jsem tady již zmiňoval, takže tentokrát pouze jmenovitě Mark Gantt, Brea Grant, Richard Hatch, Grant Imahara, Brent Spiner, Jason Miller a další. Další díl opět příští čtvrtek v 17:00.

Přepis titulků

Nemůžu spát, Tink se mnou nepromluvila od toho setkání s její rodinou. Přišla pozdě a rovnou zalezla do postele. Nebo to aspoň předstírala. Kvůli nervozitě nemůžu zavřít oči. Nechci, aby mě udusila polštářem. A Zaboo se nadýmá, co jsem dorazila. Prdí něco, co smrdí jako espresso, takže fuj. Všichni se chovají tak divně.

Zítra končí festival, ale nemůže to být konec guildy. Jsme opravdoví kamarádi, ale hra nás drží pohromadě, takže zítra se bude plánovat. Asi půjdu spát do vany. A zamknu dveře. The Guild - 5x09 - Invite Accepted Tink! Tink, zapomeň na to, prosím.

Na mě, tvou rodinu, všechno. Prosím, nesmíš mě nenávidět. Bože, včera večer jsem se cítila skvěle. Konečně jsem si ulevila. Máš to u mě, ty troubo. Takže jsme v pohodě? Super. Poslouchej... I když naše hra skončí, chci se s tebou dál kamarádit. Nezruší ji. Možná máš pravdu a vše, co jsem tento víkend viděla a slyšela, se mi zdálo.

Ale dnes to ty a já zjistíme. Ať je to jakkoliv. Kéž bych to věděla předem, kopla bych tvrději. Ty? Ty mě pronásleduješ celý víkend? Proč? Naše setkání na tomto festivalu zařídil sám osud. Takže jsi byl sám, viděl někoho známého, ale nedokázal jsi ho ani normálně pozdravit.

Hezký, pořádně mu raň city. Osa anarchie se rozpadla a já za to rozhodně nemůžu. Myslel jsem, že by vaše guilda chtěla nového vůdce. Takového, který nesmrdí jako naftalínové koule. Nahradit Vorka? Nech mě to promyslet. Ne, do naší guildy ne, najdi si vlastní rodinu.

Codex, jsem osamocený, neozbrojený paladin v soubojové pustině, kterého bůh zatratil. Jednou jsme spolu prožili sexy chvíli. Vyléči mou osamělost. Dobře. Tenhle festival je pro tebe skvělou možností být někým jiným. Někým, kdo je menší debil. Možná si tady najdeš nějaké kamarády.

Ale my ti kamarádi nejsme. Žádná citace. Možná dokonce poslouchal. Jsem ráda, že je po záhadě. Včera se mi zdálo, že mi ten chlupáč ohlodával obličej. Začínalo mi to lézt na mozek. Nedělej to, prosím. Když jsi včera nechával mlátit celebrity svými roboty, musela jsem zakročit.

Souhlas, jen jsem se potřeboval vyspat. Claro, pomohlas mi znovu nabýt mé svědomí. Za to ti udělám laskavost. - Jdeme tancovat? - Něco lepšího. Absolvoval jsem 20 hodin výtvarného kurzu, takže ti vyrobíme kostým tak úžasný, že ti steampunkeři budou prosit, aby ses vrátila.

Božínku, díky moc. Potřebuješ pomoc? - Nezapomeň, že jsem těhotná. - Ne, mám to pod kontrolou. Kde se to tu vzalo? Roboti! Mí malí služebníci. Ne, ne, ne, proto jsem vám dnes nenapsal. Nepůjdu na panel "Draci a pastelky". A také nenavštívím seminář "Jak si užít přítelkyni".

nebo "Naprogramujte vášeň". Vlastně nepůjdu na žádný panel, už nikdy. Ačkoliv teď umím vyřezat hlavu jakéhokoliv mimozemšťana ze sýru. To je super! Jo, je to super. Byl jsem příliš poškozen. A nyní se vzdám Železného trůnu.

Konec proslovu. Ne, ne, ne. Nemluvte. Oni nikdy nemluví. Jsem rozhodnut. Síť Držičů míst za... získávání nových přátelství a... Musím změnit ten blbý název. Je s tím konec.

Bylo mi ctí s vámi sloužit, bojovníci. Můžete jít. Jsem na tebe tak pyšná. Podej mi ten hořák, něco zapálíme. A teď co? Tamhle je, to je Floyd Petrowski. Podívej se na ty papíry. Určitě je to smlouva k prodeji hry. A on ji prodá.

Nazdar. Ranní ptáčata, co? Neplánoval jsem dnes najmout hostesky, ale... kvůli vám udělám výjimku. Tamhle je Floyd Petrowski, že? Ano. Tvoje kamarádka mu dala pořádně zabrat, - takže ho asi zná stejně jako já. - Super, zanechala jsem dojem. Strašně ho chci potkat.

Můžeme jít dozadu a pozdravit ho? Pozdravit ho? To teda ne. Šéf je zaneprázdněný. Po dnešní soutěži kostýmů chystá velké oznámení, takže... Jaké oznámení? No tak, nám to můžeš říct. Co to děláte?

Rodíte snad? Protože tak to vypadá. Nejsem nějaký divný, internetový pařan, který jde s každou holkou, která s ním flirtuje, dobře? To bylo flirtování. Budu stát přesně tady, v mocném postoji. - Zkuste projít, pokud si troufáte. - Co budeme dělat teď? Počkáme, až vypadne.

Mezitím... Ještě jsem neměla šanci zahrát si nové demo. - Zopakuj mi svůj text. - Dobře. Obrovské obecenstvo, já být Cheesybeardův pirát a varuji vás, abyste poslouchali, nebo vám z vnitřností udělám sekanou. Za ten přízvuk budu muset nabídnout slevu.

Zmáčkněte sejra, zmáčkněte sejra! Co to má znamenat? Peníze nevracím. Tvůj pirát nás vyměnil za důležitější lidi. Zavřel nám dveře před obličejem. Dobře, dobře. Dámy, buďme chvíli vážní. Jsme na jiných úrovních.

Ale kdyby to bylo naopak... Chci v záznamu, že jakožto jeho manažer nediskriminuji žádného platícího zákazníka. Všichni jsou mi ukradení stejně. Zmáčkněte sejra, zmáčkněte sejra! To je pohroma pro náš vztah s veřejností. Nedělám nic, co by nedělaly jiné celebrity, ne? Nemám pravdu, lidi?

Správně? No tak, lidi. Ty... Sklapněte! Zdravím, jak se máš? Jak se jmenuješ? Tvůj Padawan se naučil nejtěžší lekci. Nikdy nepodceňuj hněv fanoušků. Charity...

Tyhle změny jsou retardované. Dostala jsem svištící šípy? To s nima mám zabíjet objetím? Tiše, nechceme ho ještě více demoralizovat. Počkat. Hrajeme už 2 hodiny. A co s tím? Tamhle je ten chlap z RTX. Budou mluvit o obchodu, musíme je slyšet.

- Nemůžeme tam jen tak vtrhnout. - Tak co teda? Sleduj. - Ahoj, hrdino. - Ahoj. Chceš s námi sundat tu Hydru? Jo. Připoj se do naší skupiny a můžeme si povídat. S holkama? Opravdovýma holkama? Ano! Jsem vám k službám.

Super. - Buď trochu při zemi, mluvíme tady o... - Co to děláš? Drž tlačítko na mluvení. - Jo, zlato? - Jasně. Zlato. To je tak sexy. Konečně někdo, kdo uznává stereotypy. - Slyším je mluvit, dobrá práce.

- Dámy? Jdeme na to? Za chvilku, drž to dál. Počkej, Floyd ho požádal o obchodní plán. Panebože. Dámy, jste roztomilé, ale... umírám tady. My taky. To si dělá srandu.

Měla jsi pravdu, Codex. Musíme to říct guildě. Dámy? Dámy?! Postavil se mi zbytečně. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Onen kritik .... to je The Game :-D

200

Odpovědět

Co to děláte? Rodíte snad? Protože to tak vypadá :-D Ne jenom konec, ale celý díl parádní.Taky si myslím, že zatím nejlepší z téhle série. :-)

201

Odpovědět

je to WoW?? :D super dil x)

194

Odpovědět

šššš don't speak :D:D:D:D Tohle byl naprosto skvělej díl. Snad nejlepší ze šech, ale minimálně z týhle série.

211

Odpovědět

Skvelé ako vždy :)

200

Odpovědět

skvělej díl

200

Odpovědět

jn nefunguje...:(

195

Odpovědět

Error 2036 ...co to jéééééééééé????????

186

Odpovědět

Jakej erorr??? #2036 ?? :'(

185

Odpovědět

Wil Wheaton!!!

200

Odpovědět

I Hate you Will Wheaton!!!

201

Odpovědět

Skvělý díl, no ale ta poslední hláška, to je prostě.........směšné až k posrání! :D :D :D

201

Odpovědět

No konečně, to to ale trvalo. Parádní díl ! Uf :D Pěkně to nandali tomu z Osy, chicht :D

200

Odpovědět

sice slabší, ale pořád nejlepší seriál tady :)

1928

Odpovědět

konečne časť hodná 10*!

192

Další