Přidat do sledovaných sérií 15
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:4 520

Dnes nás čeká po dlouhé době poměrně krátká epizoda, ale finále dílu vám to myslím bohatě vynahradí. :) Codex svolá schůzi celé guildy, aby odložili své vnitřní rozpory a soustředili se na zachránění své hry. Předposlední díl řady nás čeká již příští týden ve čtvrtek v 17:00.

Přepis titulků

Svolala jsem summit guildy. Je to tak oficiální. O summitech jsem hodně četla v hodinách historie. Matně si pamatuji, že na jednom vymysleli Spojené národy. Jo a ještě je tu ten G něco, který nemají rádi evropští hipíci. Nejsem hloupá, jen ignoruji věci, které mě nezajímají. A můj summit rozhodně nemá rozsah světového míru, nebo evropských hipíků, ale mluvíme tady o naší hře.

Nesmíme se nechat rozptylovat festivalem a soustředit se na to důležité. Tohle je vážné! Claro, potřebuju, abys dělala zápis. Přestaň jíst z minibaru! - Já za to platím! - Zešílela jsi? Proč nevyhodíš peníze oknem?

The Guild - 5x10 - Strategy Timez Situace je tak špatná, jak jsem vám to včera neuroticky shrnula. Kéž by to bylo poprvé. Vorku, co to děláš? Odcházím, tohle byl otřesný zážitek. V tomto časoprostoru už nechci existovat. - Ale ty jsi náš odvoz. - Pak byste měli začít balit. Probíráme tady budoucnost naší hry a tvoříme mandát.

Stejně ještě nemůžeme odjet. Zaboo a já už od rána vyrábíme ty nejlepší doplňky ke kostýmu, které kdy byly vynalezeny. Clara a já si později dáme trojku s trofejí. Vypni to, prosím. Ten týpek od RTX říkal, že chtějí udělat hru více přístupnou. Jakožto fanoušci nemáme právo kritizovat, co lidé dělají se svým tvůrčím majetkem.

Ale no tak. Jen jsi citlivý kvůli té ženské, se kterou jsi flirtoval. Vork flirtoval? Fuj. Jo, zabouchnul se do nějaké MCBP televizní hvězdy, pustil se do ní a ona se naštvala. Znepřátelil jsem si vysněnou lásku mého života. S takovým ponížením se nesmířím a také nebudu platit plnou cenu za minigolf. Najdi si nějakou jinou a vrátí se sama.

U mě a Codex to fungovalo. Probodává mě pohledem. Poslouchejte, oni chtějí zrušit poplatky, aby přilákali občasné hráče. Občasné hráče? Ještě záchvat nechytej, bude hůř. Hra bude zdarma, ale za všechno se bude platit mikrotransakcemi. Za změnu barvy obleku, úložný prostor v bance, epickou kořist.

Já si barvu měním pořád. Potřebuju mít na nehtech duhy! Claro, je to z minibaru? Ne. Dnes ráno jsme měli na účtu 200 dolarů za svačinky. Tvůj plod mi dluží. A pokud my odcházíme, tak vy všichni taky. Proč?

Ty platíš. Přitáhnul jsi nás sem a vydělal jsi peníze u svého stánku. Nemáme zdroj příjmů, protože se Bladezz neumí chovat k fanouškům. Přeháněli to. Byl jsem prostě sám sebou, jen trochu namyšlenější. Zbavují se všech efektů krve. V Paříži si to vyžádali, aby ji mohli prodávat dětem. - Kašlu na děti. - Nebyl jsi jím ještě nedávno taky? Cenzurují všechno neslušné.

Zbavují se bradavek na postavách. Ne! Ty jsou nejlepší! Tohle nedovolím. Jsem matka a miluju nadávání, ku*va! Claro? Vážně si utíráš obličej jedním z našich triček?! Strašidelný záporácký kostým. Nejenže ses vykašlala na prodávání, ale používáš ubrousek za 8 dolarů. Odstranili ze hry umírání. Místo toho postavy prostě spadnou na zem a kanárci vám budou 15 vteřin kroužit kolem hlavy.

Udělali si na to aplikaci. Adiós, Guadalajara všem. Vorku, stůj! Poslouchej. Málem jsem skončila se hrou, ale neudělala jsem to, protože vás miluju, kreténi! To bylo divné. Myslíš to vážně?

Jo, po tom, co se stalo s tebou a Floydem... - Chtěla jsem se vším prostě seknout. - To bys mě naštvala. Nikdo na nás neumí křičet jako ty. A technicky skončit nemůžeš. Jsi vázána smlouvou. No to je fuk, neskončím, ale... Podívejte se na nás. Tenhle festival nás rozdělil. Jak přežijeme něco jako změnu celého našeho vesmíru?

Boj by byl beznadějný. Musela bych opustit Claru a založit si novou Claru? Chudák moje bývalá Clara. Ještě to nepodepsali. Floyd zdržuje. Je neurotický jako Codex, přesvědčíme ho. Pokud ho najdeme na plese, ukážeme mu jako guilda, jak moc je pro nás hra důležitá a pak...

a pak ho přesvědčíme, aby neprodal. Haló, měli byste se podívat do finálního programu. Stojí zde, že na ples se musí v kostýmu. A já žádný nemám. - Můžeme použít můj steampunkový. - No to máš fajn. Ale zbytek z nás nemá peníze k nakupování zbytečností. Jo a já si nemůžu obléct svůj pirátský převlek, protože by mě umlátili světelnými meči.

Tak to je dobře, že znám módní návrhářku. Jo, umím navrhovat, ale... Kde seženeme materiál? MegaGame-O-RamaCon. TOHLE NENÍ SUTERÉN VAŠÍ MAMKY MegaGame-O-RamaCon, Ten nejlepší a nejzábavnější con pro všechny. To je MegaGame-O-RamaCon.

- Lidé v kostýmech... - Každý den v týdnu. Je to nebe pro geeky a hráče. Pokud nejste tady, máte smůlu, vstupné je jen 300 babek. Soutěž kostýmů začíná za 10 minut! Seřaďte se! Opatrně s tím kostýmem, Tink. Claro. Jsi připravená?

Musíme najít Floyda. - Nejprve se podívej, co jsme se Zabooem vytvořili. - Jo. Odhalení! To si ze mě snad děláte píp! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč mají v tom pokoji takový binec?

190

Odpovědět

5:04 Waldooo~

180

Odpovědět

Eru Ilúvatar (btw dobry jmeno): Rek bych, ze nedoslo :D

190

Odpovědět

Ľudia, len tak mimochodom, nedošlo vám, že si z vás Chodník mohol robiť p***l?

181

Odpovědět

Vork v kostýmu Žvejka mě rozsekal na maděru xD

190

Odpovědět

Jenom drobnost: 1:50 S takovým ponížením se "nemířím".

180

Odpovědět

Nejsem hloupá,jen ignoruji věci které mě nezajímají.-Převedu na mužský rod a odpovím tak profesorce,až se do mě zas bude navážet. :D

190

Odpovědět

nejlepsi dil z tehle serie, hlavne kratky a mel rychly spad! :) vork je trida!

194

Odpovědět

"Your fetus owns me!" Tak tento diel mi pekne zdvihol náladu :) A Codex som najprv v tom kostýme ani nespoznal... Zaslúžených 10/10.

190

Odpovědět

chodik: ty seš fakt vtipálek. Nemyslel náhodou 1st? :D

192

Odpovědět

tohle je normalni scam. misto aby nam felicia davala plnehodnotne 30min dily tak dostavame tyhel jednohubky :(( jdu brecet do kouta

198

Odpovědět

Jezis tak sori, chtel sem napsat 1nd, se nikdy neprepisete?

1823

Odpovědět

Jejich hra se jmenuje The game, z WoW to čerpá hodně, ale řekla bych, že je tam mix i z jiných MMORPG. Kdyby tam dali něco konkrétního, bylo by to braný jako reklama.

191

Odpovědět

bulljoker: hrajou hru zvanou The Game, ale jelikož nemaj licenci na WoW, tak je to teda dost inspirovaný WoWkem jinak Felicia Day hraje pořád WoW znal jsem i její jméno ve WoWku

196

Odpovědět

Poslední hláška k nezaplacení :D

190

Další