Přidat do sledovaných sérií 15
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:287
Počet zobrazení:4 357

A je tady předposlední epizoda 5. řady webseriálu The Guild. Po válečné poradě v minulém díle se guilda vydává do boje s úkolem přesvědčit Floyda, aby neprodával jejich milovanou hru. To se ovšem poněkud zvrtne. A můžete se těšit na pravděpodobně poslední překvapivou celebritu. A že je to tentokrát pořádná celebrita. :) Finále 5. řady u nás hledejte příští čtvrtek v 17:00 a fanoušci tvorby Felicii Day nemusí zoufat, protože již od soboty u nás můžete sledovat její nový webseriál z prostředí hry Dragon Age a to Dragon Age: Redemption. Krátkou ukázku zhlédněte zde.

Přepis titulků

Kdysi jsem měla přítele, který ukradl dopravní kužel z parkoviště během našeho rande. Byla to ta nejilegálnější věc, které jsem se účastnila, a už asi 2 roky panikařím pokaždé, když slyším sirénu. Musíme porušit pár pravidel, abychom přesvědčili Floyda, ale tentokrát jsem ochotná jít pro naši věc do lochu. Tak se vězeňsky říká vězení.

Pro jednou riskuju úplně všechno. Mám na sobě kostým od Tink a při každém kroku mi hrozí odhalená bradavka. Ať žije revoluce! Ti nejdou po mně. The Guild - 5x11 - Costume Contest Vy jste vyrobili vzducholoď? Jo a takhle se ovládá.

Nechodil jsem na přednášky extrémních převleků a robotiky jen tak pro nic. Jsme tady, abychom si promluvili s Floydem, jo? Zapomeňte na ten balón a pojďme. Vzducholoď, Codex. Tento výtvor je opravdu inspirující. - Nejsou to dveře mé dodávky? - Jo, strhla nás tvořivost. - Jaké jste číslo? - Nejsme zapsaní. Pokud nejste na mém seznamu, nemohu vás nechat přijít nebo přiletět na poslední chvíli, omlouvám se.

- Ale... - Propána, opravdu hrozné. Nezatracuj to, drahá. Tato věc je proklatě úžasná. Superdámo, jsem s nimi. Jsou zapsaní, že? Jsem v jejich týmu. Zasloužím si to. - Lizzete.

- Geralde? Nejsme kompletní. Allena musela domů kvůli viru chřipky. Cože to? Zkažený kuřecí salát. Takže je s vámi nebo ne? Vítej do bandy. Budeš potřebovat mou pomoc s řízením, zatímco budeš na pódiu. Nech mě to prosím řídit. Lidi, právě jsem viděla Floyda jít do nějaké VIP oblasti.

- Hlídají ji statní muži. - Statní muži? Já je dostanu. Všichni se připravte! Musíme zdržovat. Floyd to oznámí hned po přehlídce kostýmů. Bladezzi, tebe poznají. Jdi na pódium a zdržuj. Co mám dělat? Začni třeba s prosbou o odpuštění fanoušků. To na chvíli vydrží. Běž! Vork a já zůstaneme tady a všechny naprosto ohromíme.

Pustí nás tam, že jo? - Žádný problém. - Jo, zamrkej mými řasami. A já zamávám křídly, protože... Pokaždé, když konečně zemřu, vrátí mě zpátky do hry. Žádná ztráta. Panebože. Všichni jsme si našli kostýmy z tvé rodné země. Nemám slov.

Ale ty. Příští rok nám všem můžeš udělat kostýmy. Nikdy, jdeme! Arigato. Děkuji všem, že jste dorazili. - Vypadáte... - Zdravím, s dovolením. Dámy a dámy. Spousta z vás mě zná jako vtipného nebo opovrženíhodného člověka.

Rachel, budeš dobrovolník. Opravdu ti dlužím omluvu. Ublížil jsem ti, holka. A jsem tady, abych ti řekl, že se omlouvám. A co já, pamatuješ si mě? Jasně... Jakže se jmenuješ? Stojíš za houby!

Zpátky! Nemá někdo notebook? Díky. Svatá dobroto, má na sobě svůj kostým z Prstenů času. Osude, to musíš ochutit svou tabascovou ironii mou svíčkovou? Ahoj. - Máme tam slavné kamarády.

- To pochybuju. Ale ve VIP prostorách se vždy hodí více sexy holek. Sleduju kabelovku. Jsme jako nábytek, takže... Sháníme příjemné holky a s oblečky, které jim sedí. Do háje. Jak to, že to vyčuhuje. Jděte pryč, hned. Tahle holka byla z L.A. Ahoj, Hollywoode!

A tady je Ashford. Voníš jako česnek a burákové máslo. Je to sice divná kombinace, ale však víš... Já nesoudím, takže v pohodě. A tady je Abe, jméno tvé postavy je Ferrandus, že? Vyprávěl jsi mi, jak jsi v opilosti počůral vlastní spíž, to je... dobrý příběh. Díky, piráte.

Už tě zase miluju. Omlouvání je fajn. Kluci, vážně mě nechte. Byl jsem zrovna uprostřed krizové situace. A teď jsem uprostřed další. Ne, ne Stan Lee. Děláte si srandu? Tohle je festivalová sebevražda. Pirát, pirát, pirát! - Musíme se tam dostat.

- Na mě nekřič. Já nejsem ta, komu čouhaly moje tanga. Nemají žádnou strukturální integritu a netuším proč. Zapomeň na to, jsme nahraní. Haf, haf, haf. Gratuluju. Asi. Tuhle miluju. Ten kluk je z Japonska.

Ještě jsem neukázal Terry, má 3 děti a alergii na fazole, pamatuju si vás, lidi! Děkuji, pirátský chlapče. Posuneme se k soutěži kostýmů, ano? Naše ceremoniářka, někdo, koho určitě znáte. Charity z Prstenů času. Děkuji, děkuji.

Děkuji. První skupina kostýmů je steampunkové varieté. Pedál až na podlahu! Zápěstí, zápěstí. Paže, paže. Zápěstí, zápěstí. Ohromující, Allena by si ten výhled zamilovala. Proklatý kuřecí salát. Ještě nikdy jsem nebyla na přehlídce.

Měla jsem si udělat větší vlasy. Zápěstí, zápěstí. Paže, paže. Zápěstí, zápěstí. Nikdy nepodepíšu tvé komiksy, příšero. Řekni svým mužům, aby se stáhli. Chlapi, nemůžeme s tím zase začít. Měl jsem taky pochybnosti, když jsme se s Codex líbali, ale věděl jsem, že to bude v pohodě.

Chci na tomto světě být hodný a vznešený. Vy byste měli také. Co to máš na sobě? Vytvořil jsem tu postavu já? Někdy se daří a někdy ne. Myslete na to, za koho jste převlečení. Jste Master Chiefové! Zkorumpoval jsem vás, ale můžete se změnit. Máš na víc, Master Chiefe číslo 1. A ty taky, Master Chiefe číslo 2.

Nemůžete chytit a svázat Stana Lee. - Je to legenda. - Souhlasím. Víte co, prostě ho rozvážu. Vždyť stojím před ním. Tak to jen sklouzlo. Jsem svobodný! Synu... Vytvořil jsem spoustu superhrdinů... To je všechno, Stane? Zdá se mi, že by měla následovat ještě druhá část té věty, kterou...

Jo, jasně. Teď poslouchej... Floyde, chceme si s tebou promluvit o... Nechte toho! Podpořili jsme pár nadrženců, abychom se tam dostali. Hej! To jsou mé kamarádky, pusťte je! Vorku! Plnou parou kupředu! Vorku? Všude jsem tě hledala. Chtěla jsem se omluvit za včerejšek.

Věděli jsme, že to bude trochu drcat. Padáme! Taky jsem se chtěl omluvit. Děkuji, to je od tebe milé. Máš ráda vajíčkový salát? Cože? Klesáme! Zdá se mi, že asi havarujeme.

A safra. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Arcanum meets Flash Gordon?:) Jinak poslední celebritě mohla Felicia napsat něco méně trapného...

181

Odpovědět

To byl snad nejzábavnější díl ze všech.

202

Odpovědět

Dremoran: Já teda čekal Chucka Norrise. Ani nevím proč :)

181

Odpovědět

Steampunk se mi začal líbit :3

191

Odpovědět

I believe we are about the crash :-D :-D :-D
Super díl, ale když v popisku bylo, že poslední celebrita bude opravdu velká, tak to bylo naprosto jasné :)

190

Odpovědět

předposlední?...neeee!!! doufám že dragon age bude za něco stát...ukázka tomu zatim moc nenasvědčuje... :P

194

Odpovědět

JOE ale ten pán má naprostou pravdu. :-)

180

Odpovědět

a sakra, další až za týden. To není vůbec fér. :D

180

Odpovědět

Kurva to je napětí!!!! :)

191

Odpovědět

sakra!!! skvělej díl, ale doufal jsem, že na začátku jak uslyší tu sirénu a prudce se pohne tak.... ....se uskuteční to o čem mluvila před tím :) (pánové, neříkejte že jste v tu chvíli taky v očekávání nevyskočili ze židlí :D )

193

Odpovědět

NENI TO WOW sakra to je tak tezky pochopit nejde to kvuli copyrightu. Hra co hrajou se jmenuje: The Game .)

191

Odpovědět

Jak jí čouhaj ty tanga tak nejspíš reaguje na tohle http://yfrog.com/gztf1tkj

181

Odpovědět

Vytvořil jsem spoustu superhrdinů.. :D

201

Odpovědět

jestli to je Wow co hrajou, guilda o 6 clenech ? :D

1815

Odpovědět

na zacatku sem byl jako: WHAAAAAT?? xD a nakonci jak ten dlouhan rikal: Asi spadneme, A sarka! :D to me dodelalo. Dik Zoidy a uz se tesim na dalsi dily :)

192

Další