Přidat do sledovaných sérií 15
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:318
Počet zobrazení:5 054

Pátá řada webseriálu The Guild se nám dostala do svého finále. A jak napovídá název dílu, ve finále se bude rozhodně na co koukat. Dojde k finálnímu střetu, který rozhodne o osudu samotné hry a odhalí se nějaké to tajemství. Objeví se i Clare Grant a Milynn Sarley z uskupení hráček Team Unicorn, které mají na kontě pár povedených videí, které u nás najdete přeložené. Snad se vám 5. řada líbila, své názory pište do komentářů. Ještě bych jen dodal, že s herci z The Guild se můžete setkávat i v jiných webseriálech. V současnosti překládám Dragon Age: Redemption Felicii Day a snad již brzy vyjde druhá řada 5minutové komediální hodinky Jeffa Lewise.

Přepis titulků

Když tak uvažuju nad tím, co vím o historii, ještě žádná událost zahrnující vzducholodě se nevydařila. Vždyť ty věci většinou havarují a shoří. Proto jsme vynalezli letadla. Ty balóny nebyly spolehlivé. Celkově ten náš plán na záchranu hry stál za... Byl by z nás ten nejhorší Scooby-Doo tým vůbec. Nabourali bychom si dodávku a záporákům by to prošlo. To je fuk. A toho psa bychom ztratili.

Když nad tím uvažuju, Zaboo se rychle někam zdejchnul. "Haf! Zabooovy mňamky!" To bylo hrozné. The Guild - 5x12 - Grande Finale Klesáme na pravobok. Jejda, kde mám šňupací tabák? Za Prsteny času! Jsme stále v našem pokoji?

Super jízda. Vskutku. Dobrá volba, Floyde. Zabalíme to tu před oznámením. Jen si dojdu pro inhalátor. Tink, jdou něco podepsat... Zaboo. Nemůžu uvěřit, že nemám podpis Stana Lee. Seděl přímo tady.

Master Chiefové? Naposledy zmobilizujeme síť Držičů míst. Chopte se mobilů, děláme to pro dobro lidstva. Znovu dobudeme horu slávy! Nikoho nesoudím. Jsem převlečenej za motýla. Chápeš to? Protože... Co je? Tohle je nějaký výlet nerdů?

Jo, je. Zastrašen? Můžu je donutit sednout si, kam budu chtít. No, ne donutit. Spíš požádat, nebo apelovat na jejich smysl pro spolupráci. Však víte. Musíte si promluvit s těmi slečnami. Vás dvě čeká rande s ochrankou. Mami, tati!

Seznamte se s mým snoubencem. Vy jste zasnouben s mým děťátkem! Vítejte v rodině! Je tak roztomilý. - Synu, pracuji ve zpracovávání odpadu. - Já mizím. Proč mě tolik lidí nenávidí? Papír nebo plast? Jaký je tvůj názor? Mýlil jsem se.

Tak moc jsem se mýlil. Měl jsi své důvody. Trvám na svém omylu. Teď tě dostanu do bezpečí. - Madelyn. - Super. Dobře. Pokračujme! V soutěži kostýmů, do toho.

To bylo epické, lidi! Snad to někdo natočil. Je to materiál na virální video. Všechno jsme zachytili. Mohli bychom s vámi udělat rozhovor pro naši stránku? Promluvím si se svým manažerem. Panebože. Hoří mi oči. Za cenu našeho hotelového účtu a skromný licenční poplatek určitě něco vymyslíme.

Floyde! Teď nemám čas na fandom. Rozhodl jsem se, hotovo. Budu s tebou mluvit jako s mou webkamerou, která mě nikdy nesoudí, takže to bude náročné. Za všechny ty šílené věci můžu já a mí kamarádi, protože tak moc milujeme hru, kterou jste vytvořil. Přivedla nás dohromady jako guildu.

V reálném životě bych nikdy neměla tolik různých kamarádů. Ne, že bych byla rasistka, diskriminovala staré, nebo cokoliv jiného. Kdysi jsem říkala Mongoloid a myslela, že je to v pohodě. Rozhodně není. Chci říct, že jste vytvořil něco krásného. Nedovolte, aby to zničili. Rozpadli bychom se. To je opravdu krásně procítěné, ale tohle je můj život.

A má budoucnost. Jak by se ti líbilo, probouzet se každé ráno a číst, jak osobně vypadáš neduživě, víš? "Ztratila se mi uložená pozice. Doufám, že umřeš ve spánku." Nedonutilo by tě to zamyslet se nad tvou prací? Podívejte. Není jednoduché dělat, co vy.

Ale nikdo jiný to dělat nemůže. Myslete na to jako na skupinu v raidu. Jste tank, musíte být vepředu a ostatní vás musí chránit štítem, abyste mohl švihnout svou šavlí kreativity napříč... To je tak hloupé. Nesekněte s tím kvůli hněvu. Prostě překonfigurujte svou skupinu. Pokud vám ovšem tedy vůbec nezáleží na vašem odkazu, hře a lidech, kteří ji hrají.

Já ale myslím, že jo. Myslím, že vám na nich záleží stejně jako mně na mé guildě. Já... Já... Nesnáším rozhodování. A tím končí naše soutěž kostýmů. Ceremoniářko... Ano, teď já.

Děkuji. Je tady horko. Ano, oznámení vítěze. A vítězem soutěže kostýmů a dárkového poukazu v hodnotě 20 dolarů na bowling je... Steampunkové varieté. Ano! Konečně jsem něco vyhrála.

My jsme něco vyhráli. Dávej si bacha, sire Pauncelote. Byli jste jen mé doplňky. Je to moje. Vyhráli jsme, ano! Bowling! Skvělé, to bylo opravdu sladké. Dobrá a teď promluví jeden z našich sponzorů, znáte ho jako tvůrce MMO, které milujete a hrajete, zatleskejte Floydu Petrowskimu.

Víš co? Kdo by odolal roztomilé stereotypní superhrdince? Snad jsem teď roztomilá. Zkusím to, ale pod jednou podmínkou. Zdravím vás, jmenuji se Floyd Petrowski. Měl jsem pro vás velké oznámení o změnách ve hře, ale pokud jste hráli demo, všechno je tam, takže... Žádné změny ve hře nebudou.

Cože? Přesně tak, Chade. Nic nezměním. Kašlu na hráče, budu pracovat s komiksy. Pracují za stravenky. Není moc sympatický. Takže jsme si říkali, že budeme dělat dál, co doposud, a možná si seženeme nějaký nový pohled na věc. Kouzlo Zářící kříž pro kněze je rozhodně zpátky.

A jinak... jo, to je asi všechno. Děkuji. Kdo chce trička zdarma? Tohle je ten nejlepší obchod vůbec, Tink. - Zvládli jsme to! - Jo, zvládli jsme... něco. Tenhle festival je u konce. Nemůžu se dočkat, až budu zase u počítače mezi lidmi. Měj se, Zaboo, uvidíme se příští rok.

Pryč s Covenantem. To byli tví robotí kamarádi? Opravdu nás zklamalo, že ten chlapec není tvůj snoubenec. Chtěla jsem dvojitou svatbu. Odteď už zvedej telefony, dobře? Vždyť víš, jak je to asi pravděpodobné. Ale na Vánoce rozhodně dorazím. Udělej nám elfí převleky a my uděláme teriyaki cukrové hůlky.

Nepřeháněj to, prosím. Nechte toho, chci vidět své děti. Páni, vážně jsem to řekla? April Lou! Měj se, April. Budeš mi hrozně chybět. April Lou? Claro! Tvé svačinky mě stály půlku výplaty. Co?

Říká ti něco fráze: "Minibar k snídani?" No jo, říká. Musíme ho vzít s sebou? Trendaři... Zbožňuju tvůj pohled! - Budeš mi chybět. - Zavolej mi. Zavolám na Skype, to je zdarma. - Hněte se! - Čau, připraveni vyrazit? Já jo, jsem vyčůranej.

Nevím, jestli zvládnu po včerejší noci řídit. Proč, co se stalo? Codex. Uvidíme se v pondělí ráno, zapracuj na těch svých nápadech. Tak trochu jsem vám něco zapomněla říct. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Season 6 was mentioned at Comic-Con by Felicia Day. It's stated to premiere this Fall 2012, on Geek & Sundry. JO!!!!!
nepsal jsem to já aneb wikipedia vždy pomůže ;)

180

Odpovědět

Takhle otevřeně to nemůže skončit! :´(! musí být šestá řada !!!!!!!

201

Odpovědět

doufam ze timhle serial neskonci nadobro, to by byla skoda, a ty zapletky kdyz bude developer, to by mohlo bejt dobry. Jak rikal ten typek: Ztratila se mi ulozena pozice, chcipni ve spanku :D

180

Odpovědět

eh, to už je jako konec? Ani na YT nejsou další díly po 5x12....whaaaaaat????

180

Odpovědět

Všimnuli jste si kolik věcí z pokoje měl vork v těch kufrech

180

Odpovědět

wtf codex bude vývojářka ? to budou nové zápletky
ps:vývojářka nebo gm
pss: wau taky bych chtěl :-D

180

Odpovědět

ZABOO SNACKS! :D
Zaslúžených 10/10... Ticho závidím Zabooovi tých masterchiefov :) Ktovie, či sa chystá aj šiesta séria, nebol by to zlý nápad.

180

Odpovědět

Bude něco místo The Guild zítra ?

184

Odpovědět

krásné finále...celá tahle řada byla super!

Ví někdo něco o vyhlídkách na další řadu? Bude/Nebude atd?

180

Odpovědět

Trošku slabší díl jinak skvělé série. Každopádně 10/10 si stejně zaslouží :)

183

Odpovědět

Pan Mam: Já mám spíž pocit, že to mělo být něco jako: "To nám přišel na con říct jen tohle?"

Azier: Zaboo válel a to samý si myslím o Claře... Ta byla taky ve svém živlu ;)

180

Odpovědět

taky si myslim, ze ji nabidl aby vytvarela nove veci ve hre
pan mam: myslim ze to bude potlesk: nemuzu tomu uverit on to dava zpatky doporadku! joo :D :D

180

Odpovědět

v tejto sérii premňa bol rozhodne najlepší zaboo! :D to bol proste páán :D a ti jeho masterchiefovia na konci baby :D

180

Odpovědět

super .. moc diky za preklad.... jen sem nepochopil ten potlesk ... byl to potlesk jako: coze ?? on to dava zpatky ?? vzdyt to bylo super ... nebo potlesk jako: nemuzu tomu uverit on to dava zpatky doporadku! joo :D jinak jo diky moc za preklad tech 5 serii :)

181

Odpovědět

AAAAAHHH, Cliffhanger!

182

Další