Craig o Juliu Caesarovi a rasistovi MichaeloviThe Late Late Show with Craig Ferguson

Přidat do sledovaných sérií 46
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:149
Počet zobrazení:5 056

Dnes vám přínášíme místo obvyklého rozhovoru jeden z Craigových monologů. Můžete se těšit na menší škorpení s producentem pořadu a rasistou v jedné osobě – Michaelem. To celé za doprovodu glosování světového dění od starověku až po současnost.

Poznámky:
Pie day – česky Den pí, na němž je založená celá úvodní narážka na Michaela, je skutečně svátek této matematické konstanty. Je mu logicky přiřčen 14. březen. Překládám ho během celého videa jako "svátek", aby bylo zachováno rýmové schéma.
Florida je známá svou vysokou koncentrací rentierů na metr čtvereční.
Ides of March – Březnové idy jsou v Americe mimo jiné obdoba našeho pátku třináctého. V tomto kontextu je dobré chápat všechny narážky na tento den.
Vtip na jméno syna Julia Ceasara se samozřejmě opírá do milostné aféry Arnolda Schwarzeneggera s jeho hospodyní.

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Líbí se mi, jak je to díky Caesarovi zařazené v naučných videích :D.

20

Odpovědět

Teda jestli maji reklami kazdejch 8 a pul minuty zajimalo by me jak maji dlouhej blok tech reklam. Ja televizi nemam ale vim ze u nas jsou kolem 10 minut + sem tam nijak ta ukazka a upoutavka. Takze jestli to tam maji delsi nechtel by jsemse koukat na TV ve statech to z filmu nebo poradu mate uplny prd:)

60

Odpovědět

Na craiga bych to vydržel ;)

40

Odpovědět

No, právě že oni mají snad jen jeden až dvou minutové reklamy, mám pocit. Jelikož je jim jasný, co člověk udělá, když je reklama na deset minut (=jde na záchod, uvařit si čaj, whatever). Když trvá reklama minutu, člověk sedí na zadku před televizí, neb ví, že než stihne potřebu, už ten pořad opět pojede. Proto ale taky jsou reklamy mnohem častěji, tj. většinou po 10 minutách. Jen jednou jsem sledovala přímý přenos epizody jednoho seriálu, a ty tři reklamní bloky v 40 minutách mne fakt dost draly nervy a hrozně kazily dojem z epky...

70

Odpovědět

+Caitdiky za info

00

Odpovědět

01:21 - Tam není ku*va, ale "řízek" :-D

70

Odpovědět

YOU´RE FUC*IN´ RACIST, MAN! :D

13

Odpovědět

PRVNÍ

216

Odpovědět

Chcipni svine

610

Odpovědět

+Sonya:-*

28

Odpovědět

Je to zvláštní, ale zdá se mi, že od doby, co mají videacesky.cz nový kabátek, je tu troglodytů tvého typu mnohem více.

120
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)