Přidat do sledovaných sérií 30
48 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:119
Počet zobrazení:6 533

Karaoke spolujízda vydala i tento rok svůj vánoční speciál. Loni jsme si poslechli All I Want For Christmas Is Youletos si Jamesovi hosté zanotují Santa Claus is Coming to Town

Přepis titulků

- A je to tady, Reggie. - No jo. - Poslední letošní show. - Poslední show. - To byl ale rok, viď? - Byl to skvělý rok. Na téhle roční době je super, že nikdo neřeší, když přijdeme do práce v tomhle ohozu. Ámen. Celý rok jsem se těšil, že si nandám tuhle čepici. Pustíme si nějakou vánoční hudbu, abychom se naladili? - A máme nějakou?

- Zkusíme a uvidíme. Pozor si dej a neplač už, netrucuj, hned povím ti proč. Santa Claus už je na cestě. Seznam dělá a vše dvakrát kontroluje, ví tak, kdo zlobí a kdo hodný je. Santa Claus už je na cestě. Jeď, Jamesi! Vidí tě, když spíš. A taky ví, kdy vzhůru jsi. Zda zlobil jsi, a nebo ne, tak hodný buď sám od sebe. Pozor si dej a neplač už, netrucuj, hned povím ti proč.

Santa Claus už je na cestě. Paříme. Vánoce v Kalifornii, můžou to vůbec být Vánoce? Ne, to nikdy. Ne. Jo, tak je to správně. - Jsou Vánoce! - Jsou Vánoce! - Vánoce, zlato! - Veselé Vánoce, Miley Cyrus.

- Díky moc. - To je můj... - Santa Claus? - Veselé Vánoce, Pink. - Veselé Vánoce. - Veselé Vánoce všem! - Veselé Vánoce! Veselé Vánoce, Harolde. - Veselé Vánoce. - Tak tohle jsem k Vánocům nečekal. Tak to jsme dva. - Veselé Vánoce vám všem! - A skvělou noc. Netuším, co to znamená.

Překlad: sethe www.videačesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím přeložte carpool karaoke se Selenou Gomez

00

Odpovědět

Tohle je ten týpek co vystřídal Craiga? a nebo s ho s ně
kým pletu?

00

Odpovědět

odpad

00

Odpovědět

Njprv som si hovoril super video take pozitivne bavilo ma ale ked vidim ake male hodnotenie asi musim dat aj ja sam aby som nemal palce dole.

44

Odpovědět

tentoraz ho ani hostia nezachránili...

31

Odpovědět

TRAPNE TRAPNE TRAPNE TRAPNE TRAPNE!!!!!!! BOZE TOHLE JE PRIMO VRCHOL TRAPNOSTI!!!! Nesnasim toho vyzraneho BUCKA!!!

65

Odpovědět

Uvedomuje si nekdo, ze to neni zrovna bezpecne delat takove blbosti pri rizeni vozidla a nevenovat se plne rizeni? Neni to ani tak davno, co se na ceskych silnicich zabily 2 mlade holky, ktere zrovna tocili video stream na FB...

52

Odpovědět

Conan na to měl i celkem fajn parodii – sedm minut jezdí s Tomem Cruisem, ale nedělá absolutně NIC, jen řídí.
Conan Drives With Tom Cruise

A jinak myslím, že když tohle točí, mají před sebou i za sebou "safety car".

50

Odpovědět

+CylfV jednom díle jde vidět, jak ASAP Rocky naskakuje do auta, které "jede" . Většina z toho je nejspíš natočena ve studiu.

00

Odpovědět

Carpool karaoke je jeden z nejsledovanějších segmentů na internetu za poslední dva roky. Měli jste vidět ten smrtelný hate, když ho na nějakou dobu na Youtube zpoplatnili do nějaké té member sekce :D

65

Odpovědět

to je dokaz, ze ludom j**e cim dalej tym viac, tato relacia je instant cancer

124

Odpovědět

+hovado 2a mimochodom ja som zase instant cancer k***t cus

02

Odpovědět

+hovado 2skus byt originalny

10