Přidat do sledovaných sérií 1
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:334
Počet zobrazení:3 491

V dnešním díle se podíváme na návštěvu ruského prezidenta v jedné z ruských škol, podíváme se na roztomilé veverky a trochu si zarepujeme. Poznámka k videu: Na začátku Stas naráží na to, že první díl This is horosho byl díl č. 0.

Přepis titulků

Ahoj, já jsem Stas Davidov. Toto je díl č. 255 a to znamená, že to je 256. díl. A to je hustý jubileum. A ten kdo to nepochopil - fufufu, jděte se učit počítat. První video už se nějaký čas na ruských webech pohybuje, ale teprve teď se objevilo i na RussiaToday. Je to o navštěvě V. V. Putina v ruské škole. Právě mu ukázali jejich novou interaktivní tabuli. A Vladimír Vladimirovič se rozhodl něco nakreslit.

...tablety atd., takže... To máte na památku. Víte, nejenom oni mají interaktivní tabuli. Náš pořad je taky interaktivní. A tak budeme hlasovat: Co Vladimir Vladimirovič vyobrazil na obrázku? Možnosti: penis ježury, losí vagina, petardou rozervaná řiť, mezikontinentální raketa v krabím klepetu.

Stihli jste dát svůj hlas? I když to je vlastně jedno, správná odpověď tu stejně není. To máte na památku. - A co to je? - Kočka zezadu. Tak tohle je u nás u výtahu nakreslený! Kočka zezadu!

A já se zlobil. Ok, kočka zezadu. Pojďme se na dílo podívat ještě jednou. Tuším, že brzy vyjde příkaz všechny živé kočky zezadu nějak poupravit. Vždyť to je snažší než říct prezidentovi, že nemá pravdu. To máte na památku. - A co to je? - Kočka zezadu. A všichni se tak mile smějí. Jo, asi bych taky nevstal a neřekl: "Vladimire Vladimiroviči, vždyť jste namaloval pindíka."

A pro ty z vás, kteří neumíte kreslit kočky jako Putin: toto jsou nožky, levá a pravá. A tělo. Tohle je ocas. A tohle je podle mě hlava rohatýho tyranosaura. Všechno je jasný. A to je dobře. Druhé video, které nám zaslal Tuponator, je o veverkách. Tyhle veverky jsou roztomilý.

Můžou být dobrá konkurence pro koťátka. Ale nejde o to, jak jsou roztomilý. Koukněte, co teď ta veverka udělá. Nevím jak vy, ale já sem v ten moment pár bobulek položil. Ve skutečnosti jde o standartní scénář na YouTube. Zvířátko zabije kameramana a pak dá video na internet. Jak je nám známo, autor videa zemřel na ztrátu krve, protože se styděl volat záchranku se slovy: "Pomozte mi, pokousala mě veverka."

Ještě pár takových videí a můžeme je prohlásit za vzácný druh. Mluvím o kameramanech samozřejmě. Ne, nemějte strach. Ve skutečnosti vzali chlapovi jen tu kameru a trochu ho zkopali. A já je měl v dětství tak rád. A to je dobře. Třetí video, které nám poslala Amelie, je opět se školní tématikou. Musím vás na něj trošku připravit. Teď se dozvíte, že rapovat můžou nejenom děti ze školy.

Poslouchej mě školáku, na tohle jsi určitě ještě nebyl připraven. K životu jsem tě chystala jako ráno tvoje máma do školy. Dávej si na naši partu pozor. Učitelský gangstarap, nastraž uši. Už jste pochopili, o co jde. V týhle škole už neučí dějepis. Tady učí pravdu z ulic. A místo matiky je tu předmět zbohatni, nebo chcípni. My jsme vás učili, vy jste se léčili. Že vás bolí břicho, ruka, noha, jste nám říkali.

Myslíš, že jsi jediný takový herec bez Oskara? Jsem lepší než Bond, jo! Rozlousknout je tě snadný. Proč? Proč, vážení učitelé? Bylo mi bez vás tak dobře. A bez mého nutkání rapovat! Nenos učitelce květiny, když píšete test. Ostatní se učili dlouho do noci. Všichni vědí, co je potřeba pro všechny studenty.

Dones své učitelce znalosti, respekt. Už jsem v pohodě. To je náš rajón a ty seš v našem ghettu. Díky nepatří městu, ale řediteli za to. Na konci se obejdeme bez loučení, prostě řekneme nashledanou. Petrove! Jak ses to oblíkl do školy?! Pojď sem a dones si svůj SWAG!

Normální, pravdivej rap o životě a ne o penězích, špercích a holkách. Učitelský gangstarap, jsme z jinýho těsta. Je na čase se rozloučit, proto studente nashledanou. ZAPAMATUJTE SI TYTO OBLIČEJE HLEDANÉ OSOBY Vážení studenti, nestydíte se teď chodit do školy? Nestačí, že na internetu je tolik studentů, teď tam chodí i učitelé.

A to je dobře. Jak možná víte, v minulém díle jsme zavedli nový způsob zasílání videí. Takže klikejte sem, tam je návod jak na to. A to je všechno. Lajkujte, sdílejte, videa posílejte sem a zase přístě. Jubileum. ...a teď to zveřejnili dokonce na RussiaToday. ...nutkání rapovat! Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak Putin pobavil, je mi pořád ovšem smutno, za blbečky kteří rádi lezou USA do zadku

1215

Odpovědět

No tak tohle nám zcela vynahradí =3. Super video!

270

Odpovědět

Jeden z nejpovedenějších dílů, Putin pobavil nejvíc "kočka ze zadu" Co uvidíme příště? Třeba Barosa, von Rupoye, Jaceňuka ze zadu, když jim nakope zadek...ale ne nebudeme si kazit náladu politikou

52

Odpovědět

Myšlenky retardovaných pubertálních pseudolidí, kteří hodnotili: " e to ruski, ruski smrdy, fuy fuy, a chi englisky portose enlisky je njelspi a ruski je por komunisti. 0*"

172

Odpovědět

No ty vole, v tom třetím videu to milé učitelky řekly velice na rovinu :D Že škola jsou jatka na zpracování lidí a nashledanou...

290

Odpovědět

Mno kým sa znovu nerozbehne =3 resp ak ani nebude, táto ruská verzia mi bude stačiť a musím povedať, že pri tejto časti som sa viac bavil než pri niektorých posledných =3 odvysielaných častí.

356

Odpovědět

Ako Putin nikdy nesklame ale toto bol masaker :D

652

Odpovědět

Tak ta veverka nemá chybu, to je skoro až strašidelné...

161

Odpovědět

To s tím posledním videem mě trochu zklamal. Myslím, že se nemusel tomu videu vysmívat. Přijde mi, že ty učitelky jsou náhodou spíš dost odvážný a správný, když tohle udělaly... I když jsem horosho vždycky bránila před srovnáním s =3 musím říct, že Ray uměl takováhle videa ocenit a ne je jen pomlouvat...

2348

Odpovědět

Nevím, mě to video přijde trapný a řekl bych, že většině taky...

7514

Odpovědět

lol

15

Odpovědět

Vypadá to že Duce je kromě neohroženého lovce, potápěče a sportovce navíc taky geniální malíř :D

502

Odpovědět

ето молодец!

103

Odpovědět

+PepekGT zvládá i tu jejich klingonštinu ? :D

92

Odpovědět

+PepekJistě že zvládá, ale ty přeložené věty potom vypadají jako při rozhovoru dvou indiánských válečníků: Třikrát vyjít slunce, potom boj.

Btw. rusky a německy jsem se učil na základce, říkal jsem si, že je dobré znát jazyk okupantů, nikdo jiný se tady k nám totiž nesere :)

No, možná k tomu ještě přidám čínštinu...

244

Odpovědět

+Pepekněmčinu sem se učil rok a musel jsem přejít na francouzštinu a dodnes mě ten rok pronásleduje ve snech nemám ten jazyk něják rád, to ale není nic s tím jaké noční můry mám z toho že jsem několikrát navšívil rusko když tam matka byla na pracovní cestě a já se k ní vetřel protože sem si myslel že by bylo vhodno tu zemi poznat, musím říct že nebylo procestoval sem toho celkem dost ale nic nemělo na šílenost ruska :D a to sem byl jenom v petrohradě a moskvě což sou prý "evropská" města, dodnes sem rád že jsem nebly v té mongolské části za uralem protože bych asi ztratil vůli žít :D

86

Odpovědět

+Pepekdajmi5: "procestoval jsem toho dost...a to jsem byl jenom v p(!)etrohradě a m(!)oskvě" čéčé ty si zpravodaj jak ten Karas a světe div se i ruská města se píší s velkým písmenem na začátku

65

Odpovědět

+PepekPro mě to není otázka pravopisu ale otázka úcty ( u měst otázka stylu) NYC nebo Paříž samozřejmě napíšu z velkým písmenem, je to to samé jako když nepíšu jména např. politiků velkým písmenem na začátku i když dle pravopisu by to tak mělo být. Stejně jako třeba lidem které neznám (i když jsou starší) zásadně tykám, do té doby než se prokáže že si to vykání zaslouží, to samé je s moskvou a petrohradem a ani jedno město si dle mých zkušeností to velký písmeno prostě nezaslouží, můžeš to kritizovat, můžeš kvůli tomu brečet ale to je tak jediný co s tím můžeš udělat :D

213

Odpovědět

+Pepekno asi tě zklamu, ale tu tvou úctu máš jen ve své hlavě, kde se ti asi něco popletlo, ostatní to prostě kritizovat budou a zklamu tě, nebudu kvůli tomu brečet naopak se královsky bavím, ale smích mě přejde když si představím, že máš volební právo, nejspíš nosíš placku a číro a volíš koho ti řeknou a uctíváš koho ti řeknou a nenávidíš koho ti řeknou já vím je to takové jednoduché, ale pro život si nepoužitelný - tedy ten skutečný, ne ten ve který se snaží uvěřit na rusofobních a pravdoláskařských akcích

85

Odpovědět

+PepekZa prvé tě asi potěším, v CZ volební právo opravdu nemám, protože už jsem nějáký ten rok Holandským občanem :)Za druhé ano, úcta o které mluvím je v mojí hlavě protože je to MÁ úcta kterou prokazuji komu JÁ uznám za vhodné. Za třetí nevolím protože volby jsou jenom falešná iluze pro slabomyslné kteří si myslí že volbami jde něco změnti, neuctívám nikoho protože nevěřím ve falešné autority a nenávidí koho JÁ chci. O skutečném životě bycho mohli vést dlouhosáhlé filosofické debaty protože skutečný život je pro každého něco jiného, pro mě osobně je skutečný život ten co žiju, 4x do týdne práce, středa, pátek, víkend party, pravidelné návštěvy cofee shopu, polygamie. Samozřejmě pro někoho je normální život ve 20-ti si naprcat haranta a celý život kolem něho běhat, trávit čas v monotónní práci která člověka vůbec kreativně neispiruje a v podstatě ho sere, večer se kouknout na nějáký bezduchý nekonečný seriál, před spaním občas nudný monogamní sex pořád a pořád dokola s jedním člověkem a koukat se na to jak kolem tebe proplouvají přátelé, party, sny, touhy . Pro mě je tohle představa pekla ale pro spoustu lidí je to jejich "skutečný" život. Je to asi jako debata jestli je normální hnědý kůň nebo černý kůň, pro hnědého koně je normální být hnědý, pro černého černý.

67

Odpovědět

+Pepekpak nemáme sporu jsem potěšen, a ano užívej života a rozhodně si žádného parchanta nepořizuj, protože někdo jako ty by se neměl množit

74

Odpovědět

+Pepekdajmi5: můj ty bože. Zase jeden egoistický nevzdělanec, který si myslí, jak není jedinečný a přitom si ani neuvědomuje onu sociální determinaci, která na něj ze všech stran působí a on ji podléhá.
Jen by mne zajímalo, proč má takový zcestovalec potřebu sledovat videa s českými titulky.

84

Odpovědět

+PepekZ jednoho prostého důvodu že např ruštinou nevládnu vůbec a třeba francouzsky nemluvím na takové úrovni abych pochytil 100% často hovorových výrazů. Na každého působí sociální determinace už jenom proto že 99% lidí neřeší své spory tak že toho druhého odpráskne, jediné co tomu brání jsou sociální normy které na nás působí. Takže podlehnout sociální determinaci není v určitých případech žádná ostuda nebo něco co by bylo špatně, špatně je pokud tyto tlaky člověk příjme automaticky jako jedinou pravdu. Ona objektivní pravda někde venku je ale člověk ji nikdy nemůže nalézt protože vše vidí ze svého POV a ten máme každý více či méně odlišný.

45

Odpovědět

Docela by mě zajímalo, kdo našel odvahu se zeptat, co to vlastně nakreslil :D...

482

Odpovědět

+SvarecNeboj Ideopolicie se o něj postarala, takže on se vlastně nikdo neptal. :D

572

Odpovědět

+Svarecněkdo ve svý pirožce najde zub dotyčnýho :D

202
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK