71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:407
Počet zobrazení:4 710

Tom Rhodes je stand-up komik s proříznutou pusou a v jeho vystoupení se dozvíte, proč mají Holanďané nejprogresivnější rasismus, jak vznikl název města Antverpy a co se Švýcarce nezdálo na vtipu o pedofilovi.

Přepis titulků

Snažím se přestat kouřit. Ale musím přiznat, že kuřáky mám rád. Neznám žádného kuřáky s předsudky. Protože všichni kuřáci vědí, že jsme všichni uvnitř černí. Myslím, že slovo, které nejlépe popisuje Holanďany, je progresivní. Holanďané jsou progresivní ve všem. Jsou progresivní i ve svém rasismu. Momentálně Holanďané nesnášejí Marokánce a viní je ze všech problémů.

Což je zajímavé, protože před 10 lety nesnášeli lidi ze Surinamu a obviňovali je ze všeho. A deset let předtím nesnášeli Indonésany. To je skvělá inspirace pro zbytek světa! Každých pár let měnit národ, který budeme nesnášet. Ale deset let je moc, mělo by to být každé čtyři roky jako Olympiáda. Někdo v OSN vytáhne lístek z klobouku: "Dobrá, teď nesnášíme Belgičany." "Prosím, zaměřte svou nenávist z Marokánců na Belgičany."

Mám rád Belgičany, protože jsou jako Holanďané s nižším sebevědomím. Loni jsem vystupoval v Antverpách. Ve vlámštině ant werpen znamená hození rukou. Ant werpen. Když přijdete v Antverpách na hlavní náměstí, je tam socha malého chlapce, jak odhazuje ruku obra. A tak město dostalo jméno. Kvůli obrovi.

Protože kdysi dávno, což v evropské historii nikdo nezaznamenal, tu byl obr. Ohrožoval Belgii. Lodě nemohly do přístavu a obchod ustal. Ale byl tu odvážný chlapec, co usekl obrovu ruku a odhodil jí. To je blbej příběh. Je to obr a tohle jen malý chlapec. Myslím, že by ho obr rozplácl. Bylo by to město, kde obr praštil chlapce do hlavy.

Takže symbolem Antverp je malý chlapec, odhazující ruku obra. A symbolem Bruselu je čůrající chlapeček. Jen říkám, že by Belgie možná neměla tolik problémů s pedofily, kdyby tam na ně z každého rohu nekoukali chlapečci. Možná proto Belgičané dělají tak dobrou čokoládu. Protože děti jsou chytré. Nenalákáte je do auta na nějakou sračku. Musí to být to nejlepší.

Loni jsem byl v Ženevě ve Švýcarsku, řekl tam tenhle vtip a po představení za mnou přišla jedna Švýcarka. "Ten váš vtip o belgickém pedofilovi." "Zajímalo by mě, proč nepoužil švýcarskou čokoládu." "Myslím, že celé publikum zajímalo, proč nepoužil švýcarskou čokoládu." A mně přišlo vtipné, že tu ženu na pedofilovi znepokojovalo to, že nepoužil tu nejlepší čokoládu. Dámo, upřímně, kdyby měl Toblerone, tak bych ho ošukal já.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proříznutou pusu sice má ale umí se prodat a je mi sympatičtější něž ten kár Jimmy, který si jen dělá ''srandu'' urážením druhých.

2112

Odpovědět

A to se mi na Jimmym líbí. :)

243

Odpovědět

Klidně další od něho, nebo z té show.

207

Odpovědět

Výborné video :)
Viac som od neho nevidel, takže neviem či je taký kvalitný, alebo je to len jedno dobré vystúpenie ... každopádne uvítam ďalšie :)
7/10

205

Odpovědět

Keď pozerám na hodnotenie, tak vidím, že všeobecnú popularitu toto video nemá, ale mňa fakt pobavilo. 8/10

206

Odpovědět

Že jo?

203

Odpovědět

Tenhle styl mi sedí. Problém je, že když něco podobného zahlasíte před přednáškou, tak se nikdo nesměje. Musím na tom zamakat. :-)

196