90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:684
Počet zobrazení:11 084

V dnešních střípcích se můžete podívat na krátký klip z populární show Grahama Nortona, který si k sobě pozval dva z trojice moderátorů Top Gear, Jeremyho Clarksona a Jamese Maye.

Tento rozhovor byl odvysílán 12. listopadu 2012.

 

Přepis titulků

Musíme zmínit Top Gear. Myslím, že je to nejúspěšnější pořad na světě. - Jo, je. - Sleduje ho 350 milionů diváků ve 170 zemích. Letos slavíte desáté výročí téhle verze. Gratuluju. - Já ne. - Ty ne? Co tím myslíš? - On ne. - Já slavím jenom devět a půl roku. On během první série zabloudil. Řekli jsme mu, kde studio je, - ale on postrádá orientační smysl. - Bylo to dost daleko. Tvrdí, že se ztratil v druhé Albert Hall.

Snažili jsme se mu vysvětlit, - že je jen jedna, ale on tvrdí, že.... - Jsou dvě. Dodnes tvrdí, že existují dvě Albert Hall. Ztratil se, takže jsme místo něj museli najít záskok. - Byl jsi už v Top Gearu? - Ne, nebyl. - Proč jsi u nás ještě nebyl ty? - Protože bych byl k ničemu. Nejpomalejší bys nebyl. Chtěli byste u nás vidět Grahama? Bohužel sis právě zpečetil svoje plány na leden. Vždycky se na to dívám a říkám si: "Mohl bych do toho jít?"

- Jasně že jo. - Ale nedá se přitom umřít? - Ne. - Jo. - Já jsem se bál přijít sem. Umřít můžeš i tady. Ale jestli umřeš, bude z toho zábavná historka. To je to hlavní. - Aby z toho byla zábavná historka? - Jednou jsem byl v letadle ruské výroby, které bylo v angolském letectvu a které teď používá Kuba. Když jsme se vzhůru nohama řítili k zemi, říkal jsem si: "Aspoň z toho děcka budou mít skvělou historku." "Jak umřel tvůj táta?" "Celkem zajímavě."

Říkal jsem si, že to není špatný. Umřít v autě za rozumnou cenu podle mě není špatný. Ani by nebyl potřeba proslov na pohřbu. - Stačilo by prostě pustit záznam. - Přesně tak. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje Vám to a máte to na hlavní stránce

00

Odpovědět

Nejde prehrat

00

Odpovědět

Bylo by fajn prelozit tenhle dil, je vazne uzasnej 8 ) http://www.youtube.com/watch?v=2s7hkd_r9po

00

Odpovědět

A přeložíte díly kde byl David Tennant nebo Matt Smith?... něco pro fanoušky Doctora Who.

243

Odpovědět

Já bych zrovna kluky od TopGear(u) viděl rád přeložený celý :)

401

Odpovědět

Souhlas! -_- =)

290

Odpovědět

Ked som zbadal nazov toho videa skoro som si prehltol jazyk. Skoda ze to je také krátke.

201

Odpovědět

skvely hlas ma ten jeremy :)

201

Odpovědět

Z Grahama Nortona na VC mám rozporuzplné pocity. Jeho show se mi strašně líbí... ale délka těch klipů je neuspokojující.

231

Odpovědět

ten celý rozhovor z jakeom, tou starou a týpkami z top gearu radím medzi úplne najlepšie časti grahama, za tých pár rokov čo to sledujem, takže celý diel si ľudia isto užijú :)

201

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=3kE6neIYcPY

tohleee prelozte prosiiim! je to cely rozhovor

201

Odpovědět

Jake Gyllenhaal v pozadí vypadá jak Rumcajs. :-)

191

Odpovědět

Když jsme tu narazili na téma TopGearu, ví tu někdo, proč Prima Cool přestala dávat nové série s CZ dabingem? Skončili u 18., 19. a 20. už s dabingem není.

184

Odpovědět

Nepřestala, akorát chvíli trvá, než se to nadabuje a než jim BBC povolí to odkoupit k vysílání =). Takže 20.série bude příští rok =)

180

Odpovědět

+Chrirodi18 sérii jeli téměř ihned po originále, 19 byla na začátku roku a nic, a ještě k tomu je relativně krátká.

180

Odpovědět

proč jste přeložili očesanou verzi ? - a nevymlouvejte se že na netu není delší!! na you tube je celý tento rozhovor viz : http://www.youtube.com/watch?v=3kE6neIYcPY

201

Odpovědět

PŘELOŽTE PROSÍM I TU DELŠÍ VERZI DĚKUJI

192

Odpovědět

+cervaTen krátkej úryvek tady je proto, že delší verze s Grahamem Nortonem na YouTube normálně ani nehledám - většinou to jsou jen náhodně rozsekaný části epizody. Ale jestli je zájem, tak tu delší verzi určitě přeložím ;).

241

Odpovědět

+cervaZájem by byl jak kráva, proboha! Je to TopGear! Prosím!

264

Odpovědět

+cervaPřidávám se s prosbou!

210

Odpovědět

Víc Top Gearu !! nebo alespoň víc britských pořadů :D

211

Odpovědět

Maníci z Top Gearu a Graham Norton. Dobrá kombinace, škoda, že záznam nebyl delší.

Mimochodem, tak mě napadá (nacházeje se v oné situaci), jak někteří místní radostně píší komentáře ve stylu: "PRVNÍ!" a tak všelijak podobně, že se vlastně do jednoho mýlí. Skončí totiž úplně vzadu.

196

Odpovědět

hezky schovanej komentář typu PRVNÍ :D :D

210
Další