89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:752
Počet zobrazení:9 512
Trevor Noah je stand-up komik z Jihoafrické republiky, kterého pomalu začínají objevovat i lidé mimo jeho zemi. V tomto vystoupení se s vámi podělí o historku z jeho návštěvy USA. Poznámka: Na konci videa naráží na prezidenta Jihoafrické republiky Jacoba Zumu, který měl sex s HIV pozitivní ženou a poté tvrdil, že se nakazit nemohl, protože se po sexu osprchoval.

Přepis titulků

Nesurfuju, sedím na pláži a užívám si to odtamtud. Je to nádherné. Sedím takhle na pláži v Malibu a během týdne je docela prázdná. Vidím tam surfovat jen jednu holku. Kalifornská kočka. Válí v tom. Má dlouhé blonďaté vlasy a její opálení vypadá uměle... Jede na prkně, dělá ty věci okolo.

Takové ty zbytečné pohyby, co surfaři dělají... Zůstaň tady, zůstaň tady. Není třeba... No dělá prostě ty různé věci, a pak přijde vlna! A já si říkám: "Jo, mrtvá. Mrtvá." Ale nebyla. Vylezla z vody a dobře se bavila.

Otočila se na mě: "Zdravíčkó!" "Nechceš se přidát?" "Ta voda je fákt božííí!" "Ne, děkuju. Děkuju, já tu jen budu sedět." "Budu tě sledovat. Jsi dobrá, pokračuj." "OMG!" "Mluvíš srandovně." "Ne, já ne.

To ty mluvíš srandovně." "Odkud jsi?" "Jsem z Jihoafrické republiky." "Ty jó. Z Afriky?" "Jak ses sem dostal?" Cože? S opičí tlupou v podvozku letadla... Jak jsem se sem dostal... Ani nepočkala na odpověď a vletěla zpátky do vody, surfovala, bavila se...

Pak zase přišla a najednou jsme byli nejlepší přátelé. Vyběhla na pláž a hned: "Ahój, Afriko!" "Ahoj, Ameriko." "Takže ty nesurfujéš?" "Ne, nesurfuju. Tam u nás se nesurfuje." "V Johannesburgu nejsou surfaři jako tady." "Tak to je škodá."

"A máte v Africe vůbec vlny?" Jestli máme vlny... Dospělá žena se mě ptá, jestli na tom kontinentu máme vlny. "Ne, ne. Nemáme." "Když voda přepadne přes okraj světa, tak je taková líná." "Je unavená z toho cestování, snaží se, ale..." Jestli máme vlny...

Byla skvělá, řekla to a zase běžela do vody. A pokaždé když vylezla, přišla mi ještě blbější. Jako by tam lovila natvrdlost. Jako by jí tam žralok našeptával: "Teď se ho zeptej na tohle. Zeptej se ho." Protože pak vylezla a na tohle nikdy nezapomenu. To nikdy nezapomenu. Zase vylezla na pláž. Postavila se vedle mě a zapojila všechen svůj důvtip. "Takžé, Afriko..."

"Můžu se tě na něco zeptát?" "Jasně, proč by ne." "Když jsi z tý Afriky, měl jsi někdy AIDS?" Víte, co je vtipné? Neurazilo mě, že se ptá na AIDS. Urazilo mě, že řekla někdy měl AIDS. Jako by AIDS bylo něco, co člověk rozchodí. Jako sezónní chřipka. "Johne, od minulýho čtvrtka jsem tě neviděl.

Kdes byl?" "Ale dostal jsem AIDS..." "Skočilo to na mě. Stačilo se vyležet a jsem v pohodě." Někdy měl... Vím, že jako dítě z kontinentu, kde tato nemoc řádí, je mou povinností vzdělat lidi, které potkám. Prostě to mám v povaze. Ale znáte to, když se někomu podíváte do očí... a víte, že tady není naděje.

Byly jsme tam jen my dva. Nudil jsem se, tak proč se trochu nepobavit? Podíval jsem se na ni a říkám: "Ano." "Ano, Ameriko. AIDS jsem měl mnohokrát." "Ty jó. Vážně?" "Probohá." "Neměl bys teda bejt vyhublej, mrtvej nebo ták?"

"Ne, to ne. Není to tak hrozné, jak si myslíš." "Je to jak čokoláda. Neměla bys jí jíst moc najednou." AIDS, AIDS, AIDS... "To je moc AIDS, moc AIDS..." "Na chvilku přestaneš, a pak se na AIDS zase vrhneš. Prostě to přejde." "AIDS je jako čokoládá?" "Jo, měla bys to zkusit." "Né, to je nechutný!"

"Pokud je to jako čokoládá, tak se to roztečé, upatlá mě to, budu celá ulepená a špinavá!" "Jo, tak si dáš sprchu." Čemu se... Ne, nesmějte se mému prezidentovi! Že vás hanba nefackuje! Tomu se nemáte smát. Hanba! Tohle nemá s tím skvělým mužem nic společného.

Otáčet proti mně mé vlastní vtipy... Toho se nebudu účastnit. Jak jinak byste se chtěli umýt? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jedna moje kámoška mluví úplně stejně.... Sice je chytrá, ale taky slova hrozně protahuje :D

01

Odpovědět

Proti Životu v Jar slabé.

24

Odpovědět

To když ta voda přepadá přes okraj země... :D :D Best joke eva!

303

Odpovědět

Taková příjemná změna od ostatních stand-up komiků :) Určitě by nevadilo občas něco od něj přeložit :)

1111

Odpovědět

Muze mi nekdo vysvetlit tu narazku na prezidenta?

1515

Odpovědět

"Zuma byl obžalován, že znásilnil dceru svého kolegy z období boje proti apartheidu. V roce 2006 však byl obvinění zproštěn, když tým obhájců přesvědčil soud, že HIV pozitivní žena s nechráněným pohlavním stykem souhlasila a tudíž nešlo o znásilnění. Vlnu kritiky si vysloužil i za tvrzení, že po sexu s HIV pozitivní ženou se šel osprchovat, aby tím zabránil možné nákaze virem HIV, ačkoli předsedal jihoafrické Národní radě pro boj s AIDS.[2]"
Zdroj: Wikipedie

790

Odpovědět

+warkis:D holy s**t :D

443

Odpovědět

+warkisDekuji.

181

Odpovědět

mrkni pod video často tam bývá něco napsaný

120

Odpovědět

+grginProboha. Uz chapu ty minuska... tak to pardon, nejak mi to uniklo(nechapu jak)... no holt kazdy ma obcas slabsi chvilku.

230

Odpovědět

Mal ju vytrtkať do hlavy, možno by sa jej z toho semä niečo v hlave uchytilo...

143

Odpovědět

Sympaťák :) A vypadá, že to má v hlavě srovnaný :) Dobrý humor...

1084

Odpovědět

Příjde mi minimálně nepravděpodobné, že by celý sál pochopil tu narážku na presidenta JAR.

1232

Odpovědět

Vždyť ani nevíš, ve které zemi to jeho vystoupení probíhalo...a krom toho ne všichni mají takové sdělovací prostředky jako my, kdy se o spoustě věcí z jiných zemí ani nedozvíme.

386

Odpovědět

To vystoupení se odehrává v JAR.

882

Odpovědět

+MithrilKdyž řekl: "Nesmějte se mému presidentovi", začal jsem o JAR dost pochybovat. Pokud to ale je z JAR, tak v tom případě je to pochopitelná reakce. To sorry.

423

Odpovědět

+Mithrilasi bych taky pochyboval společně s kewlangem, když povídá že je jeho poviností jako dítě z toho kontinentu poučovat lidi o AIDS

100

Odpovědět

mě spíš příjde že to sál nepochopil jako narážku na prezidenta ale jako narážku na to že se po sexu osprchuje jak od čokolády a bude v pohodě .. že to měl dopředu promyšlený :)

19

Odpovědět

Já nevím, na profi komika docela slabota. :(

1259

Odpovědět

Chytrý chlapec, chytrý humor:)

705

Odpovědět

Docela mi připomíná Fluffyho :-)

393

Odpovědět

aj mne ale iba tou imitaciou zeny :)

311

Odpovědět

+JifyJe pravda, že vzhledově tam pár nepatrných rozdílů je :-)

331

Odpovědět

Jeho video jsem dával na facebook do soutěže, vybrali jste od něj jiné video, takže se to nepočítá?

26

Odpovědět

Tak to se omlouvám, ale nebylo to v závislosti na tom. O stand-up jsme v soutěži ještě neprosili. V rámci jaké kategorie jsi to posílal?

21

Odpovědět

+BugHer0v kategorii krátké vtipné video z 13. ledna: https://www.youtube.com/watch?v=2LQw_J-sbeU

21

Odpovědět

Když jsem si přečetla o čem stand-up bude, trochu jsem se bála, jakým způsobem to podá, ale je to sympaťák a bylo to vtipné a je to zase něco trochu jiného. Nebrečela jsem u toho smíchy, ale bylo to fajn. Určitě by se tu mohl zas někdy objevit :)

953