84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:47
Počet zobrazení:4 396

Hráči celého světa již nedočkavě vyhlížejí herní expo E3, které proběhne ve dnech od 11. do 14. června 2019 v Los Angeles. Již před samotnou akcí ale vyšlo několik významných herních trailerů, které si nyní přiblížíme.

V první řadě se zaměříme na podzimní návrat oblíbené herní série Call of Duty. Dle vývojářů půjde o přepracování celé ságy Modern Warfare. Důležitou informací je zejména to, že vývoj obstarali tvůci ze společnosti Infinity Ward, kteří stáli u samotného zrodu legendární série CoD. Hra slibuje zcela originální příběhovou kampaň, dále kooperativní módy i obsáhlý multiplayer.

V druhém videu se seznámíme s novou hrou z prostředí Hvězdných válek – Star Wars Jedi: Fallen Order. V této akční adventuře se hráč vtělí do postavy padawana Cala Kestise, který jako jeden z mála členů řádu Jedi dokázal přežít čistky v návaznosti na Rozkaz 66. Samotný děj se bude odehrávat v období vzniku Impéria, tedy těsně po konci filmové Epizody III. Vývojáři ze stáje EA slibují silný příběh singleplayerové kampaně, rozvíjení bojových schopností a znalostí Síly, příběhovou linii se ztracenou civilizací a souboje proti jednotkám imperiálních inkvizitorů. Hra vyjde pro Xbox, Playstation a PC.

Poslední trailer je věnován pokračování fenomenálního upířího RPG, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Původní hra z roku 2004 se odehrávala v Los Angeles, pokračování přenese hráče do prostředí Seattlu. Těšit se můžete na konflikty a rivalitu jednotlivýchu upířích klanů, komplexně vykreslené postavy a silný příběh z dílny Briana Mitsody, který stojí i za vynikajícím dějem prvního dílu. Tvůrci dále slibují, že po vydání budou postupem času zdarma uvolňovat nové dějové linky, postavy a další obsah.

Která z představených her vás oslovila nejvíce? Napište nám do komentářů.

Přepis titulků

ZÁBĚRY ZE HRY Pravidla se změnila. Mezi dobrým a špatným je tenká hranice. A někde ve stínech nás poslali ji najít. Pozorovatel pro 6-Actual, cíl je v hlavní budově. Máte povolení zabíjet. Bravo-6, zhasnout světla.

Vydržte! Victor-64, máte zelenou. - Chemické zbraně jsou venku. - Předák rozumí. Pozor, útočí na civilisty! Do krytu, hned! My se ušpiníme. Svět zůstane čistý. To je náš úkol. Jdeme! DATUM VYDÁNÍ: 25.

ŘÍJNA - Koho máte v týmu? - Staré přátele. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravím. Jsem fanoušek videačesky a moc si cením vaší práce. Ale, když se ptá: Kdo je váš tým ? neříká spíš Staří soudruzi ?

00

Odpovědět

Díky za pochvalu. Slovo "comrades" skutečně může znamenat jak "soudruhy", tak ale i "kamarády" nebo "přátele". A v tomto kontextu jsou jistě myšleni staří přátelé ;-)

00

Odpovědět

Kam sa hrabú tieto trailery, pred Cyberpunkom 2077 s Keanu Reevesom. Toto bol win win deal na E3 pre CDPR

31

Odpovědět

Kampan na CODMW bude narez

72

Odpovědět

trailery na hry sú pre mňa na nič, je to len klamlivá reklama, prides do hry a je to úplne iné ešte aj ta grafika aj ked je na max

97

Odpovědět

Má pravdu, tak proč ty minusy.

91

Odpovědět

+KuliMožná proto je tam ten popisek "NOT ACTUAL GAMEPLAY". Teda alespoň u té jedné ze 3.

10

Odpovědět

To máš recht, ale například RS to tak nemá :)

00

Odpovědět

Zahrát si Warcraft IV a zemřít!

82

Odpovědět

Tohle přání se nám asi nesplní.

50

Odpovědět

+LMožná jen ta druhá část. :D

110