85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:471
Počet zobrazení:4 291
Jak jsem letos referoval na Festivalu fantazie či na Facebooku, Felicia Day, kterou tady všichni jistě dobře znáte, připravila ve spolupráci s herní společností BioWare webseriál ze světa herní série Dragon Age. Vzhledem k tomu, že byl odvysílán první díl, můžete se na seriál těšit i u nás - pravidelně v sobotu ve 20:00. Zatím aspoň menší ochutnávka. PS: V rámci herního koutku u nás můžete najít přeloženou historii společnosti BioWare.

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zajimave jak felicia na tom obrazku ukazuje prso :-D

201

Odpovědět

:D Hmmm Felicia Day metá přemety? Zajímavé =D Mají tam i relativně dobré efekty

180

Odpovědět

Nechápu, proč by to měl být béčkový seriál. Trailer npř. K Sucker Punch taky neukázal úplně vše. Nemůžete soudit seriál podle traileru, nebo podle herní předlohy. DA2 byla možná blbost, ale to neznamená, že by tento seriál BLBOST byl. Trailery na The Guild taky nebyli nejlepší. Přezto to většina z Vás sleduje, a ještě rádo..

184

Odpovědět

Dragon age 1 byl trhák protože ta hra blya těžká a měla oblíbený způsob hraní. Proboha nikdo nechce realtime 3rd person RPG, na to tu máme WoWarcraft. My chceme hru u které musí člověk přemyšlet 20x to loaduje než zabije minibosse a pořádně se navzteká!!!

180

Odpovědět

to neni dragon age ale herkules a xena do hromady blbost

182

Odpovědět

No tak to bude neskutečná blbost!

185

Odpovědět

Přijde to jenom mě a nebo a nebo od doby co se Bioware spojili s EA tak sem tam šlápnou vedle?

180

Odpovědět

Mě těžce zklamal vzhled quanarijců.

180

Odpovědět

Ono nestačí že fanouškům do břicha vrazí nůž jménem Dragon Age 2 ale oni s ním musí v té ráně ještě otáčet. Nic co by vypadalo tak zoufale béčkově a nudně jsem ještě neviděl

182

Odpovědět

Jinak co se dívám na místní komentáře, tak je to tady samý zastydlý puberťák, nebo hodně zpoždění dospělí...

186

Odpovědět

Tak jsem dohrál DLC pro dragon age 2, které vydali jako prequel pro seriál a musím říct, že u hry jsem se dlouho takhle nezasmál xD

180

Odpovědět

A tohle se má vážně odehrávat v Markách souběžně s druhým dílem? No z ukázky toho moc vidět nebylo. Trailer tahá evidentně na Feliciu a ne na Dragon age. Z toho co jsem viděl si pamatuji jen sekání, poprsí, krev, akrobatiku, poprsí, přírodu a poprsí. Budu sledovat, ale na tom nic nevidím. (Kromě těch Tal-Vashothů, bezva kostýmy)

180

Odpovědět

tak priznejme si to....prsaaaaa :-D

180

Odpovědět

stopaz minuta a pul a z toho ta pulminuta sou reklamy... a ta minuta sou jenom zabery jak nekdo do neceho nebo nekoho seka ... tak nevim no na serial se rad kouknu ale ten trailer me moc nepotesil 6/10 (docela fajn)

180

Odpovědět

Ano, přesně to chceme! Více ňader, více obnažených dámských tuc partií těla v seriálu! ;D

182

Další