69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:515
Počet zobrazení:7 146

Milé slečny a dámy, přitahují vás současní uhrančiví iluzionisté? Pokud ano, možná byste si měly rozmyslet, než se pokusíte jednoho z nich sbalit. Příkladem budiž následující video.

Přepis titulků

Jak všichni víme, gravitace nás táhne dolů, že? Ale když se budeme soustředit, tak občas gravitace některé věci nechá jít nahoru. A teď... nemá tu někdo obal od žvýkačky, který bych si mohl půjčit? Já jo. Úžasný! Děkuju. - Je tak sexy!

- Jo, a ani mi nevadí ty namalované oční linky. Jak můžeme všichni vidět, tenhle obal od žvýkačky má tvar obdélníku. Ale pokud ho přeložím na půlku, tak se z něj stane čtverec. A teď přijde ta nejdivnější část. Pokud ho rozbalím, tak se obal opět stane... obdélníkem. Můj bože! Jsou to vůbec triky? Chtěl bych o pomoc požádat krásnou asistentku.

Chtěla by některá... - Mlč! Mlč! - Jak vidím, tak o tu krásnou část je už postaráno. - Ne. - Jo, ráda ti budu asistovat. - Dobře. Chci po tobě tohle. Pověz mi, kdy mám přestat. Teď. Teď. Teď! Dobře. Teď na ten balíček jednou poklepej.

Dobře. Tohle je příběh o jedné... královně. Která chodila s bandou namistrovaných es. - On je to vážně příběh. - A ostatním klukům to bylo fuk. Ale pak jednoho dne našla muže, který měl... károvou osmičku. Vrať mi to! Ten muž měl... srdce... na pravém místě. Konečně našla svého krále.

Možná bychom si mohli dát slanou tyčinku. Počkat! Tady jedna je. Ve tvém nose. Nemá tu někdo balónek? - Nemůžu tomu uvěřit. Nemyslela jsem si, že by se to někdy mohlo stát. - Co? Ošu*ám kouzelníka! Cože? Jak jsi to udělal? Obávám se, že to je Viktoriino tajemství.

Nasaď si to! Říká se, že bez gumy nesáhneš si na blůmy. - Nicméně kvantová mechanika říká, že... - Můžeš si to prostě nasadit? - Prosím? - Kvůli tobě se cítím jako zvíře, Amy. Tak jo! Už toho nech, prosím. - Můžeš přestat? - Nemáš náhodou nezapálenou sirku a kanadskou kolínskou? Můžeš přestat s těmi kouzly?

Jsme nazí a v mojí posteli. Dokázal jsi to. Já to vlastně dneska dělat nemůžu. - Proč? - Protože mi něco blokuje přístup. Cože? Ach můj bože! - Už dost! Už žádná další kouzla! - Tvé přání je mi rozkazem. Ale stejně mám kouzla ráda... - A jsi těhotná!

- Cože? Ne, to nejsem! Ach můj bože! Cítím ho kopat! Fuj! Joshi, tohle je šíl... Joshi? Kouzla! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunkční video

00

Odpovědět

Craig Démon :D

60

Odpovědět

Odpovědět

Myslím že "bude se soustředit" je běžně používaný výraz a tak se stal i gramaticky správným. Tady je k tomu zodpovězený dotaz: http://www.ptejteseknihovny.cz/uloziste/aba001/2011/soustredit-se

00

Odpovědět

ještě mi řekněte, že slečna byla Marie a dítě se bude jmenovat Ježíš...

77

Odpovědět

"Joshi??" :D parádně ujeté...a ten obraz!

122

Odpovědět

Na to jde jen říct
!!! WTF ???

292

Odpovědět

Ten konec :D

172

Odpovědět

že "fuj" :D ... CC nemôže sklamať

100

Odpovědět

Co ten obraz?!

170

Odpovědět

Co jsem to k***a zrovna videl ? :-D

763

Odpovědět

to je dobře ujetý :D

793