89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:231
Počet zobrazení:3 064

Ve 12. díle vyprávění Kevina Smithe se budeme věnovat především sexu. Od vymyšlených historek ze Smithových filmů se hned dostaneme k jedné, která se skutečně stala - Jak se Kevin Smith seznámil se svou současnou manželkou a jak probíhal jejich první sex. Je to ovšem natolik výživný a popisný příběh, že byl rozdělen, takže tento týden si můžete zatím vychutnat první část.

Přepis titulků

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Ty historky s Walterem a příběhy o orálu v Hledám Amy - to se opravdu stalo? Nebo jste si je vymyslel? Ty se mě ptáš, jestli jsem si ho snažil někdy vykouřit? Ne doslova. "Chci to vědět, ale nechci vypadat jako teplouš." Jo, pokusil jsem si ho vykouřit.

K tomu není moc co říct. Tak jsem si uvědomil, že bych nemohl být gay. Nevím, co bych řekl týpkovi potom, co mi vrazil do pusy slimejše. Tím nikoho neodsuzuju. Jen já bych pak nevěděl, co říct. Bylo by to pro mě trapné. "A co teď?" Nevím, co bych měl potom povídat. Ale jo, pokusil jsem se.

Když jsem byl hubenější. Teď bych si tak kouřil břicho. - A co to ostatní o orálu? Nalomený zub, odřený nohy? - Ne. Já nejsem... zajímavej v mrdání. Většina akce se děje v bezpečí postele. Takže se nezraním. I když jednou jsem se zranil při sexu. Bylo to ale dlouho po filmu. Jako by život napodoboval umění. A nebylo to z orálu. Svoji ženu jsem poznal při rozhovoru, dělala pro USA Today.

Řekli mi, že za mnou přijde novinářka. Vlastně to bylo kvůli... Benu a Mattovi. Bylo to v době, kdy vyšel Dobrý Will Hunting a všichni ten film žrali. A když se blížili Oscaři, tak ho studia chtěla potopit. Koloval drb, že William Goldman, scenárista filmů Butch Cassidy a Sundance Kid, Princezna nevěsta, a často přepisuje scénáře... Že napsal většinu scénáře. Snažili se to Benovi a Mattovi vzít. A potom, že jsem kus napsal i já.

Protože jsem byl výkonným producentem. Tak mě Miramax požádal o rozhovor, protože by bylo blbý, kdyby oni řekli, že to není pravda. Vypadalo by to defenzivně. Tak abych řekl, že jsem to nenapsal já ani William Goldman a že to napsali Ben a Matt. Četl jsem ho, než se Miramax zapojil a vždy to byl jejich scénář. Tak jsem souhlasil a oni mi dohodli rozhovor s Jennifer Schwalbach. Měl jsem zkušenosti s rozhovory i z USA Today a většinou to byli muži ve věku 40-50 let.

A ženy vypadaly jako moje máma. Žádná novinářka nevypadá jako Lois Laneová. Toho jsem si všiml. Nikdy neřeknu: "Lois, přišel jsem z daleké..." Protože vypadají jak moje máma. Tak jsem řekl, že budu v hotelu, protože jsem byl v Los Angeles, připravovali jsme film Dogma, ale nacvičoval jsem s Chrisem Rockem, který natáčel Smrtosnou zbraň... 99? 19? Tu s Martaughem a Riggsem.

A Riggs je "šílenej". Takže nacvičuju s Chrisem Rockem a udělám si pauzu pro ten rozhovor. Jdu do hotelu, čekám na ni a přijde holka, kterou si pak vezmu. Nádherná mladá dáma. Byl jsem z toho hotovej. Myslel jsem, že mi někdo poslal šlapku. Nebyla teda oblečená jako šlapka... Ale proč by za mnou šla krásná holka? To bude nějakej vtip. Ale ona, že mě bude zpovídat, a já celý ty dvě hodiny jsem mlel o tom, jak je úžasný, že dělá pro USA Today.

Protože USA Today jsou nejčtenější noviny ve vesmíru. Je ve všech zemích, stejný noviny jsou k dostání v Německu, Francii nebo Polsku... Cokoliv napíšou, je pak k dostání po celý planetě. To byl úlet. Měl jsem režírovat svůj čtvrtý film a připadal jsem si jako flákač. Protože tady je dvacátnice, co dělá pro USA Today. Já nedosáhl ničeho oproti ní. Ptal jsem se jí, jestli mi nesežene práci v USA Today. Abych taky něco dokázal. Dvě hodiny byl rozhovor, pak jsme jen tři hodiny kecali.

Moc se mi líbila, ale nevěděl jsem, jestli se jí líbím. Ani já to o sobě nevěděl, protože takovej nejsem. Nezkouším to na holky, nemám žádný sebevědomí, nerozeznám žádný signály. Takže na mě může bejt milá kvůli rozhovoru. Taky mě napadlo, že chce nějakou špínu na Bena a Matta. Ale pak jsme jen normálně kecali. Před odchodem na mě: "Máš na webu místo, kde odpovídáš na dotazy?"

"Jo." "Když tam napíšu, odpovíš mi?" "Jo. Jasně. Odpovím." O pár týdnů mi tam napsala, já ji odpověděl na email a začali jsme si psát. A pak telefonovat. Já byl totiž v Pittsburghu a ona v Los Angeles. Pak jsem měl jít na Spirit Awards, "Oscaři pro nezávisláky". Hledám Amy dostal tři nominace. Nejlepší film, scénář a herec, Jason Lee. Nechtělo se mi, protože s Clerks nás nominovali a nic jsme nevyhráli. Navíc jsem připravoval nový film. A lidi od Spiritu: "Vážně, vážně, vážně byste měl přijít."

"Já něco vyhraju! Kašlu na film, jdu tam." Ten rok Jen psala o všech možných cenách. O Zlatých glóbech... Blockbuster Movie Awards, DGA, WGA. Měla psát o Oscarech. Tak jí volám: "Jedu do L.A. na Spirit Awards. Budeš o nich psát?" "Ne, o nich jediných nepíšu." "A sakra." "Proč?" "V Los Angeles nikoho neznám a bylo by fajn tam vidět někoho známýho." "Půjdu s tebou, jestli chceš." "Jo? Ne jako rande, ale půjdeš?" "Jo, půjdem spolu."

Tak přišla a já byl celý den vzadu, protože jsem jednu cenu uváděl. A když jsem si sednul, tak jsem vyhrál cenu za scénář, tak jsem šel cenu přijmout a mluvit s tiskem. No a po tom všem už jsme zbyli jenom já a ona. Jeli jsme a ona se zeptala: "Co bys teď chtěl dělat?" "Chci ze sebe tohle svlíknout." A ona zabrzdila - "Vypadni." "Ne, to ne." Měl jsem celý den sako a chtěl jsem si vzít něco hezčího. Jako tohle.

"Potřebuju se jen převlíknout." "Můj byt je špinavej, neuklidila jsem." "To nevadí." Tak jsem se u ní převlík a šli jsme se najíst. Pak jsme šli zpátky k ní, měl jsem v noci odletět... Jenže pak se to začalo vyvíjet... Už nevím, jak k tomu došlo. Jen vím, že jsme byli střízliví. Na což jsem pyšný. Občas se na ni podívám: "Muselas být opilá, abys mě vojela." Ale nebyla.

Bavili jsme se o mým tetování. A ona: "Ukaž!" "Nikomu ho neukazuju." "Proč ne?" "Mám ho na ruce." "No a?" "A já si tričko nikdy nesundávám." "Nikdy?" "Já se s tričkem i sprchuju." "Nikdy si ho nesundávám." "Tak já ti to nějak oplatím, když mi ukážeš tetování." "Jak oplatíš?" V tu chvíli se objevil čert a anděl. A čert: "Kuřbu, chtěj kuřbu."

A anděl: "Buď džentlmen, nebuď prase." Což bych stejně nebyl. "Tak mi ukaž svůj řidičák." "Ne! Vypadám tam hrozně." "Jak to?" "Mý uši tam tak trčí." "Ale mně se tvý uší líběj. Žeru je." "Vážně?" "Jasně, jsou jako Dumbovy." Což si mohla vyložit všelijak. Ale řekla: "To je milý." "Vážně. Jsou na tobě to nejhezčí. Hezký oči, ale uši máš úžasný.

Ukážu ti tetování, když si budu moct šáhnout na tvý uši." A ona: "Fajn..." A já si říkám: "Dnes večer si vrznu."

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Budu čekat a těšit se :)

180

Odpovědět

Aký je starý Kevin? Ona vyzerá tak na 45.

180

Odpovědět

+MarciusJí je 41 - stejně jako Kevinovi. Tohle video je ale cca 10 let staré.

180

Odpovědět

+ tady je video, kde si Kevin Smith hraje na reportera a dela interview se svoji manzelkou (ktera obcas hraje vedlejsi role v jeho filmech) :D http://www.youtube.com/watch?v=EwxHozGga-I

180

Odpovědět

+ChodnikSkvělý video! Asi bych ho potom přeložil.

180

Odpovědět

sbalit někoho na uši, to se jen tak nevidí :D

192

Odpovědět

Pokračuje to pak ještě cca 10 minut (a jak jsem říkal, nebudu překračovat 15minutový limit, protože je to za zaprvý hodně na týdenní překlady a zadruhý na youtubu můžou být standardně jen videa s max. délkou 15 minut).

Sice je to možná utnutý "v nejlepším", ale zároveň v tuhle chvíli má to rozdělení asi největší smysl, budete mi muset věřit. Teď jste v přibližně polovině historky.

183

Odpovědět

Takhle blbě rozdělený to je neuvěřitelný.....měl by jsi to přeložit najednou, nebo to lépe rozdělovat. Ale stejně 10/10 jako vždy u Smithe

1811

Odpovědět

Hmmm, úžasně utnutý :D... celou dobu posloucham sračky okolo, než se dostane k jádru pudla a pak konec :D

181

Odpovědět

Přesně :D zase čekat :D

180