92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:311
Počet zobrazení:3 853

V 13. díle Kevin Smith dovypráví svou velmi popisnou historku o tom, jak se seznámil se svojí ženou. Konkrétně nyní dojde na první sex - který nedopadl úplně podle Kevinových představ.

Přepis titulků

Přisedne si a já si vytahuju rukáv, mám tričko s dlouhými rukávy... Trvá to asi 10 minut. A ukáže se má špekatá ruka. A uvidí tetování. "To je sladký." "Teď ukaž uši." "Tak fajn." Šáhnu si na její uši a to je poprvý, co jsem se jí dotknul. Okamžitě erekce. Ale to neví, protože mám džíny. Zůstane u mě na gauči, povídáme si, a najednou mi dá hlavu na klín. "Jsem tak unavená..."

"Tak si lehni." Lehne si mi na klín. Obličejem nahoru. Takže já sedím a ona je tak nějak pod mým břichem. Musím se jakoby odhrnout, abych jí viděl do očí. Leží mi na klíně a říkám si: "Byl bych idiot, kdybych to nezkusil." Protože nevím. Třeba je jedna z těch, co se rádi objímají a tak. Možná si moc věřím a když ji políbím, tak řekne: "Fuj, ne! Jen si ráda pokládám hlavu do klína." Říkám si: "Odvážným štěstí přeje."

Podívám se na ni, ona na mě a políbíme se. Říkám si: "No sakra, asi se jí líbím." Líbáme se a začneme se na gauči přesouvat. A pořádně se mazlit. A ona na mě vleze a začne na mně úplně jezdit. A já si říkám: "Dneska si fakt vrznu!" Jenže na mně jezdí tak tvrdě a můj pták je v tak blbý pozici, že vnitřek zipu... tře o mý péro.

Tohle... tohle je mý péro. Budu upřímnej. Tohle je mý péro. Tohle je vršek, tohle je zadek. Tady je předek a pak je to rozseknutý... Takže tuhle oblast, pod tou kapucí... Límeček jde dolů, když... ztvrdnete. Tahla věc se rvala do zipu přes moje spodky.

Bum bum bum. Dře to. A já se tam mazlím a jsem rozpolcenej: "Tohle je super! To nemůžu zastavovat. Nikdy jsem neměl jednorázovku. Tohle může být má první. Si mám stěžovat, že to trochu bolí?" A druhá strana: "Kurva, jauuu..." Bolí to. A v hlavě vidím, jak ta věc úplně odpadá. Visí jen na kusu kůže.

Ale nic neříkám, když to jde tak skvěle. Pak přestanem a ona: "Nemáš letět pryč?" "Měl jsem, ale rád zůstanu. Celou noc. Nemusíme nic dělat, klidně přespím na gauči. Já jen že se mi tak líbí tu být a mazlit se s tebou." A ona: "Tak fajn." A dál se mazlíme. A po chvíli vstane: "Chceš jít do ložnice?" "Ano." Jdeme tam, ona rozsvítí svíčky a jde do koupelny.

Zavře za sebou. A já okamžitě začnu... Chci vidět, jaký jsou škody. A je to zlý. Vypadá to jako... Pod... Pod... Dávejte pozor. Pod žaludem to vypadá... že ho postřelili. Jakoby vzal někdo devítku a... V tu chvíli mám na ptáku otevřenou ránu. To, před čím vás varovali...

Od roku 1987 na těláku. Nemít sex s otevřenou ránou. A ve škole jsem si říkal: "Kdo by to sakra dělal?" A teď tam sedím: "Já to udělám." Přece neodmítnu. Zdá se být v pohodě. Možná má pohlavní chorobu. Neva. V tu chvíli jsem do toho hotovej, snažím se ignorovat bolest... Taoistický cvičení.

"Být velký znamená pokračovat. Pokračovat znamená jít daleko..." Přišla, na sobě sexy hadry. Začali jsme se mazlit. Ubývalo mi oblečení. Začal jsem sfoukávat svíčky. Stahovala mi tričko a já... Podívá se a je po všem. Začali jsme blbnout bez šatů a nastala chvilka pravdy... "Mám přestat?" A najednou bum. Jsem uvnitř. A bylo to jako strčit péro do kyseliny.

Strašně moc to bolelo. A já dělal: "Mmm... au. Mmm... au." Protože bejvám dole. Kdybych byl nahoře a ztratil rovnováhu... Je mrtvá. "Jsi v pořádku? Můžem někomu zavolat? Kdo mě zvedne?" Já jsem dole, ona nahoře rajtuje.

A já trpím. Ale nechci tohle zastavit. Pak to skončí, usneme v objetí a o rok později jsme manželé. Je to romantický příběh. Po měsíci manželství si povídáme, jak jsme se seznámili a tak. A já říkám: "Tos věděla... Že když jsme měli poprvé sex, tak jsem to dělal s otevřenou ránou?" A ona: "Cože...?"

"Měl jsem otevřenou ránu při našem prvním sexu." "Ses zbláznil? Proč mi to říkáš až teď? Proč jsi to dělal? Jseš úchyl?" "Ty jsi tu ránu vytvořila." "Jak?" "Z toho vojíždění přes hadry." "A tys stejně do toho šel?" "Jo." "Proč?" "Protože tě miluju." S oscarovým výkonem Matta Damona: "Protože tě miluju." "To je tak milý."

A leskly se jí oči. Ale rok předtím jsem dělal.... A nebylo to tolik z lásky jako z: "Ty vole, ta holka mě vojíždí. A to ji sotva znám." - To už do scénáře nedám... - Ale no tak. Už jsem to řek tady. Všichni vodsud by pak u filmu: "To znám. Mluví o svý ženě. Nařízla mu péro, když se sotva znali. Úplná Lorena Bobbittová.

A stejně ji vojel. Protože má omezený výběr. Takže to byl můj nejhorší sexuální zážitek. - Ale vzal jsem si ji, takže v pohodě. - Díky. Nemáš zač. Dík, že jsem se... teď odhalil. Představuju si, jak ti rodiče platí školný: "Na co je asi ten 5000dolarový poplatek na studentské aktivity?" Abys mohl poslouchat, jak jsem si rozříz péro.

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to je celkem hrdina...s nařízlím dickem to nejspíš bolí.. au :D:D

180

Odpovědět

tak ja som sa od zaciatkku tomu smial aj predstavoval ake to musel mat krute :D
oplatilo sa pockat :) 10/10

180

Odpovědět

V pohode týpek, ktorý si robí srandu sám zo seba. Úsmevné, ale ženu čo dá na prvom rande by som si nevzal.
Dík za video.

1820

Odpovědět

Tak sice to bylo první oficiální rande, ale znali už se delší dobu... Viz předchozí část. Jak tam říká, že se "sotva znají" ("and i just met her"), tak to přehání ;)

191

Odpovědět

Tak to je bomba historka :). Chvílema mě úplně bolel dick :D 10/10

203