83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:242
Počet zobrazení:3 285

Tato část večera se bude lišit v tom, že toho Kevin Smith moc nenapovídá. Dojde totiž k žádosti o zatančení a jednomu incidentu se studenty, kteří by se rádi dostali na Kevinovu šou, ale dveře do budovy už jsou zamčené... Jak to všechno dopadne uvidíte ve videu.

Přepis titulků

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Kevine, jsem Jackie Busek. Všichni milujeme těch pár slov od Mlčenlivého Boba. Ale určitě se shodneme, že ještě radši máme vaše taneční pohyby v Clerks a Jay a Mlčenlivý Bob vrací úder. A napadlo mě, jestli byste nám tady neukázal ty skvělý pohyby. Víte, pořád mám nějaký hranice. Budu vám odpovídat na dotazy.

Jako třeba teď. Všichni to chceme. Ne, protože... Ne, protože to by pro mě bylo ponižující. Připadal bych si jako cvičená opice. "Tancuj, opičko!" - Rád bych si uchoval trochu důstojnosti... - Aspoň na pár vteřin? - Cože? - Na pár vteřin. - Ne! To už se pak nedá zastavit.

Někdo by potom zařval: "Stáhni kalhoty!" "Dělej! Platíme ti dost! Stáhni kalhoty!" A to vážně nechcete. - Ale ne. Netancuju. - Dobře. I tak dík. Dobrý pokus. Naserte si! Děláte, jako bych jí zlomil srdce. Ona: "Tancuj, špekoune! Chcem vidět, jak se budeš vrtět!

Ukaž tlustej shuffle, čubko." To je smutný. Tohle určitě Woody Allen nezažívá. Neříká: "Když jsme točili Manhattan..." "Tancuj! Trsej, Woody! Jako se Soon-Yi!" - Co to bylo? - Někdo venku. Vážně? Tak je pusťte. Kašlat na ně, já platil!

- Cože? - Já musel platit. Pusťte mě! Jste v pořádku? Jsem venku, pusťte mě dovnitř! Potřebuješ pomoct? A s čím? Můj kámoš má lístky. Je uvnitř. S Renem a Stimpym?

Time? Kde jsi, Time? S nimi nemluv. Mluv se mnou. Já natočil Clerks. Kolik vás je? - Zatím pět. - Zatím pět? Vaše skupina se zvětšuje? Co je tohle...? Mě chceš vykouřit? Nerozhoduju o tom, jestli můžeš dovnitř nebo ne.

- Jsem bezmocný. - Prosím! My zaplatili! - Co? - Platili. Tim má jejich lístky. - Tim má lístky? - Jo, Tim! Time? Je tu Tim někde? To je Tim? Dej sem ruku! Dej sem ruku! KOUŘÍM PÉRA Ty nejseš Tim, co?

Je tu někde Tim? Tim neexistuje! Vysvobodíme tě! Vydrž! Vydrž! Zhluboka dýchej! - Uzavíráme oblast. - Pustí nás dovnitř. - Máme dvoje lístky. - Tak je přineste. - On má naše lístky.

- Jeden, dva, tři, čtyři, pět... Jeden si nechám. Máme pět lístků! Můžem je pustit? Kdo tadyto řídí? Neodvážím se ty dveře otevřít. Někdo prošel dveřmi. - Teď budem muset najít 5 míst! - Kevine, ať tancují. Ať tancují? Geniální. Čekejte, řeknem jim to. Pojď nahoru. Tihle taky?

Pojďte nahoru. Je mi ctí. Opravdu. Čus, jak to jde? Pojďte. Kde jsou zbylí tři? Time? Time Rothfielde! Jste všichni? To oni vám dali lístky, ne já. Stáhni kalhoty! Ukaž péro! Chtějí, abyste za to zatancovali.

- Hudbu? - Hudbu, kdy Mlčenlivej Bob a Jay tancují před... Hudbu si nemůžete vybrat. Konec blbnutí. Sedněte si. Díky za ty lístky! Nechceme se předvádět! Mám z toho dobrý pocit.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Až budem veľký, chcem byť Kevin Smith :D

202

Odpovědět

Toto je iba druhá časť ktorú som videl s Kevinom, idem si pozrieť daľšie.
Dík za video.

180

Odpovědět

Zbožňujem, keď sa Kevin Smith rozkecá a nedá sa zastaviť =) ...tu mi to chýbalo, ale keďže je to Kevin, aj tak je to za 10 =D

181

Odpovědět

Neboj, přesně to nastane od příštího dílu ;)

181

Odpovědět

+NinjerTeším sa. =)

180