Večer s Kevinem Smithem - 5. část

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:205
Počet zobrazení:3 012
Je pondělí a s ním další povídání Kevina Smithe. Dnešní díl bude velice krátký a to z jediného důvodu - Následuje totiž jedna delší historka, kterou chci nechat v kuse a lépe to rozdělit nešlo. Přesto stačí Kevin zodpovědět dvě otázky. Jedna se týká původu jeho komiky a druhá se zaobírá tím, co si o Smithových filmech myslí jeho rodiče. P.S. Domácí úkol do příštího týdne: Pokud jste ještě neviděli film Dogma, zhlédněte ho (A pokud jste ho už viděli, klidně se podívejte znova).

Přepis titulků

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Díky. Přijde mi, že obecně komedie, zvlášť vaše chytrá satira... Promiňte. Má často původ v... Takový popis jsem ještě neslyšel. "Vaše chytrá satira..." "Vaše kravina!" Pokračuj... Přijde mi, že komedie mívá původ v určité frustraci. Zajímá mě, jestli souhlasíte, a jestli je u vás nějaká frustrace, třeba z dětství...

Jako když jste říkal "to vynahrazuje všechny ty holky, co říkaly, že ho mám malýho." Tak z čeho to může plynout... Hádej třikrát, vole! Myslím... Řeknu to takhle. Asi dělám to, co dělám, protože jsem tlustej. Jak všichni ztichli. O nic nejde, je to tak. Ne že by to ohrožovalo můj život, teda ohrožuje, ale ne... Protože jsem byl tlustý dítě, tak jsem chtěl být vtipnej...

Když nedokážete překonat svůj vzhled... To ty neznáš, ty vypadáš dobře. - To slyším prvně. - Vážně? - Jo. Máš potom čas? Nemluvím jen o holkách. Lidi obecně chtějí být s lidmi, co vypadají "normálně". Pokud vypadáte jinak, dají vám to sežrat. Jako: "Fuj, ten je ale tlustej". Pokud máte něco navíc, může to překonat fyzický nedostatky. To je moje teorie. To jsem se naučil já.

Od vás, zkurvených hubeňourů. - Takže z toho asi vychází moje komika. - Díky moc. Dík za připomenutí bolestivý minulosti. By člověk slyšel spadnout špendlík. "Dohajzlu, on bude bulet!" Můžeš. Co si vaši rodiče myslí o vašich filmech? Když moje matka poprvé viděla Clerks, pustil jsem jí to, a ona se pak na mě otočila: "Ty jsi utratil 27 000 dolarů za takovou hovadinu?"

"Díky, jsi tak skvělá matka." Postupně si na ně zvykala. Flákači se jí moc nelíbili, ale Hledá se Amy se jí líbilo. Vcítila se do toho nevím proč. Já vím. Koukám na to s ní a začne se smát vtipům o orálním sexu. S tátou se tomu pochichtávají. A já si říkám: "Ježiši... Ona mu ho kouří..." A ke konci brečela, což mě dojalo.

"Pane jo, tebe to vzalo." A ona: "Je to krása. Ztotožnila jsem se s tím tak, jak to nikdy nepochopíš." A já udělal... Líbil se jí film Dogma, protože je katolík a mluví se tam o věcech, se kterými souhlasí, ale neřekla by to nahlas, aby se nepropadla do pekla. Kam si myslí, že skončím. A Jay a Mlčenlivej Bob jí přišel milý.

To řekla: "Bylo to moc milý. Hodně jste se toho naběhali. Bylo to náročný? V tom kabátě?" A já si připadal, jak kdyby mě zpovídali vysokoškoláci. Ta kvalita otázek... To nebylo na všechny.

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lidi běžte někam. Pokud je chyba v titulcích, tak na ni slušně upozorním. Splést se může každej. Nádávání za krátkost videa je uplně mimo, protože Ninjer vyhověl požadavku, kvůli špatnému střihu, který byl opravdu na 2 věci, takže předpokládám to musí ještě střihat. Dává si s tim ten čas, že hledá po jednotlivých otázkách, pak to háže na youtube a ještě to překládá. Nevim jestli třeba na to neexistují angl. titulky, ale jestli ne, tak navíc časuje. Práce s titulky je mnohem horší než ten překlad, obzvlášť pokud ovládá velmi dobře jazyk. Za další dříve to tu bylo jednou za 14 dní, teď je to tu každý týden!
To Ninjer: Věřím, že budeš pokračovat a nenecháš se rozhodit pár ***, kteří tomu nerozumí a místo aby byli rádi, že to někdo dělá, tak nadávaj. Díky za skvělou práci ;-)

180

Odpovědět

Proboha lidi co se do nej navazite to nemate nic jineho na praci nez tady prudit ? No tak booze melo to jen 3 minuty a co jako ?

180

Odpovědět

scalex: Ok, opraveno.

180

Odpovědět

(aha, teď jsem si přečetl starší komentáře a zjistil, že už ti to někdo říkal... no ale chyba tam zůstala. Oprav to, prosím, je to vážně nesmysl a strašně to ruší jinak výborný překlad.)

180

Odpovědět

Díky za skvělé překlady, ale z jedné věci se mi až rolují nehty na nohou. Slovo "DOGMA" je jen a pouze rodu středního. Nikoli ženského. Takže takové to "o Dogmě, z Dogmy" je v titulcích špatně. 8^)

180

Odpovědět

Adam: Myslíš v originále bez titulků? České titulky překládám za pochodu pro VČ...
Původní film, ze kterého je tento sestřih, se jmenuje "An Evening with Kevin Smith" a můžeš ho najít rozkouskovaný i na youtube.

180

Odpovědět

Hej, nechcem aby to prislo blbe ale mne tie preklady netreba, niezeby neboli skvele, v niektorych chvilach vazne vynaliezave :P Ale skratka sa mi nechce cakat na dalsiu cast, bolo by to blbe keby si sem hodil link...? Dakujem ^^

181

Odpovědět

sk1X1: To si nemyslím :) Říká "And I felt like I was at a fucking college Q and A" - čili to, kde zrovna je. Rejpnul si tím jakoby do svého obecenstva, proto taky ta jejich odmítavá reakce.

190

Odpovědět

Na konci, když mluví o tom výslechu, řekl bych, že to myslel jakože to bylo stejný, jako když ho rodiče vyzpovídali, když byl na koleji, ne jakože ho vyzpovídali vysokoškoláci :)

182

Odpovědět

roztrhal: Ano, agresivní výlevy proti mé osobě budu mazat ;) Až se naučíš psát slušně, možná tvé příspěvky nebudou mizet.

182

Odpovědět

cenzurka? Ninjer se vyplakal nekomu na rameni, ze jsou na neho lidi bekani, ze mi zmiznul prispevek?

186

Odpovědět

Ninjer nemá smysl reagovat na takový lidi, já osobně mam Smitha rád, viděl sem snad všechny jeho filmy, některý víckrát. Děláš dobrou práci. Doufám, že v ní budeš pokračovat. Díky :).

181

Odpovědět

Jasně jsem zdůvodnil, proč je tenhle díl krátký, ale i tak jsou v něm dvě otázky a je celistvý - na to jste si předtím stěžovali nejvíc, a tak jsem se tomu přizpůsobil.

Ale na nějaký nadávání, že teď je to zase moc krátký, ať zaberu, nejsem zvědavej.

Na příště jsem přichystal celistvou 15minutovou historku o Dogmě, která je podle mě lepší oddělit, proto je tenhle díl krátký (ale zase ne tak šíleně krátký - zajímavý je, že taková délka třeba lidem u stand upu Jimmyho Carra nebo Eda Byrnea nevadí).

A potom uvidím, jestli budu pokračovat.

182

Odpovědět

No, prostě sem nebudu každý týden házet více než 15 minut :)

A když jsme u toho, tak za takové reakce sem nemusím házet ani jednu minutu.

184

Odpovědět

Ninjer: 15-ti minutový limit nemusel být problém, stačilo to nenahrávat z vlastního účtu a nebo si sem prostě mohl hodit dvě videa pod sebou.

182

Další