53 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:826
Počet zobrazení:6 921

I přes nepříliš vysoké hodnocení posledního videa jsem kvůli nadšeným komentářům přeložil další video od britského vlogera Charlieho McDonnella neboli charlieissocoolike. Dnes pro vás Charlie má odhalení, které vás všechny určitě šokuje, ale víc neprozradím, to se musíte podívat sami.

Poznámky: (čtěte až po zhlédnutí)

Kluk v bílé košili s kravatou zadávající anagramy je Charlieho kamarád a spolubydlící Alex Day, také vloger, vystupující pod přezdívkou Nerimon.

Písnička, kterou Alex pouštěl, se jmenuje Travelling Man (Cestující muž) a je od skupiny Chameleon Circuit, která hraje Time Lord Rock (rock s texty o seriálu Doctoru Who), jejíž členové Charlie i Alex jsou.

Trička, která jsou dodána s charliebotem, jsou plná narážek:

  • Tričko "klonujeme Charlieho" je odkaz na starší video od Charlieho, kde si dělá vlastní superhrdinský kostým.
  • Tričko "kapitán Kladivo" je narážka na Dr. Horrible’s Sing-Along Blog.
  • Plánované fialové tričko je odkaz na video, kde se Charlie kompletně namazal na fialovo.

Přepis titulků

Ahoj, jsem trochu nervózní, protože mám něco, co vám musím říct. Mám tajemství, které jsem před vámi schovával už celkem dlouho. Pravděpodobně to změní to, co si o mně myslíte asi tak navždy, ale myslím si, že už se známe celkem dlouho a že jsme ve fázi našeho vztahu, kdy už k vám musím být upřímný. A vlastně nemám žádnou jinou možnost, abych byl upřímný. Vlastně ani nevím, co to možnosti jsou, prostě dělám, co mi je řečeno.

V podstatě jsem, a vždy jsem byl, robot... Ahoj, všichni! Moje jméno je Artie Bloch, jsem robotický technik a vrchní projektant na projektu charliebot. A dnes tu jsme, abychom vám oznámili to o čem mnozí z vás spekulovali, že Charlie McDonnell neboli charliebot je ve skutečnosti jenom stroj. Viď, kamaráde?

Charliebot je ve vývoji už osm let. Už před vznikem YouTube. A byl původně vyvinut pro americkou armádu jako robotický voják s nadpřirozenou silou. 3... 2... 1... Aktivovat! Ale naneštěstí se objevily jisté komplikace a byl později předělán pro lehké pobavení. Jedna z věcí, kterých jste si možná všimli, je použití skokového střihu.

Například: A tento styl střihu vlastně vychází z technického problému, který s charliebotem máme, pokud mě to necháte předvést. V podstatě charliebot může říct jen kousek textu, než se přehřeje. Naprogramuji tedy, aby řekl pár vět. Ahoj, já jsem Charlie a tohle jsem já říkající něco, jako bych byl opravdový člověk, což samozřejmě nejsem. Pak se automaticky zastaví a my změníme jeho pozici a znovu ho aktivujeme a on pak dořekne zbytek.

Věděli jste, že upečení krásného dortu je brnkačka? Co? A potom náš střihač Gary vystřihne to uprostřed a tak vznikne Charlieho skokový styl. Důvod, proč tu dnes jsme, proč tohle vůbec děláme, je ten, že Apple koupil charliebota. A s tím přichází úplně nový spotřební model charliebota, tady je. A je dodávaný se všemi vymoženostmi, které byste očekávali od Charlieho z videí a navíc ještě nějaké další.

Naprogramujte Charlieho, aby řekl, co chcete. Ano, vezmu si tě [vložte jméno sem]. - Koukejte, jak hledá anagramy! - Slípka. Anagram od slípka je pískal. Prosťáček. Anagram od prosťáček je čekat spor. - Nerimon. - Anagram od nerimon je iron man. Pokud máte iPod, můžete ho používat jako reproduktor.

Používat ho jako ochranu, když nejste doma. Je dodáván s mnoha různými tričky včetně klasického "žádné pogo", "klonujeme Charlieho", "mám názory", "Kapitán Kladivo" a brzy také vydáme jedno s fialovou kůží, ale na tom ještě pracujeme. Je naprosto anatomicky korektní. A ano, budete ho schopni naprogramovat, aby vás miloval. Je také celkem levný na pokročilého robota, jenom jeden dva miliony liber, což není zas tak moc.

Jsem si jist, že se s kamarády dokážete složit. Díky za zhlédnutí, lidi! Takže ano, děkuji moc za zhlédnutí. Doufám, že se vám charliebot líbil. Doufám, že si jednoho koupíte. Pokud vás něco napadlo, určitě napište. Ještě jednou, jmenuji se Artie Bloch... Anagram od Artie Bloch je charliebot. Promiň, co jsi to říkal? Počkejte, nechám ho zopakovat poslední zprávu.

Anagram od Artie Bloch je charliebot. Teď jsi jedním z nás, Charlie. Já jsem charliebot! Ne! Právě jste zažili skoro až nezměřitelné potěšení sledováním charlieissocoollike, což vás dělá podobně cool! Překlad: miki www.VideaČesky.cz

Komentáře (61)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To musíte zkouknout všechna jeho videa, když chcete pochopit co je to za šílence...141 videjí jen tak ze srandy :) to je dobrej počet.

181

Odpovědět

Prosím přeložte video jak mluví americkým přizvukem, je to skvělý a myslím, že by mohlo pobavit víc lidí, než toto video. Jinak k videu, celkem slabý, od Charlieho jsem toho viděla spoustu a tohle je podprůměr...

181

Odpovědět

Vypadá jak teplouš.. ale má boží přízvuk! :D
taky jsem čekala že se přizná že je gay :D

1912

Odpovědět

to je gej, nuda

1822

Odpovědět

Naprostý souhlas s Davidem ! Tohle není "humor" nebo chcete-li "výstup" pro masy.

194

Odpovědět

Pouze s kráceně SHIT !!!! Nízké hodnocení souhlasí !

1814

Odpovědět

Charlie je fajn. Už asi přes dva roky sleduju jeho počiny a vždycky mě dokáže nějakým způsobem zaujmout to, co dělá. Ale prosím radši Charlieho nepřidávejte. Z mého pohledu je to právě ten typ člověka, kterého si člověk tak nějak musí na youtube najít sám, bu´d už náhodou (jak se stalo v mém případě) nebo z doporučení někoho, ale tohle je ten styl vlogu, který by měl být spíše pro podívání svý - třeba si nedokážu představit, že by se tady objevila Natalie Tran. To jsou fakt lidi, které doceníte pokud je "znáte" a "žijete" s nimi už nějakou tu dobu a na první zkouknutí vás nějak dostali. To já jen tak...tak se zatím mějte.

184

Odpovědět

Twl,DÍKY MOC LIDI !.. už tomu skutečně rozumím,hele co místo chytračení o tom jak má všechny OSTATNÍ videa supr zábavný mi někdo vysvětlil jen stručně o co tak nějak jde? Hodnocení se ani nedivím,nic úžasně zábavnýho (což snad bylo cílem) nepředvedl a bez (předpokládám na základě pár fandů) informací o tom kdo to vlastně to hodnocení je ještě dobrý.Prosím tedy znovu o popis,nemíním se koukat na tucty jeho videí ale rád bych věděl "o koho jde" at nejsem za hlupáka co dá 1 hvězdičku jen proto že ho nezná.

186

Odpovědět

Jéééééééééééééééééé to je čáááááááárlííííííííííí on je tak cutiéééééééééé. S timte bezte do pici (čtete: na tokio hotel fans stranky) a nepiste tu dementni komentare. Tohle video si nezaslouzi vic ne 1/10

1825

Odpovědět

klárkačárka: Další stupidní komentář od hlupáka, který to video nikdy v životě neviděl. Ono nešlo ani tak o to, že se pokusil vypít kečup, ale o ty jeho komentáře okolo a tak. Jenže to holt negramotný člověk bez znalosti angličtiny, někdo jako klárkačárka, nepochopí. :-P

184

Odpovědět

A škoda, že se tu nedají zablokovat určití uživatelé. Nadávat na VČ to jo, ale napsat něco konstruktivního to ne, že MIKI?

182

Odpovědět

MIKI: Na facku jsi spíš ty! Kdybys viděl jiná jeho videa a pochopil je, což je s tvou nízkou mozkovou kapacitou prakticky nemožné, uznal bys, že natáčí skvělé kousky. Jinak by asi neměl přes milion a čtvrt followers na youtube a 173 milionů shlédnutí jeho videí. Pokud je tohle video podle tebe zlé, tak cca setina celé planety jsou blbci, kteří neví, co je dobré... Řekl bych, že to bude spíš obráceně. :-D

182

Odpovědět

Charlie opravdu na facku není. Jenom je blbost dávat sem jedno jeho video, když vy vlastně vůbec nevíte o jakého člověka se jedná.

Pokud vím, tak úplně původně začínal s videama, kde dělal věci, ke kterým ho lidi vyzvali. Např. jedl flašku kečupu .. teď už dělá spíš jen ty vlogy. Ono to zrovna na videacesky asi moc nepatří, protože jste tu zvyklý na jiný typy videí, ale tenhle kluk podle mě svojí "tvorbou" stojí za to.

184

Odpovědět

Nevím, nevím... Sice je to hezky vytvořené ale nějak zvlášť jsem se u toho nebavila.

181

Odpovědět

Může mi někdo vysvětlit o čem ten "charlie" vlastně je? Tohle je první videjko od něj co vidím a nijak mě neuchvátilo takže asi ho budu muset trochu znát?.. napište prosím někdo o co go.

182

Další