Banán jako senVlastně banán (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:42
Počet zobrazení:5 290

V dnešních dílech se dozvíte, jak to vlastně doopravdy bylo s chlapcem z dílu druhého, a taky dostanete zaručené tipy, jak správně navnadit své partnery. Třetí díl nese název: Banán jako sen. Čtvrtý díl zase: Banán podle knížky. Minisérie je z korejského kanálu 72sec TV.

Přepis titulků

- Ochutnávka. - Na zdraví! VLASTNĚ BANÁN Tvrdila jsi, že se jen tak neopiješ. Řekla jsi, že vždycky vydržíš nejdýl. Jediná ses opila. Říkal jsem si: "Mám ji poslat domů? Zavolám jí taxi?" Všichni odešli. Krom tebe a mě. Chtěl jsem, abys vystřízlivěla.

Objednal jsem ledovou vodu a praženou kávu, ale– Dívala ses na mě. Myslel jsem, že se zadusím, ale jen jsem koukal. Jednou. A ještě jednou. Takhle jsi u mě skončila. Jak jsme šli, tak to bylo pořád: "Sranda, co? Je mi fajn. Suprskvělý." Přemýšlel jsem, jak moc mám uklizeno a jestli mám něco k jídlu.

Uvažoval jsem, jestli se mi to jen zdá. A jak bych tě udělal šťastnější. Neuvěříš, ale mám hlad. Pořád jsi mluvila. Vezmeš banánový mlíko, že jo? Vypadalo to, že máš ráda mléko. Máš rád zmrzlinu? A mléčnou zmrzlinu.

Máš rád pudink? Máš kondom? Koupit si kondom, to nic není. Prostě ho koupím. Není to nijak trapný. Když to bude s tebou, tak chci vybrat správně. Normálně jsem to koupil. Přirozeně. Pořád jsi mi...

něco vykládala. Chceš? Co máš a nemáš ráda. Co sis o mě poprvé myslela, že sis mě tehdy ani nevšimla. Ani nevíš, kdys mě poprvé viděla. Je to jedno. Teď jsme spolu. Pořád jsi opakovala, jak jsi nadšená a že je to sranda.

I to, že nejsem tak špatný. Jsme tu. - Tady bydlíš? - Jo. Jdem. Všechno si ale pamatuju. To, co se stalo, mi pořád přijde... jako sen. Epizoda 3.

Banán jako sen

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

zajímavě zpracovaný zvuk u videa, to jak se překrývají postupně věty za sebou z toho dělá netradiční zážitek. Díky za překlad!

20

Odpovědět

První video se mi líbilo, druhé dost nuda. Celkově seriál je fajn :)

40

Odpovědět

cim dal, tym vacsa pitchovina, predsedo, zrus to

29

Odpovědět

Ty holky sou tak strašne roztomilé :D

161

Odpovědět

Zaujímavé. Po 4 epizódach stále neviem, ako to ohodnotiť. Na jednu stranu by som nepovedal, že sa mi to páči, na druhú stranu som zakaždým zvedavý na ďalšie epizódy. Takto zmetený som už dávno nebol

191