94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 311
Počet zobrazení:14 811

Kevin Brueck z kanálu Break spojil síly s Jonem Baileym, kterého znáte jako hlas populárních Upřímných trailerů, aby společně nachytali pár nicnetušících kolemjdoucích. Chtěli byste, aby právě Jon se svým unikátním hlasem také namlouval váš život?

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Zdravím, stojím tu se svým dobrým kamarádem Jonem Baileym, - kterého znáte jako... - hlas z Upřímných trailerů. Přesně tak. Dali jsme mu naslouchátko, takže se vzájemně uslyšíme. Jdeme nachytat pár lidí. - Jsem Kevin Brueck. - A toto je Vtípek s hlasem z trailerů. Já ten hlas žeru! Kámo, jdi za těmi holkami.

Mila Kunis a Jessica Alba si vyrazily užít do města. Kupují si věci, které ve skutečnosti nepotřebují. A teď se snaží utéct před týpkem v obleku. "No ty bláho!" Jen s doprovodem rodičů. Dvě černošky, jeden běloch. Dvě černošky, jeden běloch. Již brzy nám Abercrombie & Fitch představí ty samé chlápky, kteří jsou v jejich reklamách pořád.

Andy Samberg si zapomněl sundat pyžamo. Již v létě. Andy Samberg si zapomněl sundat pyžamo, když přecházel přes ulici. Hrají všichni, kteří jsou po odchodu ze Saturday Night Live bez práce. Pyžamák. Do 13 let nepřístupné. Jsi vážně dobrej. Má tílko, má schopnosti, ale zapomněl na košili. Vláda jí jde po krku, protože její kalhoty jsou proklatě nadité.

Vláda jí jde po krku, protože její kalhoty jsou proklatě nadité. Ve světě, kde je každému putna, co to plácáte. Od producenta Mela Gibsona. Ve světě, kde je každému putna, co říkáte, přichází Ukřižování 2. Nyní musí točit cedulí za peníze, protože lepší práci nesehnal. Pruhovaná trika a kostkované kalhoty: Film. Dva členové ochranky ztratili člověka, kterého měli hlídat. - Mají 24 hodin, aby jej našli. - Mají jen 24 hodin, aby jej našli. A čas se jim krátí.

Sandra Bullock jako Dívka s čepicí s odznáčky. Do 13 let nepřístupno. Již v pátek. Punky Brewster přijíždí do San Diega, aby si tu našla muže. Panstvo, tohle je na mě až moc běhání. Mafie mu ukradla půl obleku. Zůstalo mu jen tričko a kalhoty. Ale tentokrát už ho nic nezastaví. Muž bez obleku. Mládeži nepřístupno. Shao Kahn odešel z videoherní branže a dal se na porno.

Shao Kahn: Sexy hřebeček. Mládeži nepřístupno. Jsou staří. Jsou to Asiaté. A jsou to ninjové. Ale jsou to ninjové. Párek ninjů. Již brzy. Muž v černém triku a muž v modrém triku náhle ztratí signál, protože akce si změnila číslo. Muži s mobilem. Do 13 let nepřístupno. Přecházel ulici se sluchátky v uších, takže neslyšel, že se blíží auto. A netušil, že mu za zády namlouvám trailer.

Na světě přežívá poslední případ trvalé. Na světě přežívá poslední případ trvalé a on ho vyřeší. Denzel Washington jako Kudrlinka. Muž, který se nechal ostříhat podle Toma Hankse ve Forrestu Gumpovi. - Hele, to si mluvíš pro sebe? - Jo. - Tak to jo. Muž tak hloupý, že nic nepoznal. Chci moc poděkovat Jonu Baileymu, hlasu Upřímných trailerů, je vážně vtipný a skvěle se s ním pracovalo.

Pokud chcete vidět Jonovy Upřímné trailery, klikněte sem na kanál Screen Junkies. Skvělý kanál, mají spoustu úžasných videí. Pokud chcete vidět další vtípky od Break, klikněte sem. Nezapomeňte se přihlásit k odběru. Jsem Kevin Brueck a uvidíme se spolu příště.

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ježiš to je tak super

451

Odpovědět

Chtěl bych si od něj nechat namluvit jeden den svého života!

531

Odpovědět

ma fakt super hlas mel by delat opravdicke filmy a bejt prachac v halywuudu :-D

2913

Odpovědět

Nejlepší jsou ale
"He's got the vest, he's got the skills. But he forgot the shirt."
"They only have 24 hours to find him. And time is running out."
"The're old. The're asian, but the're NINJAS."
:D :D :D :D

4010

Odpovědět

mě se nejvíc líbilo "Stiped shirts and plaid pants.. the movie" :)

311

Odpovědět

Ve skutečnosti tam padlo celkem dost nápadů na opravdu zajímavé filmy :D

414

Odpovědět

To je pravda, taková komedie o páru vysloužilých ninjů by nemusela být špatná :-D

420

Odpovědět

+SonneyMr. and Mrs. Kakatuma :D

351

Odpovědět

Tak jako Randyho z 'My Name Is Earl' jsem si ho teda nepředstavoval. Spíš něco na způsob Kevina Smithe. Taky jsem čekal, kdy mu někdo natáhne. Ale škoda, že asi spoustu lidí nevědělo o co de.

Teď jsem se díval na Oblivion a docela jsem se u toho pobavil, když jsem si představil, že je to skvělý matroš na Upřímný trailer, tak doufám, že se do něj Jon brzo pustí.

206

Odpovědět

přeložíte od nich trailer na Iron Man 3 ? :D

185

Odpovědět

Wuhuhu, ještě, že jsem to minulý týden dávala na FB :D.

1873

Odpovědět

Konečně vím jak vypadá! :D

254

Odpovědět

docela mě zarazilo, že mu nikdo nedal přes hubu :D

2810

Odpovědět

Běsný hlas :D

225

Odpovědět

Chcel by som počuť jeho smiech :D

323

Odpovědět

Skvělí video! Takhle jsem se dlouho nezasmál, typek z screen junkies (honest trailers) má úžasnej hlas. Díky moc za překlad jen tak dál a víc takovích videi. :D

2117

Odpovědět

Co ti ty Y udělaly?

254

Odpovědět

+preclajszUž sem zapomněl :D třeba si vzpomenu a dám ti vědět. :D

1931

Odpovědět

včera som to videl...dokonale :o)

188

Odpovědět

Ja som to tiež náhodou pozeral 2 dni dozadu :D
Mám pocit, akoby ma niekto sledoval :D

187

Odpovědět

+jestbone89teď asi nemluvíš o NSA

185

Odpovědět