Přidat do sledovaných sérií 75
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 659
Počet zobrazení:12 248

Vzhledem k velmi kladným ohlasům jsem se rozhodl ve větším zaměřit na překlad scének z pořadu Whose Line Is It Anyway? Nebudu to zavádět jako pravidelný seriál, ale pokusím se je přidávat častěji. Pokud máte tato videa na YouTube nakoukána, přidejte se do této skupiny na Facebooku a na její zeď mi posílejte odkazy na videa, která byste tu rádi brzo viděli s překladem. Dnes si představíme další disciplínu. Jmenuje se Rychlá změna a spočívá v tom, že se účinkujícím zadají role a oni musí následně sehrát improvizovanou scénku. Háček je v tom, že pokaždé, když vysloví moderátor pořadu slůvko "změna", musí účinkující místo poslední věty, kterou řekl, vymyslet větu novou. V dnešní scénce se vám představí Colin, Ryan a Brad.

Komentáře (56)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oni prostě nemají chybu. Tlemím se vždy u nich jak magor :-D

220

Odpovědět

to né! :-D

180

Odpovědět

- Hoří!
- Snad ti brzy praskne voda...

Tohle mě fakt dostalo. :D :D :D

210

Odpovědět

Ah ah ah ah ! Change! .. Oklahoma! :D :D

211

Odpovědět

Myslim že tento díl zapadne mezi ostatní zde zveřejněné :D
http://www.youtube.com/watch?v=4Sw7mxYlkks

180

Odpovědět

Umírám smíchy, to je konec :D :D Měl by se jmenovat C-3PO :D :D

180

Odpovědět

BugHer0 - Je mi to jasný, ber to jako vtip. Nevadí mi sledovat videa v anglickém znění, jen právě u WLIIA nepochytím uplně vše, tudíž jsem moc rád, že tu bude alespoň jednou za čas nějaká scénka a za to děkuju :)

nika - Kuš, kuš, na MasterChefa mi nešahej :D

180

Odpovědět

nemam fcbk, tak poslem aspon odkaz na scenku, ktora mne prijde dost zabavna.. figuruje tam i znama osobnost a je to sranda, tak by snad mohlo i zaujat..

http://www.youtube.com/watch?v=5YkR5byDw2w

180

Odpovědět

takhle to vypadá, když to dělaj profíci...

180

Odpovědět

"Oklahoma" :D Paráda.. tomuhle se nedá dát nic jiného než 10/10 :) Začínám Whose Line Is It Anyway? vážně přicházet na chuť :)

180

Odpovědět

opet nemuzu jinak, nez dat 10/10... Dokonalost sama. V prvni fazi se nekotrolovatelne rehtam - tj. asi 5 opakovanych prehrani-, v druhe fazi nevychazim z udivu nad tim, jak muze par chlapku "z placu" vymyslet neco tak dokonaleho a zaroven to zahrat. Inu, to je tak, kdyz se to umi.

180

Odpovědět

znovu jsem se skvěle pobavil 10/10 tohly by jste měly překládat celý díly, třeba místo MasterChefa ten je stejně o ničem....

1825

Odpovědět

Tak tohle je paráda :D Hořííí!

180

Odpovědět

Skvělá práce...vždycky se náramně bavím. Vím, že je to časově velmi náročné, ale bylo by skvělé, kdyby se dal přeložit i celý díl.
Těším se na další ;)

180

Odpovědět

Dobře... Jedy to trošku přehnal... Stačí nám dvě epizody denně :D
A samozřejmě 10/10 :D

180

Další