Živé kulisy: Colin jako Bond girlWhose Line Is It Anyway?

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 74
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:153
Počet zobrazení:7 084

V dnešních Živých kulisách bude muset James Bond (Ryan) se svou svůdnou Bond girl (Colinem) vniknout do pevnosti zlovolného vědce. Pro nedostatek rekvizit však kulisy poskytne Wayne s hostující Kat Grahamovou z Upířích deníků.

Přepis titulků

Máme tu hru s názvem Živé kulisy. Hrát ji budou Ryan, Colin a Wayne. Pojďte za námi. Budete ale potřebovat pomoc, takže přivítejte našeho úžasného hosta, kterým je Kat Grahamová z Upířích deníků! Tak jo. Bude to takhle. Zahrajete nám scénku, během které použijete rekvizity. Žádné rekvizity tu ale nemáme, takže je budou suplovat Wayne s Kat. Scénka je o tom, že James Bond, Ryan, svádí svoji Bond girl, Colina.

A to v lázních. Vtom dostane Bond zprávu, že musí proniknout do padouchova doupěte. Můžete začít. Napijeme se? To sem tak vtrhnete, když jsem nahá, pane Bonde? Vezmu si alespoň ručník. Namíchám vám martini. - Protřepat?

- Ano. Tady to je. - Chci si ještě chvíli nechat ten ručník. - Sundejte ho. - Dobře, pane Bonde. Ano? - Musím vám říct o plánu na ovládnutí světa. - Cože? - Ano. - Plánu na ovládnutí světa? - Můj není. - Musíme odsud hned zmizet. Rychle. Nasadíme si naše... automaticky nastavitelné... kluzáky. Můj je elektrický. Vy máte starší model.

Hladké přistání. Podívejte! Ten zlovolný vědec si tamhle postavil pevnost. Podívejte! Odsud sice nevypadá nic moc, ale věřte mi. Měli bychom to zkusít vzít zadem. Zamčeno! Nevadí, mám beranidlo. Dveře se otevřely. Ne, to je...

To je jen škvíra. To nám stačí. Víc nepotřebujeme. Ta škvíra nám bude stačit. Dobře. - Proboha! - Co je? - Lasery! Budeme se kolem nich muset protáhnout. Sežeňte zrcadlo, kterým je odrazíme. Naštěstí tu v lese jedno je. - Podejte mi ho tou škvírou. - Dobře. - Protáhněte ho do té škvíry! - Je ve škvíře! Musím odrazit ty lasery.

Já projdu dveřmi a zatáhnu za něj. - Tady jsou dveře? - Jo, přímo tady. - Sakra! - Proč jsem se plazil tou škvírou? - To nevím. - Podívejte! - Co? - Jedovatí hadi! - Proboha! Bez obav, zjevně nejsou ve své kůži. - Tenhle je vážně svůdný. - To ano. - Najednou chci, aby mě uštknul. - Ne! - Jednorukým hadům nevěřte!

- Chci se nechat uštknout! - Ne, já vám jed vysávat nebudu. - Dobře. - Copak? - Máme trochu času. Neskočíme na chvilku do vířivky? Dobře, Jamesi. To je pořád něco. Jen otevřu dveře. - Tahle je pro seniory. - Jo. Cítíte ty bublinky? Kde se tu vzala ta tryska? To je moc příjemné.

- Trochu si tu upravím trysky. - Kéž bych byl na druhé straně. Velký potlesk pro Kat Graham, vážení! Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

O tyden pozdeji bude Kat mit na twitter #metoo :D :D :D

90

Odpovědět

Tak tahle scénka hodně pobavila.

50

Odpovědět

Tak tu bych kldině odnesl na zádech až sem do Evropy :)

490