Whose Line Is It Anyway?: Zvukové efekty #5

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:671
Počet zobrazení:7 308

Colin a Ryan si tentokrát za pomoci dvou dam z publika zahrají na středověké rytíře, odhodlané odrazit útok barbarské armády.

Přepis titulků

Dobrý den, jak se jmenujete? Jak se jmenujete? Flo? Polibte mi mikrofon, Flo. - Jak se jmenujete? - Carmen. Flo a Carmen, pojďte za námi. Tohle je Flo. Stoupněte si zády k tomuhle, Carmen, stoupněte si sem. A o co půjde, Flo a Carmen? Colin a Ryan sehrají scénku a vy jim budete dělat zvukové efekty.

Flo, vy budete dělat efekty Ryanovi, Carmen bude dělat efekty pro Colina. Carmen a Colin, Flo a Ryan. Téma zní: Ryan a Colin jsou dva angličtí rytíři, kteří se připravují na obranu hradu a královny před blížící se armádou barbarů. - A my dva jsme rytíři?

- Vy jim dělejte zvukové efekty. Můžete začít. Sire Reginalde! Sotva tě slyším... Dnes jsem si vzal své gumové brnění. Blíží se horda... Batalion... Mají špatnou znělku. Ale to je kavalerie, jsou ve špatné době. Musíme s nimi bojovat, poslechni si královnu.

Ó můj bože! - Královnu zjevně urazila tvá košile. - Asi máš pravdu. - Obléknu si své kovové brnění. - Výborně. Nejprve kalhoty. Ve skutečnosti je to jen zmuchlaný papír, - ale natřel jsem ho, aby vypadalo jako kov. - Proč ne? V pořádku? Je to velmi těžké, trochu to bolí.

- Je mi líto. - Díky za pokus. Nebude problém odrazit armádu, když máme tyhle. Možná bychom si měli vzít větší zbraň. - Vyber si zbraně. - Já zkusím kuši. - Zní velmi chutně. - To ano. Jsem tak rád, že právě vynalezli suchý zip, takže si ji tam mohu přilepit. Já si vezmu tu ježatou kouli na tyči.

Budou si myslet, že se blíží policie. - Nasedneme už na koně? - Zajisté. Těch dveří si nevšímej. Stříbrňáku! Zlaťáku! Dal jsem jim na kopyta polštáře, aby nebyli slyšet. My jsme pouze dva a jich je trochu víc. A jeden je nemocný.

To malinko vyrovává šance. Vyjeďme jim tryskem vstříc, zatímco budeme řvát z plných plic. - Jsi připraven? - Ano! Překlad: Magenta www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdejaká blbost na netu je ve fullHD a tohle je tak 360p a ještě komprimovaný jak kráva...

198

Odpovědět

ok sorry, dokonce 240p :-/

203

Odpovědět

Co takhle přeložit sound FX, kdy Colinovi dělá zvuky Ryan, tam se ta jejich vzájemná chemie projeví snad nejvíc :D

200

Odpovědět

Škoda, že nevybírá nějaký mladší lidi. Jinak super jako vždy.

204

Odpovědět

urcite davaju naschval take "lamy" aby to mali Ryan s Colinom o dost tazsie s improvizaciou.. ale ocividne im to ide vzdy bravurne a myslim ze takto je to lepsie nez aby tam dali noralnych ludi co vedia robit normalne zvuky ;)

221

Odpovědět

+Jifyups myslel som normalnych, nie noralnych :D

190

Odpovědět

Proč neberete videa třeba od 12Medbe?... 240p je téměř nekoukatelný a hlavn neposlouchatelný :(

360p... drobnej rozdíl, ale i tak mnohem líp poslouchatelný :)
http://www.youtube.com/watch?v=DZxz2hevosE

192

Odpovědět

Jako dobrý :D .. ale nevim proč vždycky vybere nějaký babky :D

204

Odpovědět

Chodím sem téměř denně a dívám se na většinu videí a žádnej problém s přehráváním sem neměl............ jinak video opět pobavilo i když to není jejich nejlepší hra.... :-)

183

Odpovědět

Super, tenhle přehrávač zatím jde. Děkuji, že jste nás vyslechli a opravili chyby.

184

Odpovědět

Tak, všetko už ide ako má. Čo som sa napočúval tých hovadín, že chyba je na našej strane. Ale som rád, že prehrávač už funguje.

1810

Odpovědět

Však jakožto programátor musím říct, že pokud většině aplikace jde a sem tam někomu nejde, tak jde o věc kompatibility a pak je chyba na obou stranách.
Na straně uživatele, protože má stupidní počítač/systém/prohlížeč/...
i na straně programátora, že na tuto možnost nepomyslel

1829

Odpovědět

+HTDNevím teda, že by Windows 7 a Google Chrome byla špatná kombinace na kterou by se při programování zapomínalo. Pokud vím, tak Chrome je jeden z nejvíce používaných a Windows 7 se používá taky hojně. Neřeknu kdybych měl IE nebo nějakej jinej málo používanej prohlížeč nebo OS. Chyba na straně uživatele podle mě prostě nebyla. :)

1820

Odpovědět

+HTDStejně jako minule to záviselo na tom, jakého má uživatel poskytovatele internetu, nikoli na tom jaký má počítač/OS/prohlížeč. Takže chyba na straně uživatele opravdu nebyla.

180