Will Smith představuje Muže v černém 3

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:313
Počet zobrazení:3 904

V tomto krátkém rozhovoru populární herec Will Smith prozradí, co ho vedlo k návratu k této filmové sérii, od koho přišel nápad s cestováním v čase a řeč přijde i na režiséra M. Night Shyamalana, se kterým Will právě dotočil sci-fi After Earth. Muži v černém 3 se v našich kinech představí příští čtvrtek. 

Přepis titulků

Dámy a pánové, podívejte se přímo sem, prosím. Až budete příště v letadle a letuška vás poprosí o vypnutí mobilu a vy řeknete: "Nebudu nic vypínat, letadlu to neublíží." Tady to máte. Takhle to dopadá. Vlny narazí na satelit a pak bum! Příště je kruci vypněte!

Teď vám nebudou fungovat GPSky a spadnete s autem ze srázu. - Od druhého dílu uplynulo 10 let. - Jo, přesně tak. Barry říká, že nápad s cestování v čase přišel od tebe. Prý už kdysi dávno v noci při natáčení. Jo, natáčeli jsme někde, kde jsme ani neměli co dělat. Kdy jste se dostali do fáze, kde jste si opravdu řekli: "Jo, tenhle film natočíme."? Dostal jsem nápad na film a všem jsem ho podstrkoval.

Už je to pár let zpátky. Z dvojky jsme moc nadšení nebyli, protože všichni dělali... A asi před třemi lety jsem svůj nápad znovu předložil producentovi Walteru Parksovi a scenárista Etan Cohen po čase přišel s prvním nástřelem scénáře. A ten se opravdu povedl a to bylo podle mě tou věcí, která dala všechno do pohybu. Od tvého posledního filmu Sedm životů uběhla dlouhá doba.

- Už jsou to roky! - Jo, přesně tak. Pracoval jsi na nějakých věcech tvých dětí a tak dále. Proč sis pro svůj návrat vybral zrovna Muže v černém? Za tu dobu jsi měl totiž hromadu dalších nabídek. Chtěl jsem udělat film pro děcka. Willow je 11 a Jadenovi 13 let. Můj nejstarší, kterému je 19, chtěl, abych natočil další Mizery. Přistupoval jsem k tomu s ohledem na rodinu.

Měl jsem za sebou Sedm životů a chtěl jsem si zase užít trochu srandy. S Barrym Sonnenfeldem a Tommy Lee Jonesem si užijeme spousty srandy. Chtěl jsem natočit film, u kterého bych si natáčení užil. - Barry říkal, že na place míváte záchvaty smíchu. - Jo. A co práce s Joshem? Nebyl jsi překvapený, jak zvláštní člověk to je? Ne.

Hned první den, když vkročil na plac a natočil první záběr, mu všichni přítomní začali tleskat ve stoje. To je důkaz, jak lidé zapomínají. Hned po pěti minutách mu člověk propadne. - Je to Agent K. - Jo, je to tak. Člověk tomu bez mrknutí oka uvěří. Kdyby byla Agent K skutečná postava, Josh by dostal nominaci za jeho ztvárnění. Tak přesné to je.

Poslední otázka. Mluvil jsi o rodinných filmech a zrovna jsi dokončil natáčení s M. Night Shyamalanem. Film se jmenuje After Earth. Natočil jsi hodně filmů, ale pracoval jsi už někdy s takovým tajnůstkářem? Protože M. Night je jako Steven Spielberg a... - Christopher Nolan dohromady. - Jo, všechno je přísně tajné. Přikazuje ti všechno držet pod pokličkou?

Víš, Night je úžasný. Je to zvláštní. Součástí všech těch tajemností je jeho strach o to, aby všechno bylo perfektní. Nechce, aby někdo něco viděl, dokud to není podle jeho představ. Je to sranda a já toho stejně ještě nakecám dost. Všem všechno vykecám. - Díky za návštěvu.

- Bylo mi potěšením. MUŽI V ČERNÉM 3 Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dnes som bola na filme a bol úžasný. Agent K v mladšom prevedení ? perfektný! všetci čo ešte váhajú nech sa zoberú a bežia si ho pozrieť :D

180

Odpovědět

Těšim se jako malá ;D

180

Odpovědět

Ty mizerové by doopravdy byly dobrý :D

182

Odpovědět

will je genialni herec. kdyz chce "rejza" 100% pecku tak proste obsadi willa :D
na MIB3 se neuveritelne tesim a doufam ze se prestane venovat tolik potomkum a zacne zase poradne tocit (:

182

Odpovědět

David Hořínek: taky bych mu dal facku, chápu pusu na tvář ale ten ho tam začal pomalu volizovat a n***a si to prostě nenechá líbit :D

181

Odpovědět

David Hořínek- keby si bol znamy ako on, tiez by si mal tych novinarov plne zuby... a inak suhlasim s jeho najstarsim synom, mohol by natocit Bad boys 3 :D

181

Odpovědět

Po tom co dal tu "facku" reportérovi, si už o něm nemyslím, že je tak skvělý :D

1816

Odpovědět

No o filmu nám řekl zhruba tolik, na kolik se na film ptal moderátor.

181

Odpovědět

Veľmi informatívne video. Dozvedeli sme sa, že sa pri nakrúcaní často smejú a boli tam spomenuté ďalšie filmy o ktorých som v živote nepočul :D

182

Odpovědět

sympaťák roka :D

181

Odpovědět

Už se těším až bude v kinech :)

180

Odpovědět

ten jeho syn musí mít tak težký život

1832

Odpovědět

to nám toho moc k filmu neřekl :D

181

Odpovědět

Super! Je to skvělej herec a upřímně se na film těším. :)

184