Wipe na Onyxii

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:299
Počet zobrazení:4 056
Předem upozorňuji, že toto video je výhradně pro hráče hry World of Warcraft a ostatní lidé mu asi nebudou rozumět. Tento klip je spolu s Leeroyem Jenkinsem jedno z nejoblíbenějších preTBC videí. Také dal vzniknout novým achievementům More Dots! a Many Whelps! Handle it! Původně existoval jenom záznam z Ventrila, ale věrný fanoušek k němu dodělal velmi názornou animaci. Pozor, video obsahuje vulgárnější výrazy!

Přepis titulků

Liché skupiny, jděte vlevo. Sudé skupiny, jděte vpravo. To znamená: 1, 3, 5, 7 vlevo. 2, 4, 6, 8 vpravo. Skupiny 7 a 8 se postarají o mláďata. Dobrá, nastražte kurva uši. Budete dávat DPS velmi, velmi pomalu. A když říkám pomalu, tak myslím kurevsky pomalu.

Jestli získáte agro, tak to znamená, že ztrácíte 50 DKP, protože jste nevěděli, co máte kurva dělat. A sledujte ten zkurvený ocas. Jestli budete odkopnuti k mláďatům, tak ztratíte dalších 50 DKP, kvůli tomu, že nejste tam, kde kurva máte být. Není žádný reset agra. Lidi se jen vymýšlí sračky o resetu agra, když neví, jak zvládnout svoje agro. Po dvou Sunderech ji můžete začít mlátit.

Za předpokladu, že víte jak funguje agro a že nepřeagrujete. Nukujte ji a nahoďte DoTky. Pomozte s mláďaty. Připravte se na druhou fázi. Nukujte jak to jen jde. Potřebujeme ji co nejrychleji sundat. Udržujte na ni DoTky po celou dobu. Dva řádky, SW: Pain, Warlockovské kletby, Rend, všechno co máte.

Nevidím dost DoTek, víc DoTek, hned. No tak, víc DPS. Tvrdě do ní bušte. Odpočívat můžete ve fázi tři, když budu získávat agro. Pamatujte, šetřte si všechny schopnosti na snížení agra na to, až přistane. To znamená: Feign Death, Vanish, zkurvený Fade. Cokoliv, co můžeš použít na agro reset. Na 40% zastavíte DoTky. Do té doby hažte víc DoTek. Hoďte víc DoTek, víc DoTek, DoTek.

No tak, víc DoTek. Dobrá, zastavte DoTky. Teď do ní bušte velmi tvrdě a velmi rychle. Lee, běž ke středu. Mobrasi, běž ke středu. Forcebacku, běž ke středu. Stare, běž ke středu. Icy, běž ke středu. Ať se stane kurva cokoliv, tak nestůjte u sebe! Mobrasi, ke středu.

A teď mě vyleč. Lee, ne... Vypadni pryč od hlavy, Lee. Vypadni pryč. Dobrá, DPS. Pomalu. Pojď sem, ty zasraný kret... Bacha na ocas. Mládě. - Crushim ve fearu vběhl do... - Kdo to kurva byl?!!?!? Crushime?

Co to kurva bylo? Mláďata jsou vlevo. Jsou vpravo. Mnoho mláďat. Postarejte se o ně, hned! Kurva! To je padesát zasraných DKP dolů! Co to kurva bylo za sračku?! Když stojíte na správném, zasraném místě, tak není možné, abyste se kurva dostali k zatraceným mláďatům. Ať už zasraným fearem nebo odhozením ocasem... kurva jakkoliv! Jasné?!

Je to šance jedna ku zasranému milionu. Ze zasraného severního rohu, přes střed, do zasraných jeskyní mláďat. To se nedá ani kurevsky představit. Překlad: Zikato www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to je dobrý. Onyxii jsme dávali docela dobře, ale taky trvalo, než jsme se to naučili. Achiev mám.

194

Odpovědět

Proste best zaznam :D nehlede na to ze mu tam hraje hudba jak vystrizena z nejakyho p***a tak to k tomu jeste priserne zere ten leader :D nemohl bych bejt v jeho raid grupe ale zase ho chapu :D nekdy je to s tema lidma vazne o nervy ale tak? no proste lol :D

190

Odpovědět

ha a ja mam achiev More Dots!

190

Odpovědět

Tak tohle nema chybu :D a Onyxia je fakt hard !!!

190

Odpovědět

riseN: DPS = Damage Per Second = celkové zranění, jaké dává hráč za sekundu
Tohle video mi vždycky zvedne náladu, taky jsem pár takovýhle raidů zažil, než jsem se stal čistě pvp hráčem :)

190

Odpovědět

Prosim vás wowko hraju, ale sem opravdu velký začátečník takže bych prosím chtěl objasnit co je to DPS? :)

190

Odpovědět

Bože já nechápu... vždycky se u toho uplně rozsekám smíchy jak tam flamuje.... ale upřimně řečeno vim o čem mluví a i když to Crushine (nebo jak se jmenuje) podělal tak ybch nechtěl bejt v jeho kůži...

191

Odpovědět

Vailen, znas EPGPLootmaster? DKP je jakoby to GP (mínusové body) = Menší priorita na loot

190

Odpovědět

Takhle... vim co to je, ale nevim na co to je xD
Jinak neumim anglicky, tak bych rád, kdyby ste mi dyštak neposílali anglický odkazy xD

180

Odpovědět

Mega lol xD Jen sem nepochopil to dkp... Jestli to je i za WotLK, tak sem total lama xD

181

Odpovědět

tohle je video u ktereho se proste pokazde totalne rosekam smichy.
Sem wowkar a vim přesne co se v tom videu deje pac sem ony progresoval na pretbc i na wtlk jde o jednu z nejvetsich chyb ktere z dotycneho cloveka udelaji totalni lamu :-D . mam ve sve guilde podobnyho RL ktery miva taky pekne enrages ale tohle je proste bomba

180

Odpovědět

Osobně si myslím že Whelps měli zůstat nepřeloženy. V raidu nikdo neřekne "mládátka" a tím že to nepřeložíš, to video bude dávat větší smysl WoWkařům a pro ty co WoW nehrají , tohle video není dělané a nepochopí ho i když jim řeknete o DoTkách , DKP a DPS.

V ukázce se též používají útoky jako Fear , Fade a Feint Death což tomu kdo nehraje WoW nic neřekne , to nemluvim o tom že ani WoWkař co nebyl v Onyxii , popř. tam newipnul, tomu videu na 100% rozumnět nemůže...

180

Odpovědět

DKP= Dragon kill points ( dostávají se za každého zabitého bosse )
Písniška co mu tam hraje: Marco V - Godd
Fotky Orlando Blooma jako whelps ( mláďat draka ) jsou tam proto, že v prvním dílu pirátů z karibiku ho tak nazval Jack.
Pokud to tu už je tak sry za spam xD

180

Odpovědět

dobre on xD

180

Odpovědět

Jejda, tak teď se omlouvám, že sem píši další nesmyslné vysvětlení. :D Překlikl jsem na druhou stránku a zapomněl na to. Při čtení druhé stránky jsem se zabral do sporu a zareagoval, ale již nebral v potaz první stránku textu. :)

180

Další