92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:556
Počet zobrazení:5 818

Už nějaký ten pátek pro tyto stránky překládám videa Kanaďana Jona Lajoie. Než sem přidám další jeho hudební klip, připravil jsem pro vás překlad videa, které najdete na jeho webu v sekci "O mně." Jon se v něm představuje a řekne vám o sobě pár zajímavostí jako kolik má rodičů, nebo jakými životními moudry se řídí... Mně se video nějakým zvláštním způsobem líbí a pobavilo mě, ale hlavní odpůrce Jona Lajoie na našem webu, kterého nebudu jmenovat (xxENDxx), věří, že toto video nebude mít průměrnou známku vyšší než 6 (i když se nechtěl vsadit :D). Já věřím, že si na našem webu Jon Lajoie svým podivným smyslem pro humor plno pravidelných diváků získal, tak jsem zvědav, jak to dopadne... :-D

Přepis titulků

O MNĚ Zdravím vás. Vítejte v sekci "O mně" na mé webové stránce. Uvidíte tady mé druhé já. Mé šílené já... protože jsem úplný šílenec. To se povedlo. To tam dáme. POZNEJTE MĚ!

Na úvod... Lidé často nevědí,jak mají vyslovovat mé jméno. Přesto, že se dá vyslovit mnoharůznými způsoby, osobně preferuji výslovnost: Džon. JAKO U JMÉNA JOHN Příjmení mám francouzské a doslova znamená: "Tam, kde si lama postavila hnízdo."

Také to znamená: "Jak mi mohlo do boty natéct tolik barvy?" ODKUD POCHÁZÍM? Byl jsem narozen a vychován v kanadském Montrealu, což ze mě dělá Kanaďana. Moje matka je anglická Kanaďanka,můj otec je francouzský Kanaďan a můj třetí rodič je orel s obličejem Jeffa Danielse. U nás v Kanadě mají všichni tři rodiče.

Tohle je můj pes Lucky. Možná si ho pamatujete z několika mých videí. Je to nefalšovaný zkurvysyn. To se povedlo.Měli bysme to tam nechat. To je dobrý. Také byste měli vědět,že mám na rukou šest prstů. Pět na pravé ruce a jeden na levé.

A pak další čtyři na levačce, ale ty nepočítám. JAK OVLIVNILA SLÁVA MŮJ ŽIVOT? Občas mě na ulici zastaví nějaký člověk a ptá se mě, jaké to je,být hvězdou. Většinou ho ignoruji a úmyslně se snažímvyhnout přímému očnímu kontaktu. Líde se mě často ptají, jestli nemám nějakouradu nebo životní moudro, které bych chtěl svým fanouškům předat.

Odpověď zní ano. Ano, mám. Život... je jako Vin Diesel. Je plešatý a uvidíte ho ve spoustě špatných filmů. Život... je někdy krutý... jako močení na děti.

Život... je jako nahá sedmaosmdesátiletá žena. Je odporný... a co tady, sakra, dělaj ty modrý žíly? Život... je jako boj s dinosaurem. Dá vám pěkně zabrat. Tak jo.

To je ode mě asi všechno. Sejdeme se zase příštěu dalšího vydání... sekce "O mně" na mé webové stránce. Rozloučím se s vámi fotografií Eda Harrise, kterou doprovodí hudbaod skupiny Blackstreet. Zase příště. Překlad: BugHer0www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

@Pavla : Jeho jméno se vyslovuje "Lažoá" .. kdybys mi nevěřila tak tady máš odkaz
http://www.youtube.com/watch?v=5StGRd6oLtw (okolo 0:34 říká svoje jméno)

181

Odpovědět

son of a bitch = z*******n, ale v tomto případě je opravdu lepší použít čubčí synu... btw ROFL ten konec :D... každa nadávka v angličtině má mnoho významů.

190

Odpovědět

he's real son of da bitch + ten usmev :D:D

180

Odpovědět

myslím, že jde o to, že v angličtině se "fenka" řekne bitch,, takže to v jednom smyslu je jako syn fenky...

181

Odpovědět

sorry, moje chyba, už mi to došlo:D

180

Odpovědět

Griswold: Má to úplně stejný význam. rozlož si to slovo: z k***y syn. Doslova syn z k***y. Stejný význam jako čubčí syn, jen to nezní tak blbě:)

180

Odpovědět

Griswold: Já jsem nadávku "čubčí synu" nikdy neslyšel, takže mě fakt nenapadlo ji tam dát.

194

Odpovědět

Son of a bitch byl vtip o tom, ze je doslova "cubci syn". Prekladat to jako z*******n ten vtip uplne zabilo.

183

Odpovědět

sakra a já furt nevím, jak vyslovovat to jeho jméno :D už jsem myslela, že to prozradí, a on nic :D tím mě dostal

200

Odpovědět

Prý "život je jako Vin Diesel je plešatý a vidíme ho ve spoustě špatných filmů" tak to mě dostalo :D

200

Odpovědět

ha, průměr 8,59 měli jste se o něco vsadit =oD

200

Odpovědět

:D tohle je absolutně boží

190

Odpovědět

Mám to v plánu. Neboj. :-)

180

Odpovědět

genitálně dementní humr,.
uvítal bych preklad dalších pecek jako:
wtf collective,Michael Jackson is Dead,Radio Friendly Song,Pointless Profanity,. mno má toho hodně :D

180

Odpovědět

Docela by mě zajímalo, jaký je ve skutečnosti, protože jeho "banana side" je trochu o ničem :(

192

Další