Zkažená úča se představuje

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:417
Počet zobrazení:4 636
Dnes se v našich kinech představí nezvyklé množství filmů a my se s tímto videem blíže podíváme na novou komedii Zkažená úča. Za filmem stojí spíše neznámý režisér Jake Kasdan a v hlavních rolích se představí Cameron Diaz, Justin Timberlake a Jason Segel.

Přepis titulků

Těšíš se na zítřek? - Zítra je sobota? - Ne. Je první školní den. - Jo, tak to asi vynechám. - Vždyť je to povinné. To je mi u p... Zkažená úča je příběh asi nejhorší učitelky druhého stupně na světě. Ty bys neměla učit, Elizabeth. Neznám nikoho, kdo by se na to hodil míň.

Jsou tak blbý... Kreténi! Elizabeth cítí, že do té školy nepatří. - Co chceš? - Vy kouříte marihuanu? - Ta je na lékařský předpis. - Aha. Hned se cítím líp. Žije svůj život s tím, že se tam každý den aspoň na pár hodin musí ukázat. Ahoj, Elizabeth.

Nechtěla bys někdy někam zajít? - Pořád učíš tělocvik? - Jo, učím. Nechtěla. Fajn, super. Paráda. To šlo hladce. Potkáváme ji v momentě, kdy těsně před svatbou dostala kopačky od svého snoubence. A kvůli tomu nemůže ze školy odejít a musí tam stále pracovat. Jako učitelka.

Ve zbytku filmu se snaží najít způsob, jak se povinnosti pracovat ve škole zbavit. Odteď je náplní mojí práce najít chlapa, který se o mě postará. - Nazdárek. - Scott Delacorte. - Elizabeth Halsey. - Jsem tu nový. - Pěkné hodinky. Jsou to Jaeger-LeCoultre? - Rodinný podnik. Miluju, jak mu zajiskří oči, když se usměje. - Chci mu sednout na obličej. - Ahoj, holky. Scott se jí hned od začátku moc líbí.

Protože ho hraje Justin Timberlake. A ten je dost přitažlivý, ale koho to zajímá... Nastěhovali jste se sem se ženou? Nejsem ženatý. Zrovna jsem se s někým rozešel. - Má tak velké srdce. - Obrovské. - Co bys řekl na mě s kozama Jessicy Simpson? - Pořiď si větší. - Jsou opravdu dost drahé. - Jo, a navíc potřebuješ dvě. Kdo ví?

Třeba vyhraju tu odměnu. - Sakra! - Jakou odměnu? Učitel, jehož třída získá nejvyšší skóre, dostane odměnu. Některé věci se tady teď změní. Když jsem to prvně četla, říkala jsem si, že tahle postava nemůže... že bych nikdy... Prostě se mi nelíbí, neztotožním se s ní. A po dalších asi 10 nebo 20 stránkách už jsem si říkala: "Ta holka je neskutečná! Co má za problém?" Už natočila spoustu filmů a...

a hromadu nezapomenutelných komediálních situací... a žádný z nich nebyl v podobném duchu, jako je tento. Je velká zábava vidět ji, jak hraje takovouhle postavu, protože takhle ji lidé ještě neviděli. O víkendu umýváme auta. Minulý rok jsme na tom vydělali 6 tisíc dolarů. Jdem na to. Páni.

Volal otec Laury Ryslenové. Prý máme auta umývat každý víkend. Cameron je strašně vtipná. Je to ten samý případ jako Timberlake. Člověk by neměl být tak pohledný a zároveň vtipný a talentovaný. Už chápu, proč je tak slavná. Chápu to. Je tak krásná a má nádherný úsměv, takže pokaždé když její postava provede něco hrozného, vyváží to tím, že projde po chodbě s širokým úsměvem na tváři.

Cítíte, že publikum zůstane pořád s ní. Tenhle film změní hodně životů. Cameron Diaz, Justin Timberlake, Jason Segel a hromada dalších skvělých komediálních herců... všichni v jednom filmu... Lidé budou šílet. Šílet.

Chtěli to natočit ve 3D, ale pak jim došlo, že by to bylo až moc.... Lidé by to neunesli. Podepíšeš mi ročenku? Podrž mi pytel. Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (50)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Film je dobrej ale Hlavni postava to nekdy uz spis prehani ,ale jinak ostatni herci jsou vic nez vyborni !

181

Odpovědět

jak se jmenuje ta písnička z 0: 41 prosím :))

180

Odpovědět

Film vypadá zábavně, ale ten režisér je neuvěřitelně hrozný. Myšleno jako osoba. Copak takhle se má znuděně tvářit každý u Making Of?

180

Odpovědět

to Uroboros: Ne Jason řekl doslova hold my ball sack a ne hold my ball for a sec, protože ten balon nema 1 ale ma toho celý pytel(sack)

180

Odpovědět

jestli chceš parádní film tak si pusť shawshank redemption, pulp fiction nebo třeba kmotra. tohle má blízko k parádnímu filmu asi jako já k čínskýmu bohovi srandy

1811

Odpovědět

Parádní film, doporučuji..

182

Odpovědět

haaa už jsem si vzpoměl! 0:41 - song: The Black Keys - Tighten Up! ^^

180

Odpovědět

Kile: Madcon - Beggin

180

Odpovědět

Song ktery hraje v 2:43 pls? :) Jak je na tom aute :))

180

Odpovědět

na konci jason řekl: hold my ball for a second ... ale řek to tak že to znělo hold my ballsack ... :DDDD

180

Odpovědět

Smrad z ust-tak tleskej kaspare,ma to 60%.

181

Odpovědět

dawe ja bych to slovo Úča přejmenoval na P*ča !!!

188

Odpovědět

budu tleskat když tahle od pohledu s****a dostane aspoň 40% na imdb

1816

Odpovědět

Hezký překlad jako vždy na těchto stránkách, chválím :) Akorát na pul minutě jak je "feel better" tak to má být podle mě spíš ve smyslu našeho "Brzo se uzdravte"..

181

Odpovědět

Na to budu koukat jen kvůli tomu že tam je Marshall (Jason Segel)....

182

Další