Zpět na seznam3.8 (19 hodnocení)
petrSFPublikováno: Před 14 lety









Příběh Emmanuela Kellyho
8:27
6.5K zhlédnutí
Televizní talentové soutěže nepřinášejí jen povedené či nepovedené výkony, ale také silné příběhy. Toto je příběh Emmanuela Kellyho, který se zúčastnil australského X Factoru. Celou soutěž sice nakonec nevyhrál, ale není pochyb o tom, že si už svým prvním vystoupením všechny získal.
Související videa






99%
4:06S písní kolem světa - Imagine

98%
4:15John Lennon – Jealous Guy/Julian Lennon – Saltwater

97%
3:37John Lennon - Happy Xmas (War Is Over)

94%
3:08The Beatles – Help!

73%
3:46The Beatles – Real Love

92%
5:31The Axis of Awesome - 4 Chords Song
Komentáře (48)
Lostindream(Anonym)Před 14 lety
Tohle je hodně silný!jana(Anonym)Před 14 lety
nemám slov co k tomu dodat to musí rozbrečet každého kdo má srdce,tolik neštěstí u jednoho človíčka a mi si furt stěžujeme kvůli blbostem ........tohle je neštěsti a on je tak v pohodě úžasnýbobasoPřed 14 lety
i ked mi je jasne, ze zo strany televizie alebo dramaturgickeho kolektivu sutaze ide o jasny kalkul hrat divakom na city, predsalen su tieto nezmyslene relacie na nieco dobre.. v necelych 9 minutach zistite, ze nie vsetko v nasich zivotoch je naprd, na vela zbytocnostiach zas az tak moc nezalezi a ze by sme sa nemali az tolko stazovat, pretoze su na svete ludia, kt. moze byt horsie a beru veci ovela pozitivnejsie (napr. ten chalan sa cely cas usmieval..)
osobne davam klobuk dolu pred pani moirou kellyovou i pred samotnym emmanuelom, chce to fakt odvahu..
a kedze i pokazeny traktor spieva 2x krajsie jak ja, k jeho spevu sa moc vyjadrovat nebudem :))D_ha(Anonym)Před 14 lety
Mám přes dva metry a metrák a půl a brečel jsem jak želva. To mi nedělejte.lehkoživka(Anonym)Před 14 lety
sympatickej kluk, ale nic moc zpěv
mimo mísu talentových soutěží: doporučuju verzi Imagine od Joan Baez, osobně ji mám skoro radši nez originál: <a href="http://www.youtube.com/watch?v=B617TVaqBy4" target="_blank" rel="nofollow">http://www.youtube.com/watch?v=B617TVaqBy4</a>TimStar(Anonym)Před 14 lety
sutrda: Nepsal sjem, že dostává větší smysl, kdyyž jí odzpívá někdo jiný, ale že když to odzpívá někdo, jako je tenhle kluk, tak je to dojemnější než od Lennona ;) .. PS: strč si prst do p*dele a udělej si dobře ;)Camel(Anonym)Před 14 lety
Kdyby aspoň uměl zpívat...Tony the fish(Anonym)Před 14 lety
To vážně tyhle stupidní hudebně-talentové pořady pro 12leté uřvané děti tak vynáší,že jsou furt dokola každý rok nové a nové? To snad už nikdy nezkončí?! Nebo je lid tak ovlivněný a zmagořený z moderního světa,když to někdo muže sledovat. A opravdu příběh nějakého iráckého mrzáka mě nezajímá,vážně ne.djuj(Anonym)Před 14 lety
Souhlasím s uživatelem sutrda. Má obrovský důvod, že to napsal právě John Lennon, byl to milující člověk. To, že to zpívá člověk postiženej je sice hezký - že se jako nevzdává naděje a tak - a on to i zazpíval pěkně - ale nedává to té písni o nic větší důraz. Lennon ji zazpíval od srdce a sám moc dobře věděl, byl to obrovskej člověk (nejsem fanda Beatles).petrSF pokračuje v překládání hovadin(Anonym)Před 14 lety
Můj nick mluví za vše