Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Samuel Comroe o Tourettovu syndromu

Dnes tu pro vás máme jednoho netradičního stand-up komika. Samuel Comroe trpí Tourettovým syndromem, ale to mu nebrání v tom, aby bavil publikum, ba naopak. V tomto vystoupení, které bylo součástí jedné z epizod Conanovy televizní talk-show, vám předvede, že má skvělý smysl pro humor a bere život s nadhledem.

Samuel L. Jackson o Oscarech a světelných mečíchThe Graham Norton Show

Samuela Jacksona můžete znát třeba z filmů Avengers a Nespoutaný Django. Nejvíc ho asi proslavila role Julese Winnfielda v Pulp Fiction, za kterou byl dokonce nominovaný na Oscara. Jackson ale nemá problém hrát i v méně náročných filmech, a najít ho tak můžete v bijácích Aréna nebo Hadi v letadle. O posledně jmenovaný projekt se sám začal zajímat, když slyšel o jeho námětu. I když tvůrci nechtěli uvěřit, že by se na něčem podobném chtěl podílet, Jacksonův zájem plynul z toho, že si řekl, že by natáčení mohla být zábava. V následujících videích vám tento herec povypráví o tom, jak to vlastně bylo s fialovým světelným mečem, a dozvíte se také, co přesně si myslí o Oscarech. Tento rozhovor byl zveřejněn 28. června 2013.

Basshunter - DotA

Tato píseň neoplývá zrovna rozsáhlým, originálním, nebo nápaditým textem, ale je to pocta mé nejoblíbenější hře - Defense of the Ancients. Basshunter je švédský zpěvák a DJ, tuto píseň později předělal na cover s názvem All I Ever Wanted. Napište do komentářů, zda Dotu hrajete, popřípadě uveďte vaše oblíbené hrdiny. Pozn.: V písni zazní hlášky hrdinů z Doty, pokusil jsem se vyhledat jejich české znění, tak jsem se snad trefil.

Jak funguje dotykový displej

Většina z nás je používá, ať už na telefonu nebo tabletu, ale jak vlastně dotykové displeje fungují? Greg Foot, moderátor vědeckých show, nám to ve videu z kanálu Brit Lab objasní. Ve videu se 2x objeví symbol nožičky, který je něco jako poznámka pod čarou. První se odkazuje na článek o tom, jak funguje Gorilla Glass, a druhý odkazuje na článek ze zpravodaje CERNu, který detailněji rozebírá vznik prvního kapacitního dotykového displeje (oba články jsou v angličtině).

Co nedělat v kině

Chodit na filmy do kina  má určitě spoustu výhod, ale na druhé straně jsou nevýhody, o kterých je toto video od britského vlogera Dana Howella (danisnotonfire), a které všechny výhody často předčí. Dáváte přednost zážitku z kina nebo preferujete domácí pohodlí?

Linkin Park - Iridescent

Máme tu opět neděli a s nedělí přichází Aktuální hity. Pro dnešek jsem vybral Linkin Park a jejich novou píseň Iridescent, která je zároveň ústřední písní třetího pokračování filmu Transformers: Dark of the Moon, který tento čtvrtek přichází do kin ve 3D. Linkin Park jsou na tomto webu velice oblíbení, tak doufám, že se vám bude líbit i tento zajímavý videoklip. Pokud jste navíc vlastníky obyčejných červeno-modrých 3D brýlí, tak ho můžete zhlédnout ve 3D. Jako bonus pak pro vás scr00chy připravil i zkrácenou verzi písně se skvělými záběry z filmu. Hudební promo k Transformers 3:

Demetri Martin na právech

Demetri Martin se již zde na webu před delší dobou objevil a většině z vás jeho svérázný humor sedl. Dnešní úryvek pochází z jeho vystoupení If I, které bylo odvysílané v roce 2004 stanicí BBC.   Poznámky k překladu: - V originále mluví Demetri o bagelu a ne o bagetě. U nás v povědomí bagel příliš není, proto tato změna. - SAT - standardizovaný test používaný pro přijímání studentů na vysoké školy v USA.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)