Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Zabavená zbraňTroopers (S01E11)

Festival fantazie už skončil a já jsem se konečně vrhnul na překlad nového dílu Troopers, který minulý týden vyšel. Uvidíte v něm Riche a Larryho, Chase, Dreadlorda i princeznu. Co víc si přát? :-) Profil tohoto webseriálu s přehledem jednotlivých epizod najdete zde. Zdroj: http://www.collegehumor.com

Co je to panna?

Dnešní krátký film sice v češtině nevyzní tak jako v angličtině, ale věřím, že se vám i přesto bude líbit. Je o jedné malé holčičce, která svou maminku zaskočí velice nepříjemnou otázkou.

Velké přiznání

I přes nepříliš vysoké hodnocení posledního videa jsem kvůli nadšeným komentářům přeložil další video od britského vlogera Charlieho McDonnella neboli charlieissocoolike. Dnes pro vás Charlie má odhalení, které vás všechny určitě šokuje, ale víc neprozradím, to se musíte podívat sami.Poznámky: (čtěte až po zhlédnutí)Kluk v bílé košili s kravatou zadávající anagramy je Charlieho kamarád a spolubydlící Alex Day, také vloger, vystupující pod přezdívkou Nerimon.Písnička, kterou Alex pouštěl, se jmenuje Travelling Man (Cestující muž) a je od skupiny Chameleon Circuit, která hraje Time Lord Rock (rock s texty o seriálu Doctoru Who), jejíž členové Charlie i Alex jsou.Trička, která jsou dodána s charliebotem, jsou plná narážek:Tričko "klonujeme Charlieho" je odkaz na starší video od Charlieho, kde si dělá vlastní superhrdinský kostým.Tričko "kapitán Kladivo" je narážka na Dr. Horrible’s Sing-Along Blog.Plánované fialové tričko je odkaz na video, kde se Charlie kompletně namazal na fialovo.

Napsáno dítětem #2: Malý gotik

Je tu další díl nového seriálu Napsáno dítětem. Těšit se můžete na příběh osmileté CiCi, ve kterém k sobě najdou cestu dvouleté batole Max a jeho nevlastní otec gotik.

Nespresso - Co jiného? #3

A je tu závěrečná série reklam na kávu Nespresso s Johnem Malkovichem coby řidičem taxi. Užijte si poslední jízdu. :D Když v nebi dojdou kapsle do kávovaru... Vzdá George souboj s nebem tak snadno? George je nemilosrdně vydírán Johnem, nebeským zástupcem...

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)