Loading the player...

The Axis of Awesome - 4 Chords Song

94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:11 470
Počet přehrání:59 307

Mysleli jste si, že vytvořit popový hit je nějaká věda? Tahle partička Australanů vás vyvede z omylu! Jediné, co potřebujete, jsou čtyři akordy a zahrajete většinu hitů za posledních 40 let ;) P.S.: Písničky, ze kterých je dav u vytržení, ale vy jste o nich nikdy neslyšeli, jsou od australských interpretů. Video s názvy písní (bez překladu písní): Chtěli jste to, prosili jste o to... a teď to tu máte. Překlad písničky, která vznikla spojením přibližně čtyřicítky "čtyřakorďáků". Připravte se na nečekaně kompaktní doják o chlapci, který se zamiloval do slečny, která ho však jen využívala a nakonec ho odkopla... Video s překladem písní (bez názvů):

Komentáře (561)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pamatuju si, že z tohohle jsem byla tehdy úplně paf. Ještě doteď to poslouchám jako mp3jku :))

10

Odpovědět

No a už to bude skoro 6 let, ten čas strašně letí :(

20

Odpovědět

O 5 let později a pořád klasika :D

310

Odpovědět

Právě jsem toto video viděl na http://www.funboy.cz/detail/100/ a jsem z toho nadšen. :)

222

Odpovědět

Přeložily by jste prosím ještě jejich oficialni video s touto pisni pouzily tam polovinu jinych pisni tak by me zajimalo jak se zmenil text :) http://www.youtube.com/watch?v=R2De2cK1mDw&feature=related

241

Odpovědět

tu mate tutorial na akordy aj rytmus :) http://www.youtube.com/watch?v=LzmvW2HcGOo&feature=related

190

Odpovědět

Mohli byste přidat novou verzi z roku 2011, kde je několik písní přidaných a je k ní i oficiální klip :)

253

Odpovědět

Tohle je prostě jedním slovem: "LEGENDÁRNÍ" !!! :)

270

Odpovědět

Reakce na komentář uživatele Wlezley: Tohle je prostě jedním slovem: "LEGENDÁRNÍ" !!! :)

ne LEGENDÁRNÍ,,,,je to LEGEN počkej si DÁRNÍ

2136

Odpovědět

No mě spíš zajímá rytmika, tzn. co hraje v levé ruce a co v pravé, akordy vím, jaké, a naučit se taky nebudu problém, ale nějak mi nejde odpozorovat, jak to hraje, tak jestli někdo neví.... :)

200

Odpovědět

Mám pocit, že on hraje E-H-Cismol-A , ale můžeš to aplikovat na jednodušší C-G-Amol-F, to se naučíš mnohem rychleji a můžeš si dotoho zpívat.

210

Odpovědět

pro Prahu tam už vidim 917 lidí (Prague, Czech republic)

200

Odpovědět

DrimmsyDra: 66 people are demanding The Axis of Awesome in Czech Republic! :-)

190

Odpovědět

Zdravím, nemohli by jste mi někdo poradit, jakým způsobem tam rozkládá ty akordy na ten klavír, vůbec se mi to nedaří odpozorovat, a co jsme četl komentáře, tak je u celkem dost lidí, co se vyznaj... :) Tak jestli by byl někdo tak hodnej, tak by mi to opravdu pomohlo... ;)

200

Odpovědět

Tak, dovolím si ještě jednu reklamu... včera jsem se vrátila z Londýna, nemohla jsem si nechat ujít další jejich koncert. Nejradši bych vyrazila ještě do Berlína, kde budou o víkendu, ale to se obávám, že už sama jen tak nezvládnu. Nechtěl byste někdo vyrazit se mnou? :oD Nicméně, tentokrát byla show ještě lepší než v létě, kluci měli čas si chvíli doma v Austrálii odpočinout a do koncertu tentokrát vložili opravdu všechno. A mimo zážitků jsem si přivezla domů ještě originál nakreslené Birdplane od Jordana a Leeho a Bennyho "autoportrét". Kdo má zájem, může se totiž po koncertu s AoA osobně setkat. rnTakže ještě jednou na vás apeluji, pomozte mi je dostat do Prahy, ať za nima nemusím jezdit po Evropě, pokud si s nimi chci pokecat. :oD Už je nás 26, to přece tu požadovanou minimální hranici 100 lidí zvládneme, ne? ;o)rnhttp://eventful.com/performers/the-axis-of-awesome-/P0-001-000246813-7/demand

180

Odpovědět

=D =D =D To je super =) Oni jsou prostě úžasní. =D

220

Další
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)