Dostaň VideaČesky.cz na svou vejšku!

V letošním školním roce jsme se rozhodli zkusit něco nového a vyrazit mezi vás naživo se speciální projekcí nejlepších krátkometrážních filmů, které jsme u nás na webu v uplynulých letech přeložili. Vybrali jsme to nejlepí z nejlepšího, obeslali tvůrce jednotlivých filmů se žádostí o svolení k nekomerční projekci pro studenty a následně jsme na půdě Univerzity Hradec Králové v testovacím režimu vše zrealizovali. Celkově jsme v rámci dvou pásem odvysílali 20 skvělých kraťasů s kvalitními českými titulky, přičemž šlo o mix různých žánrů od dramat přes komedie až po animáky.

No a jelikož by byla škoda oslovit s připraveným programem jen studenty v Hradci Králové, v příštím školním roce bychom rádi vyjeli i do dalších studentských měst. Takže pokud se u vás na vejšce víc angažujete a jste třeba členy nějakého univerzitního spolku nebo máte možnost jakkoli oslovit někoho z vedení vaší univerzity s nabídkou podobné projekce, na kterou bude vstup zdarma, budeme moc rádi, když se nám ozvete na mail info@videacesky.cz.

Mrkněte na sestřih z projekce na Univerzitě Hradec Králové a pomozte nám domluvit něco podobného i u vás! Projekce bychom rádi vždy spojili i s krátkou besedou s našimi překladateli, kteří dorazí přímo na místo.

81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:39
Počet zobrazení:1 669

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Navštivte nás na VŠE! :D Filmový klub VŠE by vám určitě mohl nějak pomoci. www.facebook.com/filmacek/

00

Odpovědět

Určitě bych chtěl, aby jste se objevili také na ZČU v Plzni. Bohužel nemám pro takovou akci žádné kontakty :(, avšak řekl bych, že takovým akcím by mohli vyjít vstříc.

01

Odpovědět

ten BugHer je ale štramák

11

Odpovědět

My ale v ostravě vejšku nemáme...

31

Odpovědět

Tak na výšku. :-)

61

Odpovědět

+BugHer0Tak to by šlo :-D Tu si člověk může vybrat buď Baňsku nebo Ostravsku (ta má tuším pod sebou i kino Vesmír), snad bych se tam jako nestudent někde potom přifařil :-D Možná ale než výška by mě spíše napadlo oslovit minikino, či coultour, kteří jsou na tyhle věci přímo zaměřeni. Minikino u sebe promítá většinou nezávisle filmy, které normálně do větších kin nechodí, coultour je zase ala hipsterský club pro mladé ;)

01

Odpovědět

BugHer0 na frajera :D

51

Odpovědět

Je to asi úplně mimo téma, ale ta dívka napravo z náhledu videa mi připomíná Meg z Family Guy, přitom ani nemá typické růžové oblečení!
http://img12.deviantart.net/8cfc/i/2015/183/9/9/meg_griffin__family_guy__08_by_frasier_and_niles-d8zm2s1.jpg

31

Odpovědět

Přijeďte k nám na ČZU :))

11

Odpovědět

Nějaký užitečný kontakt? Pozeptáš se, jestli by to šlo domluvit? :-)

Pár lidí už se nám ozvalo a máme předběžne domluvený ČVUT, Ústí nad Labem a Brno. ;-)

31

Odpovědět

+BugHer0Hlavně dej vědět dopředu !

00

Odpovědět

když si vezmu, že na VFU Brno sehnal kámoš posluchárnu aby tam mohl vyprávět o vejleťe v severních zemích bez peněz a s přítelkyní (možná je tam souvislost :D ) tak bych se mohl zkusit zeptat jak tu místnost zajistili a dát vědet...

111

Odpovědět

Asi nejsem správný fanoušek, ale jako co má za smysl tahat tohleto na školy? Ve školách ať se učí nebo dělá něco s výzkumem a podobně. Čumění na videa si nechejte na doma...

1918

Odpovědět

Ja jsem tam byl a bavilo me to...co je na tom prosimte spatnyho kdyz se obsadí aula v 18 hodin vecer kdyz je stejne volna...?

93

Odpovědět

S tebou musí být sranda. Zníš jak mrzutá padesátiletá účitelka s popelníkama místo brýlí, kterou nikdo nemá rád.

125

Odpovědět

Ocividny troll, ale ludia mu to asi zeru, kedze ma viac like ako dislike...
Btw, skola je aj o celkovom obohateni studenta a vacsina tychto videii je na to spravnym nastrojom. Ak ma clovek volny cas a chut, nevidim dovod preco si to nechat ujst.

38

Odpovědět

+....komunista

25

Odpovědět

bože, toľko škaredých ľudí na kope som nevidel...no asi nikdy....

1412

Odpovědět

Inteligentní chlapec. Maminka má jistě radost.

22

Odpovědět

True story, však tam ti dementi ani neumí žvýkat se zavřenou tlamou? bleh

54

Odpovědět

Ahoj, zkuste Filmový klub ČVUT (https://www.facebook.com/FilmovyKlubCvut/?fref=ts ). Bylo by fajn Vás (včetně "filmečků") vidět u nás na škole. :-)

41

Odpovědět

Díky za tip. Zkusíme. :-)

31

Odpovědět

Díky za tip, už jsme předběžně domluvený. Máš u mě pivko. :-)

11
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)