Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Street Fighter 2010Angry Video Game Nerd

Vítejte v novém roce 2013! Tentokrát se podíváme na Jamesovu novoroční epizodu z roku 2010, kdy si vzal na paškál hru Street Fighter 2010 na jeho oblíbeném i nenáviděném NES. Kromě toho se dozvíte spousta zajímavostí o samotné herní sérii Street Fighter a Nerd nám prozradí, co se vlastně stalo s původním Street Fighterem, kterého takřka nikdo nehrál. Věřím, že se vám tento start do nového roku bude líbit. Přehled dosud přeložených epizod najdete ZDE!

Pán prstenů: Společenstvo vuvuzely

Mnozí z vás určitě sledují právě probíhající MS ve fotbale a určitě vás také při každém zápasu vytáčí zvuk bzučícího hejna vos. Ano, vuvuzely jsou hlavním symbolem letošního mistrovství. Právě ty si bere na paškál toto povedené virální video, ve kterém uvidíte plno záběrů z Pána prstenů.

Leonard Cohen - SuzanneHudební klenoty 20. století

Dnes si po ránu dáme trochu poezie. Píseň Suzanne napsal kanadský básník a písničkář Leonard Cohen. V roce 1966 ji vydal jako báseň a Judy Collins ji nahrála jako píseň. O rok později ji nahrál i sám Cohen na své debutové album Songs of Leonard Cohen. Text písně byl inspirován Cohenovým platonickým vztahem se Suzanne Verdal. Cohen byl uveden do americké rokenrolové síně slávy, kanadské hudební síně slávy a textařské síně slávy. Bylo mu též uděleno nejvyšší civilní vyznamenání Kanady Řád Kanady. U příležitosti jeho 80. narozenin vyjde 22. září jeho 13. studiové album Popular Problems.  

Komunistický RickrollEquals Three

Každé pondělí 20:00, to je vysílací čas nového webseriálu s názvem =3 (Equals Three), který nově poběží na našich stránkách. Jeden díl jste už tady mohli zhlédnout, ale pro zopakování připomenu, že se jedná o velice populární komediální show vytvořenou Rayem Williamem Johnsonem, který se pomocí ní vyšplhal na druhé místo v počtu odběratelů na YouTube. Jeho speciální hodnocení tří vybraných videí permanentně sledují skoro 2 000 000 diváků. Jelikož pořad běží už přes rok, Ray se často uchyluje k odkazování na starší díly a používá fráze, které by leckomu nedávaly smysl. Většinu těchto celosvětově populárních hlášek tu určitě uvidíte ve starších dílech, které budu kombinovat s těmi nejnovějšími. Tak co, fórum? Dáte Rayovi šanci? Svoje zajímavé a kreativní odpovědi pište do komentářu pod videem. O Rickrollingu se více dozvíte v našem starším videu Rick Astley - Never Gonna Give You Up.  

Všichni se chováme iracionálně

Dan Ariely v dnešním videu bude pokračovat ve svém výkladu o iracionalitě lidského chování. Na několika experimentech nám ukáže některé z faktorů, které nás ovlivňují při našem každodenním rozhodování. Na minulé video se můžete podívat zde.

Můj život po 44 letech ve vězení

Dokážete si představit návrat do úplně jiné společnosti, než jakou jste ji znali před 44 lety? Otis Johnson šel do vězení, když mu bylo 25 let, a dostal se ven v 69 letech. V tomto videu popisuje, jak se mu povedlo vrátit se do zcela nového světa.

Van Halen - JumpHudební klenoty 20. století

Jump (1983) je nejenom nezapomenutelná hitovka, ale také zlomová skladba v kariéře Van Halen. Po obrovském úspěchu Jump oblékla kapela znatelně popovější kabát, což zpěvák David Lee Roth nedokázal překonat a z kapely odešel.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)