Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Liga národů UEFANeděle s Lubachem

Jak vypadá herní systém Ligy národů UEFA (UEFA Nations League)? Arjen Lubach do toho v tomto videu coby fotbalový laik zabrušuje a dochází k překvapivým závěrům. Informační bonus: Ronald Koeman – bývalý nizozemský fotbalový obránce Divoká karta (wild card) – tým se může zúčastnit konkrétní sportovní soutěže nebo její fáze, aniž by splnil předem stanovená kritéria Van Bommel – bývalý fotbalový záložník, známý nečistou hrou

Tajná komnata

Dovedete si představit dokonalý dům pro manželský pár? V této krátké holandské reklamě do něj máme možnost nahlédnout. Inu, každé pohlaví ujíždí na něčem jiném. :D

Conan pozoruje ptáky v Central ParkuLate Night with Conan O'Brien

Dnes se podíváme po delší době opět do archivu. Conan se totiž v prosinci roku 2005, když ještě působil jako moderátor pořadu Late Night with Conan O'Brien na televizní stanici NBC, vydal pozorovat ptáky do známého newyorského parku. Vzal s sebou kameru a výsledek stojí samozřejmě za to. Přeji příjemnou zábavu!

Jak prolomit ledy

Sympatická blondýnka Ro pochází ze Španělska, kde se její kanál RoEnLaRed těší na Youtube velké oblibě. Dnes má pro vás návod, jak se přiblížit člověku, kterého moc neznáte a rádi byste nějakým způsobem prolomili ledy. Poznámky: - první písnička je z Disneyovky Ledové království - Ai Se Eu Te Pego je největší hit brazilského zpěváka Michela Telóa - další písnička je od System of a Down, Chop Suey - poslední song určitě všichni znáte :)

BalíčekFallout: Nuka Break (S01E01)

Dnes na serveru VideaČesky.cz začínáme s vysíláním nového webseriálu Fallout: Nuka Break. Jak již z názvu vyplývá, seriál se odehrává ve fiktivním světě Falloutu, který byl vytvořen pro účely stejnojmenné herní série. Děj videoher i seriálu se odehrává v tzv. Pustině, již obývá zbytek zdecimovaného lidstva po tragické Velké válce. Hlavním cílem lidské rasy je přežít a nastřádat si co nejvíce zátek od lahví delikátní Nuka Coly, které se používají jako platidlo. Před pár lety byl fanoušky herní série z Wayside Creations vytvořen fanouškovský film, na který se můžete podívat například zde. Tento snímek byl natolik úspěšný, že se stejní tvůrci rozhodli vytvořit rovnou celý webseriál s hrdiny z filmu. V šesti epizodách se tedy budeme potkávat s ňoumou Twigem (Zack Finfrock), sexy otrokyní Scar (Tybee Diskin) a prohnaným ghúlem Benem (Aaron D. Giles). Ti všichni se snaží přežít v nehostinné Pustině

Jak přešli Hannibalovi sloni Alpy?

Hannibal a jeho přechod přes Alpy. Určitě všichni už slyšeli příběh o Hannibalově armádě, kterou na cestě přes Alpy doprovázelo stádo 37 válečných slonů. Rozsáhlé evropské pohoří však nebylo jedinou překážkou na Hannibalově cestě. A co teprve sloni + sníh? Vše se dozvíte v dnešním díle od Terra X.

Den, kdy Země přestala masturbovatSuricate

Především mužská část populace se dozvěděla děsivou zprávu, která zapříčinila zvýšenou nespokojenost na celém světě. A dvojice kamarádů se ji rozhodne vyřešit po svém. Jak? To vám ukáže tento fiktivní trailer.

Modern Warfare: Frozen Crossing 1/2

Na návrh uživatele Adraj jsem si dovolil přeložit tento unikátní krátkometrážní filmek od fanoušků jedné z nejznámějších válečně laděných herních sérií, Call of Duty. Nejzajímavější na tomto filmečku je, že náklady na jeho první díl činily pouze 209 dolarů a 42 centů. Přeji příjemnou podívanou, brzy se můžete těšit na pokračování! OHODNOŤTE TENTO FILM NA ČSFD!

Obrana proti nožiFunker Tactical

Co dělat proti útočníkovi s nožem? Ryan Hoover, instruktor Krav Maga, názorně poradí několik možností. Měli byste zájem o více videí od Funker Tactical, případně přímo s Ryanem Hooverem?

Inner Circle – Sweat (A La La Long)Hudební klenoty 20. století

"Sweat" je skladba jamajské reggae kapely Inner Circle, vydaná v roce 1993 jako single z jejich alba Bad to the Bone (Prohnilí až na kost). Píseň získala nemalou popularitu především v Evropě, kde okupovala první příčky hitparád například v Rakousku, Dánsku, Řečku, Irsku, Norsku, Portugalsku a Švédsku. V Německu a Švýcarsku se udržela na špici šest a dvanáct týdnů. V Austrálii získala druhé místo, na Novém Zélandu první, v Británii třetí a v USA skončila na místě šestnáctém. Random vzpomínka z dětství: dvouletá ségra písničku zbožňovala a pořád na ni křepčila. Když jsme po letech zjistily, o čem to vlastně je, dost jsme se nasmály. :) 

RukojmíRukojmí (S01E01)

Rogério je chlap jako každý jiný. Má ženu i milenku. Oběma lže a myslí si, že mu to bude procházet navěky. Ale jak se říká, Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Seriál Rukojmí je z roku 2014 a je jedním ze tří seriálů kanálu Porta dos Fundos, z nichž jeden je ale bohužel zablokovaný jak v České republice, tak v Portugalsku (jinde jsem to nezkoušel, ale předpokládám, že si jej lze pustit pouze v Brazílii). Vysvětlivky: Některá jména jsou smyšlená. Ve skutečnosti neexistuje žádná autobusová společnost Expresso Nilo, televize GTB ani show Betiny. Bangu a Vargem Grande jsou čtvrtě Ria de Janeira.  Rondônia je jedním ze 26 států Brazílie, do kterých se nepočítá federální distrikt s hlavním městem. Nachází se na severozápadě a sousedí s Bolívií. Curitiba je hlavním městem státu Paraná. Co se týče Brazílie, má nejlepší hromadnou dopravu, bezplatnou univerzitu (což v zemi není obvyklé), klesající znečištění ovzduší (jako jediné město), hodně městské zeleně, nejrozvinutější systém sociální podpory, nejnižší daňové sazby, širokou podporu kultury a též má několikanásobně vyšší minimální mzdu než zbytek země. Nachází se tu menšiny Němců, Poláků, Italů, Ukrajinců, Japonců a Arabů. Espírito Santo je také jeden ze států Brazílie, sousedí s Rio de Janeirem. Felipe Dillon je nepříliš známý brazilský herec.

Malé velké galaxieTableTop

Jak už si možná nejzapálenější deskovkáři všimli, před pár týdny začaly konečně i na YouTube vycházet nové díly čtvrté řady TableTopu. Začínáme malou hrou, která má velké ambice a jmenuje se Malé velké galaxie. K Wilovi se dnes přidají třeba Mayim Bialik, kterou můžete znát jako Amy Farrah Fowler z Teorie velkého třesku, nebo Andy Weir, autor Marťana. AŽ DO 15. BŘEZNA SI MŮŽETE MALÉ VELKÉ GALAXIE KOUPIT NA PLANETĚ HER S VÍCE NEŽ 20% SLEVOU ZA 330 KČ (BĚŽNÁ DOPORUČENÁ CENA JE 415 KČ)! POKUD VÁS HRA ZAUJALA, VYUŽIJTE TUTO EXKLUZIVNÍ SLEVU ZDE. Poznámky k překladu: FernGully je pohádková země známá například díky tomuto filmu. Základní směrnice je zásada ze Star Treku.

Colin FirthPřed kamerou

Připravili jsme pro vás další ze série rozhovorů Lynn Hirschberg se známými osobnostmi. Tentokrát s Colinem Firthem. Colin Firth se narodil 10. 9. 1960 a mohli jste si ho oblíbit například v Deníku Bridget Jonesové, v Lásce nebeské nebo televizní adaptaci (BBC) románu Jane Austenové Pýcha a předsudek. Jeho největším úspěchem je bezesporu role Jiřího VI. ve filmu Králova řeč, za kterou získal Oscara a nespočet dalších cen.  Kromě této role bude Colin Firth v rozhovoru mluvit o svých prvních zkušenost s herectvím nebo o tom, co ho dokáže rozbrečet.  

Jak umožnit dětem, aby naplnily svůj potenciál

Carol S. Dwecková, Ph.D., je jednou z předních badatelek v oboru psychologie osobnosti, sociální a vývojové psychologie. Se svým týmem ze Stanfordovy univerzity zjistila, že tíhneme ke dvěma relativně vyhraněným „nastavením mysli“: k fixnímu, nebo růstovému nastavení. Jednoduchý koncept, za jehož důkazem stojí desítky let vědeckého výzkumu, se dá vyjádřit asi takto: ti, kteří věří, že na sobě stále mohou pracovat, jsou úspěšnější než ti, kteří si myslí, že mají své schopnosti „dány“. Pokud vám nestačí toto krátké video, můžete se začíst do knihy Nastavení mysli, která v loni vyšla v českém překladu.

Nová funkce aplikace UberThe Onion

Lidé, kteří rádi využívají alternativní způsoby dopravy se mohou těšit na zcela nový zážitek z jízdy. Aplikace Uber představuje novou funkci, která se již využívá v několika městech. Jaké funkce a možnosti toto vylepšení přináší?