Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Jsem v pohodě

Máme tu pro vás další reklamní nášup. Hlavním mottem videa je věta: "Jsem v pohodě." Hned se dozvíte proč...

The Falling ManSlavné fotografie

The Falling Man je fotografie Richarda Drewa, která zachycuje muže padajícího ze severní veže World Trade Center 11. září 2001 přesně v 9 hodin, 45 minut a 13 sekund...

Co je to láska?

Dnes se slaví jeden z nejkontroverznějších "svátků" v roce, den svatého Valentýna. V dnešním videu se tedy podíváme na to, jak se zamilováváme.

NártounPravdivá fakta

Možná by se u nás mělo zavést nové rčení - mít oči jako nártoun. Určitě by se u nás uchytilo, obzvláště ve zkouškovém období, kdy všichni pijí kávu po litrech.

Časový slizOdvážní válečníci (S01E01)

Vítejte u nového webseriálu Odvážní válečníci (Bravest Warriors). Někteří z vás možná znají animovaný seriál Adventure Time od tvůrce Pendletona Warda, toto je jeho další počin. Nacházíme se v roce 3085 , kde naši hrdinové Chris, Beth, Wallow a Danny zachraňují mimozemšťany a zažívají různá dobrodružství. Doufám, že se vám tento webseriál bude líbit, své dojmy pište do komentářů.

Jim Parsons u Craiga Fergusona

V dnešním rozhovoru si Craig bude povídat s Jimem Parsonsem, kterého určitě znáte jako Sheldona z Teorie velkého třesku. Díl byl odvysílán 26. září, tedy se začátkem nové řady seriálu. Řeč přijde na jeho herecká angažmá, alkoholismus a kouření, hypnózu a mnoho dalšího Několik poznámek: tang – Když toto slovo Jim poprvé použije, má na mysli energii, atmosféru či jiskru (v souvislosti s povídáním o New Yorku), avšak „tang“ je také šumivý nápoj a zároveň slangové vyjádření pro ženské pohlavní orgány. Harvey – Divadelní komedie z pera Mary Chase. Hlavním hrdinou je Elwood P. Dowd a jeho imaginární přítel – 190cm vysoký bílý králík. Okno do dvora – Film Alfreda Hitchcocka. Hlavní postavou je muž, který je díky zlomené noze upoután na kolečkové křeslo. 

Conan recenzuje hru Fallout 4CONAN

A je to tady! Dlouho očekávaná nová epizoda Clueless Gamera konečně vyšla a Conan si v ní zahrál herní pecku v podobě Falloutu 4. Přeložil jsem pro vás i krátké úvodní video, které celé recenzi předcházelo. Těšit se můžete na sexy kostýmy, Conanův vypracovaný zadek, spoustu potvor, zpomalování času, hackování počítačů a spoustu dalšího. A zpátky je i Conanův herní parťák Aaron Belyert. Dobře se bavte. :-) 

The Continuum: Poslední bitva

Taky vás někdo neustále vyrušuje, když zrovna musíte bojovat? Hoši z The Continuum o tom napsali píseň, která je cover verzí One More Night od Maroon 5.

Názor gentlemanů na homofobii

V dnešním videu se gentlemani postaví na stranu všech homosexuálních párů a budou se snažit odpálkovat jejich odpůrce zcela logickými tvrzeními. Abychom předešli různým problémům, tak vás rovnou prosíme, abyste se v komentářích vyvarovali jakýchkoliv nenávistných reakcí. Děkujeme za pochopení.

Originální žádost o ruku

SolamBee se rozhodla The Flog s Feliciou Day přesunout na pátek, protože na čtvrtek ho kvůli pracovním povinnostem nestíhá překládat. Na nový díl se tedy těšte zítra ve 13:00. Občas se najdou lidé, kterým staromódní "Vezmeš si mě?" prostě nestačí. Isaac Lamb je jedním z nich. Jeho skvěle naplánovaná a provedená žádost o ruku se stala po uveřejnění na YouTube před rokem hitem. Je to jen další důkaz toho, že k originalitě je hlavně potřeba nebát se a pustit se do něčeho naplno. Snad jim to vydrží!  Poznámka: Lip Dub je video, v kterém se kombinuje synchronizace úst (zpěv) s audio nahrávkou.

TableTop: Bylo nebylo...

Dnes nám budou scénáristka Amy Berg, producent Chris 'Doc" Waytt a komik Mike Phirman spolu s Wilem Whetonem vyprávět pohádku. Budou totiž hrát vypravěčskou karetní hru "Bylo nebylo..." (Once Upon a Time), kde se fantazii meze nekladou a nic není nemožné. A protože vyprávění není lehká věc, nedivte se, že příběh má místy pořádné díry a že sem tam uslyšíte slovo, které byste ve slovníku hledali jen marně... Jednotliví hráči se příběh snaží přivést k následujícímu konci: Amy: Jeho zranění se po nějaké době zahojilo, ale jeho srdce zůstalo zlomené navždy. Chris: Tyran byl svržen a všichni žili šťastně až do smrti. Mike: A zloduši byli svrženi do studny. Wil: Ponaučení o důležitosti výběru správných společníků.

Parodie na reklamu na Nespresso

Tuto parodii na známou reklamu na Nespresso s Georgem Clooneym natočili Francouzi Mica & Benj poté, co papež Benedikt XVI. v listopadu 2010 zmírnil postoj katolické církve vůči používání kondomů. Poznámka: - Určité repliky bylo nutno překládat volně, protože k některým dvojsmyslům neexistoval český ekvivalent, který by měl oba významy stejné jako ve francouzštině a zároveň nezněl příliš explicitně. - První věta z krátkého střihu před začátkem reklamy ("Le pape ne le met plus a l’index") znamená:"Papež už ho nemá na černé listině" a zároveň "Papež už si ho nedává na ukazováček".

Star Wars dýchánek v Kensingtonském paláciThe Graham Norton Show

U Grahama se sešli herci ze Star Wars a v tomto příspěvku dá každý něco k lepšímu. Gwendoline vypráví, s čím se jako velmi slavná herečka potýká, Daisy prozradí, kde byla, když se dozvěděla, že ve Star Wars bude hrát, a nakonec přijde řeč na královskou rodinu a dojmy z Kensingtonského paláce. Poznámka: Bad Robot je produkční firma, kterou založil J. J. Abrams.

Nickelback - Hero

Je tu další díl našeho hudebního okénka. Tentokrát zavítáme do doby, kdy se psal rok 2002 a do kin šel, dnes již kultovní film, který se dočkal dokonce dvou pokračování, Spider-Man. Kdo z vás měl šanci tento film vidět, ten si určitě vzpomene na ty závěrečné smutné chvíle na hřbitově a právě na tuto písničku, která je doprovázela a přešla rovnou do titulků. Ano, byl to právě tento hudební kousek se symbolickým názvem "Hero - Hrdina" od kanadské rockové skupiny Nickelback. Pod videem opět najdete pár zajímavostí o kapele a o tomto klipu. - Kapela Nickelback vznikla v roce 1995 ve Vancouveru. Momentálně má tedy na svém kontě již 15 let působení a za tuto dobu stihla nahrát 6 studiových alb. - Zakládajícími členy byli Chad Kroeger (ten blonďatý frontman), Mike Kroeger, Ryan Peake, později se k nim připojil bubeník Brandon Kroeger. - Původ jména Nickelback leží ve větě "Here's your nickel back." - "Tady máte svůj niklák.", kterou Mike Kroeger často říkával svým zákazníkům ve Starbucks. - Nutno říct, že Nickelback je jedna z mála skupin, která vznikla v Kanadě a dostalo se jí takového komerčního úspěchu. - Kluky nejvíce proslavila jejich písnička "How You Remind Me". Ve své době (2001 - nejúspěšnější album Silver Side Up) zářila v kanadských, ale i amerických hitparádách na prvních místech. - Takovou zajímavostí je, že písnička "Hero" vznikla kolaborací samotného Chada Kroegera (frontman s blonďatými vlasy) s Josey Scottem (černé dlouhé vlasy, kytara se zpěvem) a Gaigem Corvou (kytara v pozadí). Z toho lze usoudit, že ze skupiny Nickelback se v této písni objevil pouze jeden její nejvýraznější člen, a to Chad Kroeger, nikdo jiný. Dále je v pozadí ještě k vidění brejlatý bubeník Jeremy Taggart, Matt Cameron (další z kytaristů) a ještě jeden kytarista s krátkými černými vlasy, Tyler Connolly.

NevěraPošahaná přítelkyně (S01E01)

Představuji vám nový heteroseuxální webseriál Psycho Girlfriend z produkce webu Reckless Tortuga, který pojednává o jedné, ne úplně normální, dívce. Na seriál jsem si brousil zuby už hodně dlouho, ale až teď jsem se konečně odhodlal a napřekládal pár epizod. Jeho hlavní předností je skvělé ústřední herecké duo, kterému budete role opravdu věřit. Navíc je tento seriál, ke kterému píše scénář sama hlavní herečka, doslova napěchován údernými hláškami a velkými zvraty. Děj je promyšlený a jednotlivé díly na sebe navazují, ale zároveň fungují i samostatně - jako komediální skeče. V prvním díle se seznámíte s ústřední dvojicí, kterou tvoří zdánlivě spokojení partneři Seth (Tommy Savas) a Brandy (Lindsey Reckis). Nicméně hned záhy zjistíte, že vše není tak idylické, jak to vypadá a že je Brandy tak trochu... jiná. Nové epizody očekávejte každou středu a neděli v 20:00.

SpolubydlícíŽivot na koleji (S01E01)

Je tu první díl nového seriálu a mně je jasné, že se na něj určitě snese vlna kritiky. Z traileru totiž seriál vypadal výborně a první díl vám bude připadat zřejmě celkem o ničem. Musím říct, že když jsem začal seriál sledovat já, prvních pár dílu mě také moc nebavil, nicméně pak se mi seriál začal líbit víc a víc a postupem času jsem se u něj skvěle bavil. Proto vás prosím, abyste mu dali i přes pomalý rozjezd šanci a hned ho neodsuzovali. Nicméně pokud bude mít prvních pár dílů vesměs negativní ohlasy a rapidně klesající sledovanost, seriál samozřejmě utnu a nechám prostor jiným videím... Další díl se zde objeví už ve středu ve 20:00.

Sandra Bullock u Craiga Fergusona

Jak jsme psali u předchozího videa s Conanem, jako předčasný dárek k našim pátečním prvním narozeninám jsme se rozhodli dělat pro vás dva rozhovory týdně. Těšit se můžete na americké talk show všech tvarů a barev každou středu a neděli od 17:00. Dnes jsem si pro vás opět připravil mého oblíbence Craiga Fergusona a jeden z nejlepších rozhovorů, jaký jsem od něj zatím viděl. Se známou herečkou Sandrou Bullock probral vše od Betty White, zvířecích mazlíčků, Texasu až po chilli omáčku. Pokud Craiga Fergusona dosud neznáte, podívejte se na jeho návštěvu u Davida Lettermana nebo některé z jeho dalších rozhovorů.

Mika - Happy Ending

Mika, vlastním jménem Mica Penniman, se narodil 18. srpna 1983 v Bejrútu, v Libanonu. Mika se proslavil především písničkami Grace Kelly a Relax, Take It Easy (i ty dostanou na našem webu svůj prostor) z alba Life in Cartoon Motion(2007). Na svém kontě má 2 alba, již zmiňované Life in Cartoon Motion(2007) a The Boy Who Knew Too Much(2009). K jeho poslední tvorbě patří i singl k filmu Kick-Ass.

Google vyděrač

Google si pro veřejnost připravil zbrusu novou službu, Google vyděrač. Také se toužíte dozvědět, co s sebou přináší? Pozn.: - Modell's Sporting Goods je americká prodejna se sportovními potřebami. - OKCupid je název internetové seznamky. - Pen 15 Club je druh nachytávky. Vyhlídnete si nicnetušícího jedince a nabídnete mu členství v klubu Pen 15. Podmínkou přijetí je ovšem to, že si daný jedinec na ruku napíše Pen 15 Club. V momentě, kdy tak učiní, se začnete popadat za břicho a vaši oběť mezi záchvaty smíchu upozorníte na to, že si na ruku právě napsala slovo penis. K nezaplacení. Slovíčka: to sign up (for...) - zapsat se někam, založit si účet (na webové stránce) to play ball - vyhovět něčímu požadavku, spolupracovat na něčem (obvykle v negativním slova smyslu) blackmail - vydírání (používá se i jako sloveso) private - soukromý apology - omluva to beg - prosit, žebrat trash can - koš, popelnice to angle - nasměrovat, natočit (jako podst. jm. - úhel) voluntarily - dobrovolně to provide - poskytnout to ruin -  zničit, zruinovat evil - zlý

Mlátička superhrdinů: Batman vs. Deadpool

Máme tu další soutěžní video, tentokrát z kategorie webseriálů. Taky se svými známými občas vedete vášnivou diskuzi, kdo by vyhrál, kdyby se střetl superhrdina X a superhrdina Y? Fanoušci z týmu Bat In The Sun se rozhodli udělat radost každému milovníkovi komiksů. V jejich webseriálu uvidíme jak klasické superhrdiny, ať už je to Batman, Superman nebo Thor, tak i postavy neoplývající žádnými zvláštními superschopnostmi, třeba Laru Croft a Nathana Drakea. Dnes se tedy podíváme na to, jak by to vypadalo, kdyby se měl střetnout Batman a Deadpool. Epizodní roli si také střihne Catwoman. Za tip na video děkujeme Frantovi Krejčímu!

Nedorozumění v Mortal KombatuDorkly Bits

V dnešním díle seriálu Dorkly Bits se podíváme do prostředí staré známé hry Mortal Kombat, kde Johnny Cage tak úplně nepochopí jeden příkaz z hůry... Ode dneška se Dorkly Bits o hodinu posunují a budeme je vysílat každou neděli již v 19 hodin.

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK