Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Inspirujete mě!Equals Three

Dnes tradiční Equals Three s Rayem, který vám ukáže tvrdý střet s přírodou, další zvířátko s vlastním seriálem a známé popelářské virální video. Jaká je vaše oblíbená sváča? - Přítelovo sperma. - Jedno z Yoshiho vajec. - NUTELLA! - Kate Beckinsale... shodneme se? - Nerozlišuji svačiny, když jsem zhulenej.

Harry Potter - Hermiona v rozpukuSaturday Night Live

Bláznivá scénka z pořadu Saturday Night Live s Jimmy Fallonem a Lindsay Lohan na téma kouzelnických příběhů Harryho Pottera. V hlavní roli tentokrát nezáří samotný Harry, ale pozornost na sebe cele strhne Hermiona. Slovíčka: a tease - osoba, která svůj protějšek nažhaví a následně odejde (koukat, ale nesahat)

Andrea Bocelli - Mi manchi

Velice známý italský zpěvák pocházející z Toskánska, který je sice nevidomý, ale o to dokonalejší je jeho hlas. Díky svému nenapodobitelnému tenoru a emotivnímu projevu jsou jeho písničky známé po celém světě - ať se jedná o pop či klasickou hudbu. Tak by se dal ve stručnosti charakterizovat Andrea Bocelli. Narozdíl od německé hudby, která se zde ode mě objevuje, je italština velice zpěvná a ne tak tvrdá - proto věřím, že by mohla oslovit širší okruh lidí. Pokud se vám zalíbí a budete mít návrhy na překlad dalších skladeb, ráda je sem v rámci časových možností přidám. ;)

12 Infos - Šikovný chirurg

Druhé (a na základě vašich preferencí zároveň poslední) video z pořadu 12 Infos s Cyprienem Iovem. (Poznámka: Sébastien Chabal je divoký a obávaný francouzský ragbista se zarostlou tváří, foto zde.)

H+ Epizoda 11: Manta

Topi a Manta si na společném výletu uvědomí rostoucí náklonnost, ovšem Manta nechce nic odhalit o určité věci. Všechny dosud odvysílané epizody seriálu najdete zde.

Pantomimická píseň: Love Is All AroundFast and Loose

Britský zábavný pořad Fast and Loose jsem vám tu nedávno představil prostřednictvím videa Dopředu a zpátky. Jelikož se vám přetáčená scénka velmi líbila, rozhodl jsem se přeložit i další kousky. Dnes tu pro vás tedy mám jeden úkol, který se ve Fast and Loose sem tam objevuje. Komik David Armand, který svou mimikou a pohyby občas hodně připomíná Rowana Atkinsona, má pantomimicky předvést nějakou známou píseň, přičemž dva jiní účinkující mají nasazená sluchátka a neslyší, která píseň hraje. David se tedy musí pokusit co nejlépe pantomimicky interpretovat text písně, aby byla dvěma hádajícími úspěšně rozpoznána. V tomto videu ztvárnil známou píseň Love Is All Around od skupiny Wet Wet Wet, kterou určitě dobře znáte například z filmu Láska nebeská. Omluvte místy kostrbatější překlad. Není to tím, že bych neznal český slovosled nebo význam jednotlivých vět, ale snažil jsem se text co nejpřesněji napasovat na Davidova gesta. Video si samozřejmě více užijí zdatnější angličtináři, protože když ukazuje David dva prsty, šití, plechovku atd., do češtiny to prostě úplně nejlíp dát nejde.

Revoluční iNavigátor

Ahoj, jsem nová členka překladatelského týmu a budu vystupovat pod přezdívkou TimTam. Můžete se těšit (nejen) na  humorná videa z kanálů jako YOMYOMF, ShaneDawsonTV, WongFuProductions, JennaMarbles aj. Jako své první video jsem si pro vás připravila skeč od známého Youtubera nigahiga, od kterého tu už několik videí máme. Tentokrát vám představí novou vychytávku ze světa navigačních systémů. Do komentářů pište, zda byste měli zájem o další podobná videa.Ve videu se objeví i Justin Chon, kterého budete moci vidět v kinech ve filmu Na šrot.Pozn.: K-POP je zkratka pro korejský pop.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)