Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Elon Musk a ekonomika jeho firemWendover Productions

Elon Musk je zcela jistě vizionář, který se nespokojí s malými cíly. Úspěch jeho společností však spočívá v tom, že dokázal pochopit základní pravidla ekonomiky. Proč jsou jeho továrny umístěny v USA a jak dokázal snížit cenu letů do vesmíru na pětinu?

Nový lék proti obezitěThe Onion

Svádíte neustálý boj s nadváhou a nevíte jak z toho ven? Váš boj může být brzy u konce. Již příští týden se v lékárnách objeví Hallucex. Revoluční lék proti obezitě. Pro více informací sledujte Onion News.

Syndicate se představuje

Původní hra Syndicate od studia Bullfrog Productions z roku 1993 byla izometrická real-time strategie. Ve hře jste vůdcem syndikátu a vaším úkolem je dávat příkazy svým agentům a s jejich pomocí se stát největším syndikátem vůbec a podmanit si celý svět. Nyní se Starbreeze Studios ve spolupráci s EA chystá vydat remake této hry, která se bude přiklánět hlavně k akční složce značky a stanete se tak jedním z agentů, kterým jste v původní hře pouze rozkazovali. Akce zatím působí velice zábavně a ovládání digitálního světa je poměrně zajímavou myšlenkou, která by mohla znatelně přidat na hratelnosti na atraktivitě. Atmosféra rozhodně taky není k zahození, takže já osobně jsem na hru velice zvědavý. Mnozí ji srovnávají s nedávným Deus Ex: Human Revolution, což asi není vůbec vhodné, protože Syndicate je postavený hlavně na akci, kdežto Deus Ex na nenápadném plížení. No a jak zaujala hra vás?

Pohled do zákulisí seriálu Job Hunters

Dnes si vám dovolujeme nabídnout jedno video ze zákulisí seriálu Job Hunter, v němž se vám tvůrci a především samotní herci pokusí trochu přiblížit hlavní postavy seriálu. Poznámky: jalapenos jsou pálivé papričky.

Proto jsem si vybral Yale

Tohle video nám zábavným a názorným způsobem ukazuje, jak to chodí na věhlasné americké univezitě Yale. Nenechte se odradit délkou, protože tento téměř sedmnáctiminutový kolos je napěchovaný chytlavou melodií, skvělým zpracováním, úžasnými záběry, sympatickými lidmi a mnoha dalšími pozitivy. Na výrobě se podílelo přes dvě stě lidí, z nichž (až na dvě vyjímky) jsou všichni studenti nebo zaměstanci Yale, takže všechen zpěv a hudba je také od nich. Přeji příjemnou zábavu. Do komentářů můžete napsat, které pasáže se vám líbily nejvíc.

Podpořte The Realm

Tentokrát tu mám něco pro fanoušky point&click adventur. Na KickStarteru již nějakou dobu běží kampaň na velmi zajímavě vyhlížející adventuru The Realm. Ta mě zaujala především krásnou stylizací a snahou o změnu standardních principů point and click adventur, což je v dnešní době sympatický záměr. Pokud vás tedy tato hra zaujme, neváhejte ji podpořit na KickStarteru a třeba se jí dočkáme.

Jak přežít ve Fallout 4 - Štěstí

Přinášíme sedmé a tedy poslední video z řady S.P.E.C.I.A.L. Fallout 4 už si můžete ode dneška i zahrát, ale i tak si nenechte ujít video o štěstí, kterého není v Pustině nikdy dost! Slovíčka: breeze - vánek, hračka (ve smyslu - jednoduchý) net - chytit (rybu etc.) swell - prima, skvělý keeper - opak podmíráka (u ryb) hold on - vydržet, vytrvat, počkat pest - škůdce (hmyz) fortune - štěstí (ale i jmění) fickle - nestálý

Hit Me Baby One More TimeFast and Loose

V sedmém vydání speciálu Na přání diváků se na náš web po delší době vrací David Armand, aby vám předvedl své mimořádné pantomimické nadání. V dnešním vystoupení z pořadu Fast and Loose ztvární jeden známý hit od popové zpěvačky Britney Spears. Překlad textu písně jsem se opět snažil přizpůsobit tak, aby vám Davidovy pohyby dávaly smysl, takže vám možná bude místy připadat trochu krkolomnější. ;-) Do komentářů nezapomeňte po přečtení níže uvedeného desatera napsat, jaké video pro vás máme přeložit příští pátek! Desatero pravidel: 1. Navrhujte videa pouze v angličtině! 2. Každý uživatel smí každý týden navrhnout pouze jedno video. Více komentářů s odkazy od stejného uživatele bude mazáno (ponechá se první vložený příspěvek). 3. Hlasování probíhá od zveřejnění příspěvku až asi do 8:00 v pondělí. 4. Návrh vždy vkládejte ve formátu „Název – odkaz na video“. 5. Počítají se především palce nahoru. U tří videí s nejvíce palci nahoru se záporné palce vydělí čtyřmi a odečtou od kladných. 6. Volte videa, která nejsou přímým pokračováním jiného videa. 7. Nenavrhujte hudební klipy! 8. Volte prosím videa dlouhá maximálně 15 minut. 9. NOVÉ PRAVIDLO! Nepřidávejte návrhy videí, která spadají do některé z pravidelných rubrik našeho webu (webseriálové epizody, Herní koutek, talk show rozhovory, nepovedené záběry, Whose Line Is It Anyway? atd.). 10. Přeloženo bude video s nejvíce hlasy, pokud se na našem webu již nenachází nebo není rozpřekládáno jiným překladatelem.

Matt Donaher o vztazích a sexu

Matt Donaher, stand-up komik s nepřehlédnutelným vzhledem, nám dnes povypráví o svých problémech ve vztazích a nezapomene se zmínit i o sexu se svou (bývalou) přítelkyní.

Johnny Depp, Ricky Gervais a další u Grahama NortonaThe Graham Norton Show

Dnes tu pro vás máme výjimečně dlouhé video z oblíbeného britského pořadu s Grahamem Nortonem. Jedná se o téměř celou epizodu, ze které jsou jen vystřihnuty upoutávky a vystoupení skupiny Snow Patrol. Ve zbylé téměř půlhodině se rozpovídá veleslavný herec Johnny Depp o filmu Rumový deník, Ricky Gervais představí svůj nový seriál Život je krátký a zbyde i pár minut na další dva hosty - komika Eda Byrna a herečku Carey Mulliganovou. Užít si můžete i historky vybraných diváků posazených do červeného křesla. Dost bylo slov - tady je prostě jeden vynikající díl jednoho vynikajícího pořadu.

LolitaBichle

Nejen ve své době skandální dílo Vladimira Nabokova si na mušku opět vezme doktor Sparky Sweets. Čeká nás stručné shrnutí děje a rozbor jednotlivých zajímavostí z knihy, o kterých jste nejspíš nevěděli. O které bichli byste se toho rádi víc dozvěděli příště? Která bichle? Hrabě Monte Cristo 451° Fahrenheita  

BBC Sherlock (parodie)

18. březen není jen tak ledajaký den. Je to den, kdy se začíná točit již třetí série veleúspěšného (ba i kultovního) seriálu Sherlock. Na oslavu této významné události vám přináším video, ve kterém žel nevystupuje ani Benedict Cumberbatch ani Martin Freeman, nicméně smích je zaručen. Navíc je video bez jakýchkoliv spoilerů týkajících se jak nadcházející série, tak i dvou předešlých. Nutno ovšem dodat, že u videa se pobaví především fanoušci znalí seriálu. Nejde totiž ani tak o to, co postavy říkají, ale spíše o to, jak se u toho tváří. Co myslíte, nemohl by Chris Kendall občas dělat Freemanovi dubléra?

Příšerně pomalý vrah s extrémně neúčinnou zbraní

Také vám připadají některé horory/zabijácké filmy přitažené za vlasy? Tak se musíte podívat na tento jakoby trailer na zabijácký film Příšerně pomalý vrah s extrémně neúčinnou zbraní v originále The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon od režiséra Richarda Gala. Vypráví příběh soudního patologa Jacka Cucchiaio, který utíká před psychopatickým vrahem. Jinak tento filmeček rozhodně není pro děti, je tam pár drsných scén.

Quickie Express

Trailer na film z Indonésie jménem Quickie Express, který se doma stal nejnavštěvovanější komedií roku 2007. Jelikož jsem se konečně dokulil k tomu, abych na to dodělal titulky, můžu zodpovědně říct, že nějak podobně by mohly vypadat Troškovy komedie, kdyby byl Troška lepší režisér, měl jiné scénáře a nejmenoval se Troška. Hodnocení na ČSFD je 85 % (stejné procento také dávám šanci, že hodnocení brzy klesne).

Život Dudesonů

Dudesoni si na našem webu získali poměrně dost fanoušků, takže vás určitě potěší, že se k nám opět vrací! Každou sobotu zde přibude jeden díl z jejich nové YouTube série zvané Život Dudesonů (Dudesons Life). Na první video se můžete těšit již tento týden!

Joan Osborne – One of UsHudební klenoty 20. století

Je opět středa ráno a tedy pravý čas na další Hudební klenot 20. století. Píseň One of Us napsal zpěvák a skladatel Eric Bazilian a nazpívala ji zpěvačka Joan Osborne na své album Relish, vydané v roce 1995. Skladba svým textem vyzývá posluchače k zamyšlení nad existencí Boha a zabývá se vztahem člověka k Bohu. První čtyři verše na samém začátku písně pocházejí z gospelové skladby The Heavenly Airplane. Joan Elizabeth Osborne se narodila roku 1962 v Kentucky. Na konci osmdesátých let se přestěhovala do New Yorku, kde založila vlastní vydavatelství Womanly Hips, avšak své první album Soul Show: Live at Delta 88 z roku 1991 vydala pod hlavičkou Mercury Records. Její druhé album Relish vyšlo v roce 1995 a singl One of Us se stal Joaniným největším hitem, jehož slávu už poté nepřekonala. Do letošního roku vydala celkem sedm studiových alb, na nichž žánrově převládá soul a blues.

Němci se ženou vpředVelká válka

Dnešní díl je doslova napěchovaný akcí. Němci a Rakušané se probíjejí Ruskem a Britové útočí na Gallipoli, zatímco zepelíny bombarudjí jejich domovské ostrovy.  Pokud máte rádi videa, která pro vás překládáme na VideaČesky, dejte nám hlas v anketě Křišťálová lupa v kategorii Zájmové weby. Díky za vaši přízeň!

The Guild - nepovedené záběry ze 3. série, část 1.

Abychom Vám zkrátili čekání do začátku čtvrté řady seriálu The Guild, máme pro Vás dnes první část sestřihu nepovedených záběrů z natáčení 3. řady webového seriálu The Guild. Těšit se můžete i na další části, ovšem až po skončení Festivalu Fantazie. Zdroj: http://watchtheguild.com

Ještě šílenější pořad o vaření, než jsme doufali

The Katering Show je velmi netradiční kulinářský pořad, na který se nově můžete těšit každé pondělí ve 20:00. Čeká vás spousta podivného humoru, absurdity a alkoholismu. Pro znalce ještě nemohu nezmínit rozkošný australský přízvuk obou účinkujících. O překlad se postarám já, Simargl, váš nový věrný překladatel. Pokud vás trailer zaujal, přidejte si pořad do sledovaných sérií a příští pondělí vyhlížejte první přeloženou epizodu.

Aperture R&D - Finále

A poslední epizoda je tu. Charles dnes bude mít co dělat, aby splnil zadání na vylepšení portálové technologie, protože jeho parťák Nick se tak trochu může flákat. Jak se vám seriál líbil? Připadá vám, že se autoři měli soustředit pouze na téma Portalu, nebo se vám líbí, že byly některé epizody i pro lidi, kteří toto téma vůbec neznají?

Batman nemůže přestat myslet na sexBadman

A máme tu další batmanovskou parodii z dílny College Humoru. Tentokrát Bruce Wayne nedokáže jen tak vyhnat z hlavy jednu divokou vzpomínku... Toto video si ROZHODNĚ NEPOUŠTĚJTE, pokud jste ještě neviděli film Temný rytíř povstal!

Obama je bipolárníThe Onion

Po čase tu máme zpravodajství The Onion. Tentokrát se bude zabývat šokujícím zjištěním, že americký prezident Barack Obama trpí bipolární poruchou.

Kuře MarylandSORTED

Dnes kluci ze SORTED připraví trochu zvláštní, ale zajímavý recept na americké kuře Maryland. Vyzkoušíte ho, nebo jsou pro vás tyto kombinace chutí až příliš neobvyklé? A jaké kombinace naopak můžete doporučit? Poznámky: succotash - je indiánská směs zeleniny, složená hlavně ze sladké kukuřice a fazolí. "Sufferin' succotash!" - je hláška kocoura Sylvestera z Looney Tunes, používaná jako zkomolenina "Suffering Savior", což je křesťanská nadávka vymyšlená, aby se Boží jméno nebralo nadarmo... :) Ingredience: 2 kuřecí prsíčka trochu podmáslí lžička cibulového koření v prášku lžička česnekového koření v prášku (nebo použijte vaší oblíbenou kořenící směs) miska strouhanky 2 malé banány 6 plátků slaniny pár snítek jarní cibulky 1 červená paprika malá chilli paprička menší konzerva sladké kukuřice (198 g) 100 ml smetany hrst nasekaného koriandru sortedfood.com

OdeBrána

OdeBrána (ReMoved) je krátkometrážní snímek, který vznikl za účelem šíření povědomí o pěstounské péči. Sledujeme v něm příběh malé Zoe a její putování po pěstounských rodinách doprovázené jejími vnitřními monology. Snímek se dočkal i pokračování, jehož překlad pro vás již připravujeme.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)