Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Sum 41 - The Hell Song

Tuto kanadskou partičku není nutné představovat, jelikož si už před několika lety vydobyla svoje místo na výsluní punk-rocku a stále se tam pevně drží. Pro jejich fanoušky i pro ty, kteří nesehnali ani jeden z lístků na jejich dva koncerty, které se budou konat 1. a 2. června v pražském klubu ROXY, tu máme jednu z jejich nejznámějších písní. Přestože se jedná o komický klip, píseň pojednává o příteli kapely, který se nakazil virem HIV.

Catt LauerEquals Three

Další epizoda plná všemožných vychytávek nám představí nového Rayova spolupracovníka, další podivnou kočku, netradiční přátelství a video, u kterého byste se (ne)měli smát.

Přízvuky Britských ostrovů

Britské ostrovy vynikají tím, že se na jejich území můžete setkat se spoustou nejrůznějších výslovností angličtiny. Někdy je poměrně obtížné je od sebe rozpoznat. S tím vám ale pomůže následující video, které vám nejdůležitejší z nich představí. Slovíčka: received pronunciation - standardní přízvuk, který se používá při oficiálních příležitostech to deviate from - odchýlit se od... speech - mluva, řeč cockney - přízvuk, který se typicky pojí s nižší třídou z londýnské oblasti East End to confuse st. with... - plést si něco s... glottal stop - ráz (neznělá souhláska) scouse - přízvuk spojený hlavně s Liverpoolem

Přihlas se

Toto video pochází z youtube kanálu Sillysparrowness, za kterým se skrývá německá učitelka s poněkud netradičním pohledem na svět i své povolání. V tomto videu zábavně prezentuje své postřehy o tom, jak se žáci hlásí během vyučování.

Studujte v knihovně

Určitě znáte megaúspěšnou reklamu na Old Spice, kterou máme tady. Vzniklo podle ní mnoho a mnoho parodií. Pokud jste ještě neviděli originál, rychle klikněte na odkaz v úvodu, protože bez něj si tuhle reklamu na knihovnu moc nevychutnáte.

Tenacious D - Metal

Hudební duo Tenacious D jistě není nutno představovat. Máme od nich zde již tři videa. Dnešní píseň od nich se jmenuje Metal a jelikož neexistuje videoklip, přeložil jsem část DVD záznamu The Complete Masterworks kde se písnička vysktuje.

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)