Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Jak to vlastně bylo s Adamem a Evou

Jsou muži líní a ženy vypočítavé od samého začátku? Kdo vlastně způsobil vyhnání z Ráje a žilo by se nám líp, kdybychom nevěděli, co je dobro a co zlo? To vše se dozvíte v následujícím krátkém španělském videu.

Courteney Cox u Craiga Fergusona

Hvězda neustále populárního sitcomu Přátelé a nynější herečka a režisérka seriálu Město žen, Courteney Cox, 5. března navštívila skotského vtipálka Craiga Fergusona. A vznikl velice zábavný rozhovor, ve kterém se řeč točila okolo nepořádku, vězení, osahávání, polévání vodou a křečkování.Jen bychom měli poznamenat, že rozhovor se uskutečnil ještě předtím, než se ABC dohodla s kabelovkou TBS na přesunu Města žen.

SpyFox

Animovaný kraťas inspirovaný klasickými špionážními filmy. Podaří se prohnanému žraloku kladivounovi zničit svět?

Zaklínač 3 - Rozhovor se scenáristou

V dnešním herním koutku se trochu podrobněji podíváme na připravovanou hru Zaklínač 3 - Divoký hon od polského CD Projektu.  Vydání hry bylo posunuto na únor 2015 s tím, že vývojáři chtějí více času, aby mohli hru ještě vypilovat. Chtějí, aby byla tak dobrá, jak fanouškům slibují, a v následujícím rozhovoru z YouTube kanálu Eurogamer uvidíte, že je opravdu na co se těšit. Scénárista Jakub Szamalek prozradí něco o lokacích a velikosti světa a také se blíže podívá na lov příšer, který je pro každého zaklínače denním chlebem. Pokud si chcete oživit trailer, který jsme vám na webu nabídli již dříve, najdete ho zde.

Promarněná příležitostVelká válka

Na deset bitských lodí se řítí celá německá flotila. Ke slovu se dostávají sto let staré obléhací strategie a poprvé za několik set let zemřou ve válce civilisté ve Velké Británii.  Poznámky k videu: Velké loďstvo bylo během první světové války hlavní loďstvo britského Královského námořnictva. Dreadnoughty byly rychlé a silně vyzbrojené bitevní lodě. Německé Dreadnoughty třídy Nassau byly vyzbrojeny 40 děly různých ráží.  Epizodu z minulého týdne o porážce Rakušanů si můžete mustit zde. 

Jon Lajoie - Veselé Vánoce s vykřičníkem

Jon Lajoie si pro letošní Vánoce připravil krutě pravdivou písničku, která se týká dost možná i vás. Pokud máte přátele a známé se smyslem pro humor, zkuste jim letos místo stručné SMS zprávy poslat Jonovu písničku - určitě donutí spoustu z nich k zamyšlení. Za celý tým VideaČesky.cz vám přeji krásné Vánoce, bohatého ježíška a hodně štěstí v novém roce. :-)

Otevírám dopisy od fanouškůNorman

Norman na konci roku 2016 nabídl fanouškům, že mu mohou cokoliv poslat. Fanoušci ho zasypali dárky a on udělal speciální video, ve kterém otvírá nejrůznější věci, které mu od nich přišly. Poznámky:  Garou je kanadský zpěvák s nezaměnitelným chraplavým hlasem. Mister V a Cortex jsou francouzští youtubeři. Cortex působí značně kontroverzně a ve svých podcastech se snažil prosadit tím, že nadával francouzským youtuberům, například Cyprienovi nebo právě Normanovi.

Historie světa

Máte problém orientovat se ve světových dějinách? V dnešním videu se během několika minut podíváte na to nejdůležitější, co se v historii naší modré planety událo.

Derren Brown hádá povolání kolemjdoucích

Zdraví vás nový překladatel MBlast. Je mi 20 let a studuji informatiku v Hradci Králové. Budu překládat hlavně Derrena Browna, sketche od CollegeHumor a různé paběrky, které na internetu najdu nebo které mi doporučíte. :-) Derrena Browna nejspíš znáte, pokud ne, máte zde dvě malé ukázky jeho schopností. Derren je britský psycholog, manipulátor a iluzionista. Jeho triky spočívají ve čtení řeči těla, sugesci, hypnóze apod. Derren vždy vehementně tvrdí, že v pořadu nevystupují žádní herci, ale skuteční lidé, se kterými není předem domluven. Co myslíte, je to pravda nebo je to jeden velký podfuk? V dnešmím videu se Derren pokusí uhádnout povolání náhodných kolemjdoucích na základě jejich oblečení, řeči těla či nalíčení.

Doctor StrangeJak to mělo skončit

Jak to dopadne, když si Strange uvědomí, jaký potenciál vlastně má jeho časové udělátko ex machina? To se dozvíte v nejnovějším videu kanálu Hishe. A již brzy se můžete těšit na zjištění, jak mělo skončit Rogue One.

Odkud pocházejí barvy na německé vlajce?

Dnes tu pro vás mám další video z pořadu Terra X (produkce ZDF). Černá, červená a zlatá. To jsou německé národní barvy. Počátky této kombinace sahají až do středověku a její vývoj šel ruku v ruce s vývojem demokracie v Německu. Poznejte s námi historii národní vlajky našeho západního souseda.   Vysvětlivky: Buršácký spolek je německý vysokoškolský studentský spolek, jehož členové se označují jako buršáci (Burschen). První buršácký spolek byl založen roku 1815 na univerzitě v Jeně po návratu studentů z osvobozeneckého boje proti Napoleonovi. Wartburská slavnost se uskutečnila při příležitosti třístého výročí německé reformace a výročí bitvy u Lipska v roce 1817, kterou zorganizovali členového již zmíněného jenského buršáckého spolku. V průběhu slavnosti došlo například k pálení knih, které symbolizovaly německou nesvobodu.  Výmarská republika byl historický německý stát po pádu monarchie v roce 1918 až do nástupu nacistů k moci v roce 1938.     

#3: Dámské bojové kostýmyImmersion

V dnešním díle pořadu Immersion si na své přijde především mužská část publika, neboť se podíváme na to, zda by dámské bojové kostýmy, které vídáme v japonských mlátičkách, vydržely nápor i v reálném souboji.

Spolehlivost firmy FedEx

Každý z vás určitě zná americkou firmu FedEx, která se zabývá logistickými službami. Důkazem toho, že její zaměstnanci jsou velmi oddaní lidé, je následující video.

'NSYNC – Bye Bye ByeHudební pecky 21. století

Boybandy neboli chlapecké kapely byly sice fenoménem devadesátek, ale i na počátku milénia ještě kralovaly hitparádám. "Bye Bye Bye" je počin amerického uskupení 'NSYNC, vydaný v lednu 2000 jako první singl z jejich třetího studiového alba No Strings Attached. Píseň sklidila ohromný komerční úspěch, obsadila čtvrtou příčku Billboard Hot 100 a umístila se v první desítce dalších 10 zemí, kde ji do hitparád zařadili. Song získal nominaci na cenu Grammy v roce 2001 v kategorii Nahrávka roku, ale prohrál s kapelou U2 a jejich "Beautiful Day".

Pracovní pohovorIdiotsitter (S01E01)

Idiotsitter je šestidílný webseriál stanice Comedy Central z roku 2014, který se v roce 2016 dočká televizního pokračování. Autorkami seriálu jsou Jillian Bell a Charlotte Newhouse, které se zhostily i hlavních rolí. Charlotte představuje absolventku Harvardu Billie, která se uchází o místo chůvy v zámožné rodině Russellových. Záhy však zjistí, že se nemá starat o dítě, ale dospělou delikventku Gene

La Mexická jízdaThe Katering Show (S01E01)

V první epizodě nového komediálně-kulinářského pořadu se blíže seznámíme s protagonistkami, připravíme si pravé mechické quesadillas a necháme se obohatit o pár postřehů, čím vším se dají nahradit nežádoucí suroviny při speciální dietě. Pokud vás pořad zaujal, můžete ho začít sledovat. Další epizoda dorazí opět v pondělí ve 20:00. Překlad pod čarou: ZÁBAVNÝ FAKT: Mexické město Chihuahua je ovládáno mrňavými vzteklými psíky.

Díly #3-5Apokalypsa

Přípravy Apokalypsy vrcholí a Derren Brown dělá všechno proto, aby Steven uveřil, že konec světa opravdu může nastat. V jeho úsilí mu kromě Stevenovy rodiny pomáhají i moderátoři televize Channel 4 a londýnské rozhlasové stanice XFM, ba dokonce i uznávaný astronom Mark Thompson. Derrenovi se podařilo na Stevena ušít dokonalé spiknutí a jeho Apokalypsa může začít.

Kristen Bell u Craiga Fergusona

Dlouho jsme tu neměli rozhovor z mé oblíbené talk show The Late Late Show with Craig Ferguson. Kdo tuto show trochu sleduje, určitě ví, že někteří hosté se u Craiga objevují častěji než jiní. Jedním takovým hostem je i líbezná Kristen Bell, kterou můžete znát ze seriálu Veronica Mars nebo třeba filmu Kopačky. Tentokrát přišla propagovat svůj film Zase ona!, ale kromě něj si se svým dobrým přítelem Craigem popovídala i o tom, jak jí jeho robot Geoff Peterson vyfoukl práci, o Craigově pornofilmu, herečce Betty White nebo třeba hraběti Drákulovi a jiných upírech. Rozhovor byl původně vysílán 14. září 2010 na CBS. (Díky smazanému původnímu videu začínají titulky v čase 1:28.)

Thor: Temný světJak to mělo skončit

Už se stalo zvykem, že když se skupina HISHE zaměří na nějaký superhrdinský film, objeví se v jejich parodii kavárna superhrdinů, kam chodí ke stálým "štamgastům" Supermanovi a Batmanovi i ostatní komiksoví hrdinové na kus řeči. Přemýšleli jste ale někdy o tom, kde se slézají padouši?  

Útěk

O tom, že vztahy jsou složité, ví své i některé domácí spotřebiče.

Whose Line Is It Anyway?: Rekvizity #6

V dnešním úryvku z populární show Whose Line Is It Anyway? se podíváme na hru zvanou Rekvizity. Jak si se svými rekvizitami poradí dvojice Wayne s Gregem a Colin s Ryanem? To se dozvíte ve videu. Pozn.: Wayne předvádí scénku z úvodních titulků populárního amerického animovaného seriálu Jetsonovi. Greg pak zase ve scénce se sušenkou předvádí slavnou plyšovou příšerku z dětského pořadu Sesame Street zbožňující sušenky.

Neobyčejné Dying Light

Dying Light od společnosti Techland, která stojí za hrami jako Dead Island nebo Call of Juarez, není jen další průměrnou mlátičkou zombíků, ale nabízí zajímavý příběh, skvělou grafiku, otevřený a propracovaný svět a také systém parkouru. Hra vyjde 27. ledna 2015.

Krmení lenochoďátekBrave Wilderness

V tomto díle vám Kojot naservíruje obří dávku ňuňání a áchání. Na jarní deprese a špatnou náladu jsou spolehlivým lékem rozkošná lenochodí mláďátka a Kojotův výraz nadšeného malého kluka.

Kalifornie o Comic-Conu

S Kassemem jste se na našich stránkách už mohli setkat, když zjišťoval, co Kaliforňané vědí o Anglii nebo když zaskočil za Raye v roli moderátora pořadu =3. Tentokrát se už potřetí vydal na Comic-Con do San Diega a hned bylo o zábavu postaráno.

Co je levá?Vsauce

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč jste pravák nebo levák? V následujícím videu se dozvíte,  jaké to má výhody. Slovo left znamená anglicky levá, ale i opustit.    Poznámky: stewardess = letuška reverberated = znít ozvěnou, odrážet se, rozléhat desegregated = odstranit rasovou segregaci

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK