Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Final Space - Pilotní díl

Final Space je pilotní (a zatím jediný) díl možného budoucího seriálu. Celý tento krátký film vznikal téměř na koleni, ale výsledek vypadá skvěle.

Conan učí Jordana Schlanskyho chodit včas do práceCONAN

Hlasováním na Conanově české fanouškovské stránce jste jasně rozhodli o tom, jaké video tu dnes chcete vidět. Se svérázným "Italem" Jordanem Schlanskym jsme již měli tu čest ve videu, kde s ním Conan řešil nově zakoupený kávovar. Dnes se Jordan vrací zpět, aby znovu udeřil. Conan totiž zjistil, že je Schlansky každý pátek značně nedochvilný. Proto se rozhodl, že si na něj posvítí a učiní této anarchii jednou pro vždy přítrž!

Conan recenzuje mobilní aplikaceCONAN

Mobilní aplikace jsou čím dál populárnější, a tak se Conan rozhodl, že jich čas od času pár vyzkouší a řekne vám, co si o nich myslí. Dnes se zaměří na protistresové aplikace, které by vám měly pomoct uklidnit se a zachovat chladnou hlavu nehledě na to, kolik ve vás dřímá zlosti. Znáte nějaké podobné aplikace, které stojí za zmínku?

Kolik jídla si po celém světě koupíte za 100 korun

Server BuzzFeed pro svůj youtube kanál vytvořil velmi zajímavé video, kde se dozvíte kolik jídla si lze různě po světě koupit za 5 dolarů (cca. 100 Kč). Video je asi měsíc staré, takže ceny se dají považovat za aktuální. Napište nám do komentářů, co vás překvapilo, popřípadě se s námi podělte o jiné zajímavé cenové rozdíly, o kterých víte. Poznámka: Váhy jsou zaokrouhleny a všechny ponechány v kg, kvůli přehlednosti. Jedna libra je v přepočtu 0.45359237 kilogramu.

CSS - Hits Me Like A Rock

Skupinu Cansei de Ser Sexy (zkráceně CSS) znám už zatraceně dlouho a jejich stejnojmennou debutovou desku znám snad nazpaměť, ale když jsem poprvé zapnul letošní ročník herní série FIFA a píseň Hits Me Like A Rock mě svou energií a hravostí doslova nakopla, vůbec jsem netušil, kdo je jejím autorem. Jelikož jsem ale její melodii nemohl dostat pár dnů z hlavy, potřebné informace jsem si sehnal a dnes vám servíruji tuto pohodovku od brazilského uskupení, jehož název by se dal přeložit jako Jsme unaveni z toho, jak jsme sexy, i s českým překladem. Snád vám poskytne příjemný start do dalšího pracovního dne...

Dr.Pepper & Iron Man 2

Krátká, ale povedená reklama na Dr. Peppera a Iron Mana 2. A kdybyste to náhodou nevěděli, ten druhý starší uklízeč je sám Stan Lee, komixová legenda, tvůrce Iron Mana, Spider-mana, Hulka a spousty dalších!

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)