Prokrastinátor

Křišťálové kouli svůj osud nesvěřujte, ale výběr videí klidně nechte našemu Prokrastinátoru. Stiskněte tlačítko Prokrastinuj a tento pokročilý zástupce umělé inteligence vám naservíruje osm pečlivě vybraných videí z celé databáze Videačesky.cz. Přejeme příjemné prokrastinování.

Dům pro bezdomovce

Před časem jsme zde zveřejnili video, ve kterém věnoval YouTuber MagicofRahat bezdomovci Ericovi tisíc dolarů, ale udělal to tak, aby si Eric myslel, že vyhrál v loterii. Tento příběh vzbudil tak obrovský zájem, že byla uspořádána i sbírka, v níž se lidé z celého světa Ericovi složili na dům. Jak na tento dar reagoval?

Beyond

Sedmiletý chlapec v sobě musí najít hrdinu a zachránit své rodiče, kteří jsou po sesunu kamení uvězněni v hořícím autě.

Německá Hra o trůnyVelká válka

Válka se pro žádnou stranu nevyvíjela podle představ a velitelé armád hledali viníky všude kolem. Rakušané se po čtyřech mesících války konečně probíjejí do Srbska a Rusové s Němci bojují bitvu gigantických rozměrů. 

Harry Potter a Kouzlo puberty

Dnes vám představuji první úspěšnou YouTube partičku, která se stala slavná díky svým videím – tedy spíše parodiím cizích videí. Jedná se o PistolShrimps. Mezi jejich úspěšné kousky patří například Pán prstenů: Společenstvo vuvuzely, které se stalo virální během června minulého roku. Dále mohu zmínit BOOBIES & KITTENS, ve kterém jsou k vidění… No, raději už se přesuňme k videu, které jsem pro vás dnes připravil. Pod video určitě napište, jak se vám tahle dvojice zamlouvá a zda se těšíte na poslední díl ságy Harryho Pottera, který v červenci vtrhne do českých a slovenských kin. O PistolShrimps Harry Potter a Kouzlo Puberty patří mezi jejich parodie na Harryho Pottera a také do pětice nejúspěšnějších videí, které kdy udělali. Jako v jiných videích, i tady je vše dotočeno velice profesionálně, na čemž si tato partička zakládá své renomé. A kdo vlastně skupinu PistolShrimps tvoří? Brownie a Blondie, na jejich oficiálních stránkách se píše toto: Brownie (Bruneťák) je super-úžasný, mega hustý, silný a opravdu velice inteligentní. Blondie (Blonďák) je zkrachovalá existence a nikdo ho nemá rád. Často v noci pláče, protože je nudný a vážně ho nikdo nemá rád.

Herní večerThe Online Gamer (S01E01)

Mnozí z vás nejspíše zaregistrovali, že začneme ode dneška vysílat webseriál s názvem The Online Gamer. První díl jsme tu už kdysi dávno přeložili, a tak je načase si ho připomenout, ještě než sem přidáme novou epizodu. Na tu se těšte už ve 20:00. Taky jste pařani, kteří mastí hry po netu? Pokud ano, tak jste určitě podobnou situaci zažili. Pokud ne, pravděpodobně jste ji zažili taky. Online hraní je fenomén, který se šíří rychlostí světla. Pokud si nedáte pozor, můžete vy nebo váš blízký skončit takto.

Rajčatový salát s ChorizemVaříme s Jamie Oliverem

Klasický rajčatový salát s vodou, octem, pepřem a solí umíme snad asi všichni. Dnes nás ale Jamie Oliver naučí, jak něco tak obyčejného jako je rajčatový salát pozvednout na kulinářský požitek.   Ingredience: 2 Choriza 2 velká rajčata olivový olej 1 šalotka černý pepř mořská sůl sherry ocet petržel bazalka česnek  

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)