AsteroidHeads of Space (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:335
Počet zobrazení:12 515

Představuje se vám Heads of Space, animovaný seriál o skupince amerických prezidentských kandidátů na důležité misi za záchranu lidstva. V prvním díle se dozvíme detaily mise, její přičinu a také to, proč na ni byli vybráni zrovna tito účastníci.

Tento seriál budeme vysílat každé úterý v 17:00. Pokud nechcete zmeškat další epizody, zaregistrujte se a pomocí tlačítka pod videem si seriál přidejte do sledovaných sérií.

Přepis titulků

Pane prezidente, výzkumy ukazují, že abyste byl stejně cool jako Bill Clinton, musíte si nechat narůst afro. A jéje. Jste si jistá? Pane, poradkyní pro všechno cool jste mě nejmenoval bezdůvodně. Vím, co je cool. Afro jsem zkoušel v 80. letech a aby bylo jasno, vypadal jsem jako hňup.

Nejde to jinak? Pane prezidente, Rachel ani Bieber neměli dobré výsledky. Sakra práce. Nikdy nebudu tak cool jako Bill. Pane prezidente, omlouvám se za vyrušení vaší důležité schůzky, ale máme tu národní pohotovost. Budu hádat. Kim Čong-un posílá atomovku, protože zase šlápl na LEGO? Ne, je to mnohem horší, pane. Mnohem horší. Pane prezidente, s lítostí vám oznamuji, že na Zemi míří asteroid o velikosti Mali.

A Mali je velká, nebo malá země? Je docela veliká. Jako Turkmenistán a Uzbekistán dohromady. Nejsem sice Bush, ale nechápu. Pane, je veliký! Je to konec života na Zemi, jak ho známe. - Co použít Armageddon? - To byl jen film, pane. Ve skutečnosti to není možné. Můžeme tedy něco udělat?

Pane prezidente, pošleme na Mars malou skupinu lidí, kteří ho zkolonizují a zachrání lidstvo. - Jako v Marťanovi. - To byl také film, pane. Máme na tuto misi dvě kosmické lodě. V jedné poletí inteligentní nepostradatelní lidé. Vědci, inženýři, biologové, právníci... - A Matt Damon! - Dobře, a Matt Damon. Druhá loď je pro vůdce Nového světa.

- To mluvíte o mně, že? - Moment, pane prezidente. Cítím tu příležitost. Pokud tu zůstanete a zemřete se svým lidem, budete tím nejvíc cool prezidentem všech dob. - Tak cool jako Bill Clinton? - Tak cool jako Morgan Freeman. - Pak zůstanu na Zemi. - Dobrá, pane. Budeme pokračovat bez vás. - A kdo pojede místo mě?

- Skvělá otázka, pane. Protokol navrhuje poslat viceprezidenta. Ale jelikož nemůže, tak nevíme. Co kdybychom poslali prezidentské kandidáty? - Ať se porvou ve vesmíru. - Když se těch kreténů zbavíte, bude vás americký lid milovat ještě víc. - A budu tak cool jako Samuel L. Jackson. - Nepřehánějme to. Ale kdo bude na misi kandidáty chránit? Žádný člověk to s nimi tak dlouho nevydrží.

Znám robota, který je na tu práci jako stavěný. - Myslíte Hillary? - Ne tak docela. Ahoj, jmenuju se Robot Spojených států amerických. - Můžete mi říkat ROTUS. - Ahoj, ROTUSi. V 90. letech mě vytvořila NASA jako součást tajného projektu na kolonizaci Marsu. Po škrtech Kongresu ve financování projektu mě používali na ponižující práce jako čištění záchodů a zametání.

Bez urážky, chlapi. Politici mi v podstatě zničili celý můj umělý život. Haló? ROTUSi? Tajný projekt Americká pýcha pyšných nadějí byl znovu aktivován. Musím jít, nuly. KRETÉN Mí drazí Američané, konec světa se blíží.

Asteroid o velikosti Belgie, Uruguaye, Portugalska, Monaka a centra Detroitu dohromady míří na Zemi. Přišel čas udělat, cokoliv bude potřeba, abychom zachránili náš druh. Když jsem byl prezidentem, přišlo Obamacare, stejnopohlavní manželství a Kanye West získal dvě tchyně. To je cool, ne? Ale všechny tyto úspěchy mohou být zmařeny. Ale nepanikařte.

Připravujeme misi, která lidstvo zachrání. Je to jako novodobá Noemova archa, ale ve vesmíru a bez zvířat. A ta loď není ze dřeva. A místo Noemovy rodiny zachraňujeme kandidáty. Ve skutečnosti je to dost odlišné. Jako když jsem mluvil o Guantánamu. Mise dostane lidi na Mars. Bible a Bruce Willis tento den nazývají Armageddonem. Ale lidstvo přežije, protože posíláme ty nejlepší.

Systémy jsou stabilní. Jsou všichni v pořádku? Ani ne, zapomněl jsem si nabíječku na iPhone. Nemá někdo na půjčení? Nebo ani nevíte, co je to smartphone? Já mám Android. Jako dolních 85 %. To je ale komouš! Věřili byste té nule? Vzal jsem s sebou úžasnou nabíječku, která vydrží 10 bilionů hodin a je pokryta zlatem. Zlatem! Ale pardon, Mexikáncům své věci nepůjčuju.

Pardon, nejsem Mexičan. Jsem druhá generace... Hej, věř mi. Jsi Mexičan. Nikdo nezná Hispánce tak dobře jako já. Máme skvělé vztahy. Milují mě. Milují Trumpa. Víš co, Donalde? Má žena je Mexičanka. Hispánce znám líp než ty, protože... Protože jsem viděl celé El Chavo del Ocho. Chlapci, chlapci...

Soustřeďme se na skutečný problém, který je hrozbou pro budoucnost lidstva. Hillary Clinton. Myslela jsem, že mluvíte o tom asteroidu, ale ve skutečnosti mluvíte o mně, to je ale zvrat! Je to vtip a protože je vtipný, musím se smát jako normální lidský člověk. Jsem člověk.

Už se těším, jak s vámi strávím následujících 260 tisíc minut. Zavři klapačku, ty přiteplený, cizácký, škaredý, veganský, hipsterský, homosexuální, levicový, komoušský uživateli počítače, kokotský, asijský, křečkoidní stroji, co krade Američanům práci! Jsi muslim? Jsi, že jo? Poslechněte si písničku, kterou jsme napsali pro závěr pořadu. Titulky pojedou ještě asi třicet vteřin. Pozitivní písnička na konec pořadu.

Na konec pořadu. Díkybohu, že už jsou v tahu. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Asi nejsem jediný, koho fascinuje přesnost hlasů. Neuvěřitelné, taky jsem si myslel, že to fakt namluvili oni.

80

Odpovědět

Konečně někdo řekl pravdu o Hillary, že je ta pravá hrozba pro celý lidstvo :D

155

Odpovědět

Doufal jsem, že to ten robot na konci napálí do toho asteroidu. Jinak výborný.

120

Odpovědět

Ty hlasy jsou tak přesný, až jsem si na moment myslela, že to fakt namluvil samotnej Obama :D :D

440

Odpovědět

Hodně dobrý

110

Odpovědět

10/10 mrkviček

181

Odpovědět

To je tak ze života ...
Kandidáti jakoby si z oka vypadli.

111

Odpovědět

Haha tak toto je super :D

100

Odpovědět

Takhle moc jsem se dlouho nezasmál! Děkuju :)

140

Odpovědět

Masakr, Trump like a boss :D.

261

Odpovědět

To je perfektné! Prosím ďalšie časti. Ideálne v pravidelnom programe by mohli nahradiť tie trápne rozhovory s dvojročnou.
PS: Pesnička na záver najviac zabitá :D

201

Odpovědět

Zkus si přečíst popisek. :-) Pořad tu pravidelně bude a nahrazuje seriál Board with Life.

81

Odpovědět

+BugHer0V poriadku, to je super a ihneď odoberám :) Ale to s tým nahradením Rozhovorov s dvojročnou stále platí. Iste by sa viac ľudí potešilo takému Whose Line Is It Anyway. ;)

44

Odpovědět

+BugHer0Byl to myslím Corwin, kdo před časem napsal:" Video je priorita, proto je nahoře, popis je bonus pro toho, kdo si počíst chce." A když si popisek nepřečteš, tak ti BugHerO napíše, že si ho přečíst máš :-)
Ano, patřím do nepočetné skupiny lidí, kteří by chtěli popisek nad videem, takže jsem si to nemohla odpustit.
Ale seriál vypadá opravdu dobře a jsem ráda, že nenahrazuje rozhovory s dvouletou, které hádám dokážou ocenit spíše majitelé dítěte/dětí, což tady asi nebude většina, ale nějací se tu určitě najdou.

60

Odpovědět

+sedma7Je rozdíl podívat se na video bez přečtení popisku a psát komentář bez přečtení popisku (ty dva řádky máš rychleji než nový komentář a informace se dozvíš rychleji) ;-)

20

Odpovědět

+XardassPravdu máte svým způsobem oba - ty, Xarde, i ty, sedmosedm.
Je pravda, že před psaním komentáře bych se mohl podívat na popisek a případně si ho přečíst (konec konců, však to není žádný problém a ani to nebolí), ale (!) i přesto bych ho také mnohem radši viděl nad videem...
:-)

12

Odpovědět

+sedma7Upřímně si na nové umístění popisků pod videem taky pořád zvykám, ale zároveň souhlasím s tím, že video je to hlavní a taky vím, že spousta lidí tu popisky nečetla ani když byly nad videem. Nicméně ač je popisek pod videem, registrovaný návštěvník VČ určitě ví, že tu je a než se na něco zeptá, mohl by se podívat, jestli tu informaci v popisku náhodou nenajde. Ale asi jsem snílek... :-D

40

Odpovědět

Prooosíííím... ať je to skutečnost (s tim, že ten asteroid ofc missne zemi a sestřelí tu raktu)

210

Odpovědět

Ještě by sebou mohli vzít Putina a Merkelovou a máme na dalších pár let vystaráno.

125

Odpovědět

Prosím, ať nějakej asteroid trefí Zemi. Nejlíp jako v těch filmech, přímo do USA.

Btw: Boží video. Prosil bych přidat. A víte co? Jdu na ten jejich YT a zkouknout to napřed. Ještě se u toho budu bičovat, za to že jsem sledoval ten cirkus v USA a zapoměl jsem jit volit... jen bych potřeboval tu jeptišku z GoT, aby na mě dělala: "Shame! Shame! Shaaaaame!!!".

Když už jsem u těch sadistickej žen, tak bych mohl taky jednou zavolat mámě... Sice furt bydlím u našich, ale f**k it, když mě vytlačila z dělohy, tak občas můžu říct něco hezkýho. Hmmm ale musím si nejdřív pustit Mažoretku od "Fixy" a to pak přijdou další songy a rovnou celý album a pak další kapely....

Ty vole jsem to asi přehnal s tím adderallem, nebo naopak, když jsem naposled psal takhle dlouhou věc o podobný úrovni, tak jsem tto pojmenoval "Tuhle p******u nikdo nečte", odevzdal jsem to na ZSV a dostal za 2 ...jo ty prášky jsem chtěl...

54

Odpovědět

+Doktor TrávV drtivé většině případů je třeba rozlišovat establishment té či oné země a národ.

Tj. i když nesouhlasím se směřováním politiky USA, je opravdu nutné to tímto způsobem spojovat s americkým "národem"?

Pak to bude jako v Německu, kde podstupují zejména mladí Němci brainwashing ve vztahu k vině, kterou má mít německý národ za 2. světovou válku celkově.

30

Odpovědět

+callhouseMáš pravdu. Svedem to na mexický národ, Supermana a na Avengery. #Batman2020 #FeelTheBat #MakeDCUniverseGreatAgain

22

Odpovědět

+callhouseanonym nemůže upravovat komentář tak ještě doplním takto:

Já netuším na co konkrétně reaguješ. Snažím se v duchu tohoto videa zanést do nynější pseudointelektuální atmosféry trochu absurdity, ale tvůj komentář mě mate. Asi ti mohu poblahopřát. Přetrollil jsi mě. Vyhrál jsi internet. V opačném případě sbohem lehkovážnosti.

20