ÚnikHeads of Space (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:6 507

Na lodi je pohotovost, nastal problém. Odněkud uniká vodík, takže hrozí krach celé mise a zánik lidstva. Co na to naši kandidáti?

Přepis titulků

224 DNÍ DO SOUDNÉHO DNE Pane prezidente, na lodi je pohotovost. Uniká tam vodík, který kontaminuje vzduch. Červený kód. Basketbalový zápas začíná za tři minuty, tak honem. Zde jsou návrhy kandidátů, jak únik zastavit. Musíte rozhodnout. Problémem není únik, ale tato loď a tato mise. Musíme zrychlit na rychlost světla, narušit časoprostor, vrátit se v čase do roku 1989, kouknout se na Návrat do budoucnosti 2, super film, pak se vrátit do roku 1963, abych se mohl pomilovat s Frisou, krásnou skandinávskou aktivistkou za lidská práva, se kterou jsem se neodvažoval promluvit.

Pak se vrátit do roku 2016 a opravit trubky, aby k úniku nikdy nedošlo.

Jednoduché. V těžkých časech potřebujeme pravého konzervativce, který únik opraví. Můj návrh je jednoduchý. Kobercovým bombardováním palivové nádrže zničíme problém přímo u zdroje. Systém, spolu s inteligentními lidmi, vám bude tvrdit, že kvůli tomu loď vybuchne, což nás všechny zabije. A budou mít pravdu. Jsem prostě trochu divný. Chcete vidět mé bradavky? Únik je problém a problémy jsou zlé.

A zlé věci mě štvou. A když jsem naštvaná, bývám násilnická. A to mě pak Bill má rád. A vrhneme se na K-O-P-U-L-A-C-I. Kopulaci. Pak kouknu na výsledky voleb a vymyslím řešení. Řešení, které povede k pokroku. Pokrok je dobrá věc. Za lepší Ameriku! Tak opravíme ten únik.

Jaký je můj návrh? Přesvědčit vás, že únik zvládnu opravit. Nikdy jsem žádný neopravil, ale jednou o přestávce v učebně chemie jsem vyhrál třetí místo v héliovém karaoke. Takže jsem vítěz. Vítěz čtvrtého místa. Díky, Ameriko. Asi jsem se nadýchal tekutého dusíku. A jéje. Musíme ten únik zastavit.

Točí se mi z něj hlava. Nevím... Chci ojet svou dceru, to víte. To ví úplně všichni. Kde jsem to... Potřebujeme na to nejchytřejší lidi. A já je mám. Takže klíčem je říkat urážlivé věci, média vám dají prostor kvůli sledovanosti, a vy tuto publicitu zdarma použijete, abyste se lidem dostali do hlav.

Opraveno. Kvůli tomu úniku jsem upřímný. Mám velmi malý penis. Takže osud a přežití lidstva je v rukou těchto idiotů? A abych je zachránil, musím se rozhodnout? Tak jo, zapněte basket. NA PAMÁTKU KAMPANĚ MALÉHO MARCA Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To jsme si Marca opravdu moc neužili...

10

Odpovědět

"We've detected a small hydrogen leak that is contaminating the air", pokud jsem rozuměl správně. Hydrogen je vodík (0:07).

00

Odpovědět

Díky, opraveno :-)

00

Odpovědět

Dúfam, že ste čítali aj tie tri bubliny pri každom z kandidátov :D

20

Odpovědět

Trump přesně vystihl to, jak se z někoho jako je on, mohl stát kandidát na prezidenta USA... :D

313

Odpovědět

Přesně tak. Snad Trump tenhle seriál neuvidí, jinak jeho tvůrce zažaluje :)

101

Odpovědět

To samé se dá říct o Hillary, za svého úřadování toho posrala strašně moc, Benghází, vypouštění tajných informací, a to že na postu prezidenta bude mít absolutně ty nejtajnější atd.
A dál posrala vztahy s pár zeměma, a určitě je velice chytré napadnout Rusko. Neříkam že není dobrá věc postavit se na odpor Putinovi který si dělá co chce a je mu to jedno. Ale jít s ním do otevřeného konfliktu nelze. I přesto že NATO má podstatně více moderní techniky a podstatně vyspělejší techniku, a hlavně svojí vyspělou techniku už má docela dlouho, narozdíl od Putina který má od moderní techniky vždy jen pár kusů, tak pořád má velké počty a hlavně největší nukleární arzenál na světě.

31