Konec světaHeads of Space (S01E13)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:4 386

A je to tu. Dlouho očekávaný konec příběhu našich dvou hrdinů. Jak to celé dopadne? Tušíte?

Líbil se vám seriál? A co jste považovali za jeho vrchol?

Přepis titulků

Tohle se zatím stalo: Obří asteroid měl zničit Zemi, takže se všichni použitelní prezidentští kandidáti vydali na Mars, aby zajistili budoucnost lidstva. Gary Johnson s námi nejel, to je jasné. Překvapivě se nám s křiváckou Hillary dobře dařilo, zatímco ostatní po jednom poumírali. Náhoda?

Nemyslím si. Havarovali jsme na Marsu a narazili tam na hnusné emzáky. Udělali jsme, co jsme museli, abychom jim unikli. I když jsme si pak ublinkli. Nakonec jsme se dostali na plánované místo přistání. Ale odporní a hloupí mimouši nás pronásledovali přes celou planetu. Jsou to kreténi. Mimozemšťané zaútočili a když se vše zdálo být ztraceno, zachránili nás ti největší, nejúžasnější a nejskvělejší lidé všech dob.

Kvartet velkých diktátorských es. - Zdravím, obchodní příteli Trumpe. - Jak je, Putine? Jsme teď ve větší, nebo menší bryndě? Páni, jsme moc rádi, že jste se tu nachomýtli. Vše, co ta ulhaná a uprděná kráva říká, nesnáším, ale s tímhle souhlasím. - Vtípky o prdění, legrační. - Ticho, americká prasata! Ať nemusíme litovat vaší záchrany. Zatím lituju jen sexu se samcem ledního medvěda.

Ne kvůli homobestialitě, to v Rusku nevadí, ale už mi nezavolal. Cítil jsem se pak zneužitě. Večeře je na stole, idioti. - Máme se dělit? - Máme se dělit? Ani omylem, s ním se dělit nebudu. Vůbec se neumí dělit. To ty! Já bych z talíře infikovaného menstruačními bakteriemi nikdy nejedl. Fuj. Talíř je jen jeden, příkaz nového pána. Hacknutý homosexuální robot Lindseyho Grahama má pravdu.

To jídlo je jen pro jednoho, jen jeden se přidá k našemu gangu. A jak vyberete, kdo to bude? Máme soutěž, tři výzvy. Vítěz se přidá ke gangu. Poražený skončí jako Fidel Castro. Fidel Castro? Co se s ním stalo? Moc mi chutnal. To je nechutné. Ne, to je hot dog z tofu.

Castra jsme už snědli. Castrovo maso na mě bylo tuhé, a tak jsem kuchaře odsoudil ke smrti znásilněním. Čas začít soutěž. Nebo jak jsme říkávali v Rusku: - Čas podvádět! - Miluju, když mluvíš rusky. Tady ne, mazlíku. První výzva.

V každé krabici je materiál na přístřeší. Kdo postaví přístřeší rychleji, vyhraje. Ten, kdo prohraje, musí zhlédnout kompletní seriál Mike & Molly. Své jméno jsem dal na mnoho budov, doslova na miliardy budov. Doufám, že ráda prohráváš, nulo. Výzva je složitá, postupujte podle instrukcí. Trumpovi nebude nikdo říkat, co má dělat. Instrukce beru jen od své intuice.

- Bing, bing, bong. - Bing, bing, bong. Start! Hotovo, jsem robot s návodem. Taky hotovo. A to moje vypadá mnohem líp. - Hillary vyhrála první kolo. - To ne, je to zmanipulované. Máš padáka! Padáka? Nám nemůžeš dát padáka. Konec soutěže. Hillary jde do gangu. A tebe sníme. Ne, nic takového, Hillary sníte!

- Ne. - Takže pokračujeme? - Ano. - Ano. - Super, tak nezdržujte. Ať neskončíte jako Stalin. Chápete? Ruské vtípky. Druhá výzva! Podle některých je těžší než zabít milovanou prostitutku, protože je špión. - Pojď na to, mám v zadku oslí oheň! - Nechutné. Nová civilizace potřebuje nasytit.

Druhou výzvou je soutěž v pečení sušenek! Máte hodinu. Kdo vytvoří nejvolitelnější sušenku, vyhraje. Sušenky? Sušenky? To je sexistické, ne? Jsem totiž žena. Ale Trump je musí dělat taky. Nepeču sušenky, jsem právnička. Tohle nesnáším. Počkat, i právníci někdy pečou. Takže bych to mohla udělat. Jsem feminacistka? Líbí se to lidem?

Lidi mají rádi sušenky, ne? Může mi někdo říct, jestli je ta soutěž sexistická? Hotovo. A věřte mi, jsou skvělé. Lidé říkají, že jsem z osminy Nesquik. Nechť sušenky hovoří samy za sebe. Sladké, ale maličko slané. Jako slzy amerického politického vězně. Ručníková kebule má pravdu. Trump vyhrává. Takže je to 1:1.

Nastává čas na náhlou smrt. Pro novou civilizaci potřebujeme energii pro všechny kromě Židů. Vyhraje ten, kdo první opraví zničený zdroj energie. S Židy se vypořádáme pak. - Super. Kde jsou instrukce? - Žádné nejsou. - Co? - Ale svou intuici mám pořád! Bez intuice! Safryš. - Jeden z nás brzy umře. - Já nikdy neumřu, věř mi. Sakra.

Tohle je těžší než oslovit Bernieho mileniály. Je to nemožné. Ale počkat! Když budeme spolupracovat... - Hotovo. - Opravili jsme to společně. Srát na pravidla, měli bychom se k vám přidat oba. Místo je jen pro jednoho. Takže bojujte na smrt, nebo vás zabiju oba. - Ne, budu to já. - Já vyhrál, zabij ji! Chňapnul jsem tě za frndu!

Já věděl, že to budeš ty. - Vítej v gangu. - Jo, jsem vládcem galaxie. A šéf tohohle gangu mezigalaktických zlých světových vůdců. Ve skutečnosti jsi se ty přidal k mému gangu. To ty ses přidal k mému gangu. Ne. Já ho založil. Mistře, prosím! Asteroid narazí do Země! Sbohem, Země.

A vítej, Trumpversum. O tom se budeme muset pobavit. Žádná diskuze nebude. Leda bys se mnou souhlasil, jasný? Neměl jsem ti pomáhat vyhrát. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

až při třetím sledování jsem si všiml, že ten Íránec odstartovává 3. kolo souboje výstřelem z jaderné pistole... boží :D

61

Odpovědět

Dennisem Rodmanem! odsouzení k smrti znásilněním Dennisem Rodmanem! (chybí)

40

Odpovědět

aha, tak Rodman ..(zjistil jsem to až podle anglických titulků). Ale stejně tam chybí :D (i když hledat náhradu za takového exota v českém rybníčku by nejspíš byl nadlidský výhon)

30

Odpovědět

+Mrtvaveverkapardon: výkon

11

Odpovědět

Viz komentář níže, na Dennise nezbylo místo.

00

Odpovědět

Teď to chce druhou sérii, jak se budou diktátoři vraždit o vládu nad Marsem. :D

30

Odpovědět

Heads of Space jsem moc rád neměl. Ale někdy jsem se docela bavil.

30

Odpovědět

Dobrý konec pro mě :) Levičákům ukápla slza :D

56

Odpovědět

Celkově se mi seriál líbil. Díky za překlad a díky bohu, že už je konec
P.S.: Jen dotaz: Toho Denise Robinse jsi vynechával schválně ?

04

Odpovědět

Ahoj, omlouvam se za pozdní komentář, jsem aktuálně na horách. Jsem rád, že se ti seriál líbil, ale je pravda, že už toho stačilo 😉 a ano, vynechal jsem ho schválně, titulek by už pak nebyl čitelný (příliš mnoho znaků)

20