Trumpova velká válkaHeads of Space (S01E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:4 341

Zelení útočí a jen jeden člověk dokáže naše kandidáty a jejich blízké zachránit. Víte, kdo to je? A jak to vlastně příští týden celé dopadne?

Přepis titulků

V minulých dílech jste viděli... Nesmysly! Zelení jsou tu! Asi budu muset použít svou tajnou zbraň. Tohle je dcera Liama Neesona. Dáme ji Zeleným a nějakým způsobem, to vám zaručuju, ji přijde zachránit a všechny je zabije. Věřte mi. Má dost speciální schopnosti. Přepoj mě na loď s důležitými lidmi.

Dobře, pane. Vše je připraveno, Liame. Zelení poslouchají. Jdi na to. Mám zprávu pro armádu Zelených. Nevím, kdo jste, ale najdu vás a všechny vás zabiju. Nemám žádné peníze, ale mám jednu věc, dost speciální schopnosti. Buď necháte mou dceru jít, nebo... Stůj!

Nemůžeš tam jen tak vyběhnout! Jeho speciální schopnosti asi nezahrnovaly přežití bez kyslíku, co? Dost dobrý. Asi bychom se neměli smát, přeci jen právě zemřel. Jasně, chvíle ticha. Stačilo. Kdo z vás tomu teď velí? - Já! - Já! Už jsi ve válce byl, ujmi se velení.

Pardon, teď má šanci válčit zase moje zlato. Věřte mi, jen já můžu se Zelenými bojovat. Jen já! Ale já mám plán. Detailně ho popisuju na své stránce. JAK HILLARY PORAZÍ ZELENÉ - Kdo je s ní? - Já vím, kdo je s ní. Pan pěst. Prosím, kliďte se mi z cesty, abych vás mohl zachránit, trapáci. Ukážu těm tacožroutům, kdo tu tomu velí.

Tohle nejsou Hispánci, ale Marťané. Věř mi, všichni cizinci jsou stejní. Pokud tedy nejsou kus. Pal! Koukejte na ty trapáky. Tumáš! - Marťani pitomí. - Jsi skvělý! Super střela, Donalde. Mám nejlepší mušku v historii míření.

- To je fakt. Najděte si to. - Ale ne! Pozor! - Klídek. - Jak to, že se nebojíš? To je jednoduché. Mám silné vyjednávačské schopnosti. Páni, jsi úžasný. Jak jsi to udělal? To je snadné. Vše je to v mé knize. Trump: Jak se vypořádat s ošklivými Marťany. - Napsal jsem ji sám. - NAPSAL TONY SCHWARTZ Idioti.

Zdá se, že pokud chci zabít nezelené, musím si je zabít sám. V trupu je díra, ztrácíme vzduch! Měli bychom se vzdát. Vy demokrati. Pořád byste se vzdávali. Jakou máme jinou možnost? Vždycky můžeme vyhlásit bankrot. Vzdáváš se, oranžový? Lidé nám už neodolají, když teď máme nejsilnějšího, nejchytřejšího a nejkrásnějšího z nich pod kontrolou.

A taky mám nejlepší vlasy. - Máš něco za lubem? - Vítejte u konkurzního soudu, trapáci. Jak se vám líbím teď? Prosím, slitování, překrásné oranžové zvíře. Jen jsme se snažili chránit naši planetu. Sorry.

Znáš mou hlášku: Máš padáka. - Zlatíčko! - Hrdino můj! Taťko, miluju tě. Kdybys nebyla moje dcera, tak bych tě ojel. Za záchranu nás všech tě vyhlašuji doživotním diktátorem. Nikdo už o tobě nikdy nebude pochybovat. Nikdy jsem proti tobě neměla kandidovat. Trump je nejlepším člověkem v historii skvělých lidí.

A to v historii času. - To je. - Díky, Ivanko. Ivanko? Taťka chce pusu. - Co se stalo? - Omdlel jsi poté, co jsi řekl: "Jen já." Celý boj jsi prospal. Jako když jsme měli sex. Nezelení, porušili jste zákony Zelenova. Připravte se být zničeni. Ne tak rychle, snople.

Země je nej, Mars je na nic. Díky, ale kdo jste? - Zdravím, dobrý obchodní příteli Trumpe. - Jak je, Putine? Jsme teď ve větší, nebo menší bryndě? V POSLEDNÍM DÍLE UVIDÍTE To se máme dělit? Ani omylem, s ním se dělit nebudu. Vůbec se neumí dělit. To ty!

Já bych z talíře infikovaného menstruačními bakteriemi nikdy nejedl. Fuj. To jídlo je jen pro jednoho, jen jeden se přidá k našemu gangu. POSLEDNÍ SOUBOJ Máme soutěž, tři výzvy. Vítěz se přidá ke gangu. Poražený skončí jako Fidel Castro. Fidel Castro? Co se s ním stalo? Moc mi chutnal. Castrovo maso na mě bylo tuhé, a tak jsem kuchaře odsoudil ke smrti znásilněním Dennisem Rodmanem.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vladimír Medvedovič na scéne

10

Odpovědět

No jo, Putin, z neho už je pomaly Chuck Norris

100