ImigrantiHeads of Space (S01E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:90
Počet zobrazení:5 244

Ukazuje se, že naši hrdinové se ocitli na cizím území neoprávněně. Co je čeká? Dokážou se z následné šlamastyky dostat?

Přepis titulků

V minulých dílech jste viděli... Kometa měla narazit do Země, a tak se všichni prezidentští kandidáti vydali na Mars restartovat lidstvo. Ale všichni umřeli. Kromě mě a Donalda. I Bernie Sanders, tomu trvalo dlouho, fakt dlouho, než umřel. Nouzově jsme přistáli na špatném místě a museli jsme se vydat na výlet po Marsu, abychom se dostali na správné místo.

Vše šlo skvěle, ale pak jsme narazili na velkou černou zeď. A někdo nám řekl, že tam nesmíme. Teď už víte co a jak. 84 DNÍ DO SOUDNÉHO DNE Panebože! Co to je za obludy? Nezelenokožci, neoprávněně jste vstoupili do Zelenova. Zelenova? Máme být na Marsu, trapáku. To jsi nás dovezla na špatné místo, ty pitomá plechová krabice?

Ne, tohle je Mars. Asi mu říkají jinak. Tohle je Zelenov, domov Zeleného lidi. - Zelení! - Co jste zač? Nechte to na mně, s cizinci mi to jde. Jak je, kámoši? Jsme z planety Země. A kvůli šílenému zvratu... Ticho! Oranžovej, kde máš papíry? Žádné papíry nemám, úchyle!

Jsem Američan, žádné nepotřebuju. Pozor! Ilegální nezelení! Ne! Nechceme vám ublížit. Naši planetu čekal zánik a... Ticho! Já jsem Waldurf, vůdce Zelených. - Zelení! - Nezelení jsou zločinci, vrazi, násilníci a teroristé. Ukradnou nám naše děti a vychovají z nich módní blogery. Páni, ten týpek je šáhlej.

Co? - Tohle nevypadá dobře. POČET SEKUND VE VĚZENÍ Předvoláváme vás k soudu. Doufám, že mě nebudeš šetřit jen proto, že jsem žena. Díky, že jsi mě nevyloučil. Jste v Zelenově ilegálně. Trestem za tento čin je smrt. Jak se budete hájit? Já se hájit nebudu.

To je pro děti a trapáky. Pak jste vinni, nezelení vetřelci. Zaprvé, já nejsem vetřelec, ty jsi vetřelec. Koukej na své hnusné zuby. Lidi mi říkají, že jsou to super zuby. Tak to se mýlí. A zadruhé, já nic dělat nemusím. - Nikdy nemusím nic dělat. - Nech to na mně, jsem bývalá právnička. Ctihodnosti, chtěla bych soudu představit stovky milionů stránek nudných právních dokumentů. - Kde jsi to vzala?

- To je jen něco na čtení. Můžete si všichni otočit na stránku 2 000 237? Ne, takhle my to tu neděláme! Nechť započnou výpovědi občanů! Zelení! Nesnáším věci, kterým nerozumím. A je vůbec nechápu! Mám děti, triliony dětí, takže mám ještě větší strach! Hele, kolik jsem vyloučila panického slizu.

Jednou se mi ztratila ponožka. Kdo může říct, že ji neukradli tihle vetřelci? - Chci mluvit s právníkem. - Ticho! Jo, asi budu zvracet. Pokud už na svou obhajobu nic nemáte... Přiznávám! Podělala jsem tu věc s osobním serverem. Ony totiž servery ministerstva zahraničí nezvládnou zpracovat fotky Ariany Grande, které Bill posílá.

Oceňujeme tvou upřímnost, ale pořád jsi nezelená. Takže jste všichni vinni! Jste odsouzeni k smrti! Odveďte je pryč. Zítra zemřete. Oranžový, vím, jak tě zachránit. Opravdu? Udělám cokoliv. Nechci umřít, to je pro trapáky. Prohlašuji vás za cizáka a Zelenou. Oranžový je nyní domestikován.

Vy dva další jste odsouzeni k smrti. Nakonec jsem asi vyhrál. Čaues, křivácká mrtvá Hillary. Máš nějaká poslední slova? A stručně, prosím, přerušit něčí poslední slova totiž nosí smůlu. Mám poslední slova. Už když jsem byla malá holčička, chtěla jsem pomáhat lidem. Moje nejranější vzpomínky ze Středozápadu v Illinois...

Kredity navíc, když jsem všechny encyklopedie opatřila poznámkami. Opět se ti to povedlo, Hillary. Všechny jsi tak nudila, až usnuli. Panečku, vzbuďte je, mám ještě... Ne, máme šanci utéct! Jasně, to byl celou dobu můj plán! Jsem fakt tak nudná? Ano a díkybohu za to. No jo, asi je čas, abychom se my čtyři vydali na cestu.

- My čtyři? Ale vždyť... - Miluji tě, muži můj. Neeeeeee! POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Byl to docela vtipný seriál, škoda toho konce, jakkoli byl silně předvídatelný. Že se to zvrhne v průhlednou antiTrump multikulti agitku, o tom jak je špatné nemít rád přistěhovalce jiné barvy pleti, jsem tak nějak čekal. Tady na videa česky, je to nějaký klub Trump haterů? Protože ta nenávistná videa proti Trumpovi, se tu nějak přemnožila, se mi zdá.

Osobně jsem doufal, že vyhraje Hillary, která bude pokračovat v sebevražedné politice jejího předchůdce, ale bohužel, k mému zklamání vyhrál Trump, který má šanci USA zachránit, nebo aspoň zbrzdit v pádu, což je škoda.
Samozřejmě si nedělám iluze, že po pádu USA a osvobození Německa z pod jejich kurately, bude v Evropě blahobyt a selanka, (viz Sudety a obecně trvalá chuť němců do válčení, v kombinaci s českou slabostí, nejednotou, ekonomickou a technickou nevýkonností a bohužel i chudobou), ale pokud se vlivu USA nezbavíme, tak je tu do dvou generací Česká Islámská džamhúríja.

Takže asi nemáme moc na výběr.

34

Odpovědět

=> videa cesky pro degenerovane deti

319

Odpovědět

Jistě. Politická satira, to je žánr jenž může oslovit jen degenerované děti.

140

Odpovědět

no ty vole :D

51

Odpovědět

tvl to je težký switch :D

51