NováčciHeads of Space (S01E11)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:80
Počet zobrazení:4 405

Naši dva uprchlí kandidáti konečně nacházejí druhou loď plnou nepostradatelných lidí a připravují se na útok Zelených. Jakou taktiku zvolí? Pomůže jim někdo?

Poznámka:
Další tlačítka v lodi, kromě ZABÍT MATTA DAMONA, jsou VZÍT SI MATTA DAMONA a OJET MATTA DAMONA.

Přepis titulků

A jéje, pokud se rychle nedostaneme na základnu, bude jedno, jestli nás Zelení chytí, dojde nám palivo a umřeme tu. Po smrti se většinou lidem zvedne popularita. To bych uvítala. Tady je! Druhá loď plná lidi, kteří jsou nepostradatelní pro děj. Hilly, to jsem já, Billy. Dobrý, ne?

Celou cestu jsem to vymýšlel. A já, Melania! Moje jméno je kombinací melanomu a malárie. A já, Matt Damon. Jsem totiž Marťan. Chlápek, co vám řekne, jak tu přežít... ZABÍT MATTA DAMONA Po Agentovi bez minulosti stály jeho filmy za houby. Honem s nimi do roveru, Zelení už se blíží! Donalde, proč máš extra mimozemskou ženu?

Manželi, proč máš nezelenou ženu? Teď ne, dámy. Zelení přicházejí a chtějí nás zabít. - Nemám čas na menstruační bláboly. - Je to kretén, ale má pravdu. Naší prioritou je vymyslet, jak se budeme bránit. Potřebujeme uspořádat bezpečnostní summit. Pojďte, třeba mi vy kuřátka vysvětlíte, co znamenají ty podivné emotikony, co mi lidi posílají. Máme zbraně, takže můžeme zaútočit.

Nebo můžeme zkusit vyjednat mír. - To jsou naše možnosti, že? - Jo. Ne, to od nás čekají. Měli bychom udělat něco jiného. Divokého, divného. Budeme nepředvídatelní. Krásní a podivní jako Kanye. - A co by to znamenalo? - Nevím, ale oni taky ne. Skvělé, ne? Ne, už to mám. Musíme být silní. Ukažme jim, co máme.

Ale musíme být diplomatičtí, Silní, ale jemní. Urážliví, ale lichotiví. - Tak chceš zaútočit, nebo nezaútočit? - Ano. To není řešení, nic to neznamená. Poslyšte, jediný z nás, kdo má mužské genitálie, jsem já. Bill je vegan, ten se nepočítá. Takže já jediný jsem kvalifikovaný na to, abych dělal hloupá válečná rozhodnutí. Co byste chtěly mít jako svůj program první dámy?

Co třeba "jezte zeleninu," nebo "zabijte tlusťochy"? Spíš si říkám "zabít nechtěnou extra manželku". Vysaju ti oční bulvy a vyplivnu ti je do rekta. Páni, to je bžunda. Co zkusit waterboarding? Nebo sandboarding? Nebo nějaký jiný účinný boarding. Nejdřív je ale musíš chytit. A to je teprve mučení, zlato. Mučení je skvělé.

Miluju ho. Teď se zřekneš svého svazku s oranžovým. Postarám se o něj, nasytím ho, udělám si s ním děti, budu ho koupat, vyléčím jeho chrápání, zlikviduju jeho sexuální touhy a odstraním jeho ego, a on se tak navždy stane mým otrokem. - Je to můj otrok! - Oranžový je můj otrok! Safryš, natáčel jsem to vertikálně. Holky, můžete začít odznova? Musíme je vybombardovat bombami přátelství. Zastřelit je kulkami míru.

Vyhlásit totální zničení tomu, že spolu nevycházíme. - Chápete? - Nesmysly! A Zelení jsou tu! NEZELENÍ, BĚŽTE DOMŮ! Asi budu muset použít svou tajnou zbraň. Tohle je dcera Liama Neesona. Dáme ji Zeleným a nějakým způsobem, to vám zaručuju, ji zachrání a všechny je zabije. Věřte mi. Má dost speciální schopnosti.

Schopnosti, díky kterým bude pro Zelené noční můrou. Přepoj mě na loď s důležitými lidmi. Dobře, pane. - Liame, to jsem já, Donald. - Ano, Donalde, co chceš? Koukni se z okna. Zelení mají něco, co bys chtěl. - Můj otrok! - Tak jo. Teď Trumpova marťanská žena zabije svůj pozemský protějšek. Prý pozemská žena.

Věděla jsem, že jsi venušská děvka. Páni, to bylo podivně vzrušující. Vše je připraveno, Liame. Zelení poslouchají. Jdi na to. Mám zprávu pro armádu Zelených. Nevím, kdo jste, ale najdu vás a všechny vás zabiju. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Liamova dcera by dokazala ukoncit vsetky vojenske konflikty. Ze to este nikoho nenapadlo :D

94

Odpovědět

Ale Liam Neeson žádnou dceru nemá

141

Odpovědět

+Kebek0tak asi preto vojny stále trvajú roky :D

133

Odpovědět

+hujhemá syna a vojny "stále trvajú roky"

31