PřistáníHeads of Space (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:52
Počet zobrazení:5 345

Naše skupinka kandidátů, kteří v rukou drží budoucnost lidstva, dorazila k Marsu. Ale vyskytl se problém. Co teď?

Přepis titulků

140 DNÍ DO SOUDNÉHO DNE Co to je? Sakra! Vyhrávám na Kamčatce a v Číně, Hillary má akorát Benghází. Který idiot nechal toaleťák otočený ke zdi? Každý ví, že správně je to tak, že je otočený do prostoru. - Byla jsi to ty, Hillary? - Ne, na záchod můžu jen v Bílém domě. Nekadila jsem 16 let. - Exkrementy...

- Takže ty, Donalde? Povídám vám, že nikdo ne*ere tak dobře jako já, věřte mi. Všichni milují, co vy*eru. Byl jsem to já, Berňáku. Protože Bůh tak miloval svět, že mu dal jednu radu: "Neotočíš toaleťák do prostoru. Amen." Dámy, pánové a Trumpe, konečně jsme u Marsu. Připravte se na přistání. Mars!

Je tak červený! Aspoň tak ho vidí mé oči, nechci zapomínat na barvoslepé. Je kulatý? Já myslel, že bude placatý jako Země. Miluju ho. Chci tu postavit hotely a kasina, pak vyhlásit bankrot a díky systému vydělat kupu peněz. Díky Trumpe, bystrý postřeh. Jděte si sednout, přistaneme. Problém!

Jsou tu jen dvě křesla, a my jsme přitom čtyři. Tak jo, zlato. Musíme zjistit, kdo dostane které křeslo. Musíme se zeptat prezidenta. Zdarec! Zajištoval jsem budoucnost lidstva. Omlouváme se, pane prezidente, ale máme jen dvě přistávací křesla. A máme tu čtyři astronauty. A jo. Podle plánu už teď měli být naživu jen dva. Budou se o ta křesla muset poprat. Určitě něco vymyslíte. Obamacare je tu s vámi, tak pařte!

Super. Takže... Ženy a děti jdou první? Souhlasím. Podle výzkumů mám myšlení pětiletého dítěte, takže křeslo je mé. Počkat, musí to být fér. Rozbijeme křesla na čtyři stejně velké díly. Hej, lidi, dochází nám čas! Budeme přistávat. Hej, lidi, nechte to na mně. Přistanu s tou lodí tak hladce, že to bude jako kůže perfektních prsou mé dcery.

Ta křesla ani nebudete potřebovat. Co vy na to? Spojme síly. A co kdybychom se tě zbavili? - To je lepší plán. - Kašlu na kontrolu zbraní, udělej to! Teď se mi líbíš, Hill. Sbohem, Donalde. Byl jsem postřelen, ale ujišťuji vás, že nezemřu. Můj otec zabil Kennedyho. Připravte se na náraz, lidi!

Haló? Co se stalo? Je tam někdo? Haló? POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

rozbite to na 4 rovné kusy :D
Ten komanč je tam po Trumpovi asi najvtipnejší :D

10

Odpovědět

nebylo jich na začátku 6?

11

Odpovědět

Časy se mění a tahle vesmírná loď není zrovna bezpečná :-)

61

Odpovědět

Paráda.

11

Odpovědět

Něco mi tu uniká, jak mohl Donald vyhrát volby když se očividně ani nenachází na stejné planetě, kde volby probíhaly?

38

Odpovědět

Plot twist: Jedná se o paralelní vesmír kde je země ohrožena srážkou s asteroidem a tak jsou na Mars vyslání kandidáti aby ho kolonizovali.

82

Odpovědět

+MorceChceš snad říci, že tohle není nejnovější zpravodajství z našeho známého vesmíru? Jsem pohoršen. Ikdyž pravda jsem si i oddychl, to s tím asteroidem znělo docela nebezpečně..

54