Aktuality

Komentáře (1928)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přeji pěkný den,
již delší postrádám možnost změnit své hodnocení (palec nahoru nebo dolů) u příspěvků. Nyní jsem narazil na jiného uživatele, který aby opravil své hodnocení musel napsat další příspěvek, ve kterém se omlouvá, že dal nechtěně palec dolů.
Nebylo by možné zavést palce nahoru a dolů podobně jako to je např. na YouTube?

00

Odpovědět

Ahoj, bohužel spíš ne, nemáme programátora a web zatím funguje hlavně díky dobré vůli těch, kteří jsou stále ochotni překládat další videa, takže na takovéhle technické drobnosti se asi už nedostane.

01

Odpovědět

John Oliver se bude na webu překladat, jako tomu bylo dříve? Koukám zde na něj x let a ted už vyšlo 4-5 dílu, já sám jsem poslal hned ten první jako divácky tip a nic. Místo toho se tu objevují troufám si říct věci, které nijak zvlášť zajímavé nejsou.

81

Odpovědět

Bohužel asi spíš ne, nikdo z aktivních překladatelů (kterých není mnoho) na něj aktuálně nemá kapacitu.

30

Odpovědět

+XardassDiky moc za reakci. :) Je to velika skoda, ale chapu, ze to delate mnohdy ve svem volnem case a tak i kdyz k tomu jeste ubyvaji pocty, nestiha se. Pokusim se tedy zlepsit si poslech EN tim, ze pokoukam na Youtube v originalnim zneni.

51

Odpovědět

+HabanszPřípadně můžete na Olivera koukat s českými titulky na HBO Max, pokud vás neodrazuje za to platit. Zlepšování angličtiny ale osobně určitě podporuji :D.

70

Odpovědět

Kam se videa s Ismem (Ismo)? Smazala se kvůli místu, právům, ... ?

02

Odpovědět

Dobrý den, smím se zeptat, proč zmizel oblíbený mini seriál The online Gamer?

13

Odpovědět

Tenhle web je mrtvý, od chvíle kdy byl koupen to jde do kopru... nestojí to za nic, žádný nový obsah. Zabili jste videačesky :(

144

Odpovědět

Ahojte, neuvažoval niekto aj o preklade kanála Johnny Harris? Niektoré z jeho videí sú dosť dobré.
https://www.youtube.com/c/johnnyharris/videos
Napr. o pokrytectve voličov dem. strany v US: Liberal Hypocrisy is Fueling American Inequality. Here’s How. | NYT Opinion

20

Odpovědět

Něco už z jeho kanálu mé kolegyně přeložily, snad se do budoucna dostane i na další videa: Johnny Harris

00

Odpovědět

neplanuje sa appka na android? pripadne je nejaka mopznost ako sledovat na android tv?

00

Odpovědět

To je určitě skvělý podnět, nicméně se obávám, že na takové inovace momentálně nejsou prostředky. V tuto chvíli se soustředíme na opravy webu jako takového.

10

Odpovědět

Odpovědět

Díky za nahlášení. Bohužel všechna videa, která YouTube označil jako 18+, nejdou přehrát jinde než na YouTube, takže toto video už fungovat nebude.

00

Odpovědět

Prečo už neprekladate Honest Trailers?

00

Odpovědět

Teda prečo to už není pravidelný porad

00

Odpovědět

+GiskoPřekladatelka annon, která ho měla na starosti, si od titulkování dává pauzu. Zatím nemáme nikoho, kdo by se byl pořadu schopný věnovat pravidelně. Ale do budoucna určitě ještě nějaká videa z tohoto kanálu vyjdou, jen ne pravidelně. Pokud vás zajímají konkrétní díly, můžete si je vyžádat přes Přidat tip nahoře, ať víme, že jim máme dát přednost.

51

Odpovědět

+ElTigreDakujem za odpoved

10

Odpovědět

Už to tady zavřete, nový web a nové vedení to přivedlo na úplné mrtvolno, je to až smutný

63

Odpovědět

Ach, jak konstruktivní komentář.

36

Odpovědět

+MařenaKonstrukce a názorů bylo dostatek. Vše ignorováno a úplně z*,urveno. Takže tu netřep laskavě blbosti

43

Odpovědět

Ale když to zavřeme, kam si budeš chodit stěžovat? Tipy na lepší videa vítáme, stačí použít stránku https://videacesky.cz/pridat-tip.

15

Odpovědět

+setheAž se naučíte poslouchat tak možná bude mít tenhle dojeb skvělýho portálu smysl. Ve videích samozřejmě problém není... To je vážně mlácení prázdné slámy, neskutečný

31

Odpovědět

Zdravím,
Hlásím nefunkční video Özcan Cosar: Generace Aldi

00

Odpovědět

„Uživatel, který toto video nahrál, ho nezpřístupnil pro vaši zem.“ – s tím bohužel nic neuděláme.

00

Odpovědět

Zdravím. Čo sa stalo s prekladom H+? Preložených tu je 29 diel a celý seriál má 48..ono vykašlať sa nato po viac ako polovici dielov mi príde divné...si to už mohol doprekladať keď si sa raz nato dal.

00

Odpovědět

Jestli mluvíš o seriálu Hplus, tak ty díly vycházely v roce 2012, takže to je opravdu s křížkem po funuse. Zoidy na VČ nepřekládá už více než sedm let. Bohužel s tím asi sekl kvůli nezájmu diváků.

00

Odpovědět

+XardassHej o tom som písal a viem že je to starší seriál...Niekto z vás by to dokončiť nemohol? Už keď to tu máte načaté bíolo by fajn to aj dokončiť

00

Odpovědět

Ještěrko, prosím prosím další díl Geography Now. Děkuji

00

Odpovědět

Budeš Lighte dělat Rogana a Muska, pls.

00

Odpovědět

Ahoj, ta únorová epizoda mě upřímně tolik nebrala a uvažoval jsem jen o klipu na téma kolonizování galaxie, ale tam zase Musk strašně polyká konce vět a skáče z jedné myšlenky na druhou, což se špatně překládá i čte.

10

Odpovědět

Jupí, hurá, blahopřeji!

10

Další