VýletHeads of Space (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:69
Počet zobrazení:4 952

Konečně se naši přeživší prezidentští kandidáti dostali na Mars. Jaké nástrahy na ně čekají?

Poznámka:

Další tlačítka v roveru umí následující: zmanipulovat volby a dát Trumpovi selský rozum.

Přepis titulků

V minulých dílech jste viděli... K Zemi směřovala kometa nebo co, takže keňský prezident USA poslal prezidentské kandidáty na Mars, abychom tam znovu vybudovali lidskou rasu. Ale věci nešly podle plánů establishmentu. Jeb odletěl do nicoty. Maličkého Marca to zlomilo. Ulhaný Ted, co ojížděl myši, se zastřelil, a šílenej komouš Bernie taky zaklepal bačkorama.

Nakonec jsme nouzově přistáli na Marsu. Snad nejste všichni úplně blbí a nebudu to muset znova vysvětlovat. 112 DNÍ DO SOUDNÉHO DNE Safryš, katastrofa! Je po nich! Moje základní deska měla pravdu, jsem předurčen k neúspěchu. Slzy jsou pro trapáky, plecháči. Asi se zastavil, podíval do zrcadla a chvilku přemýšlel.

To mě vždycky rozpláče. - Smutek. - Jste naživu! Jistě. Jen trapáci umírají. Bůh všemohoucí mě chtěl vzít k sobě, ale já řekla: "Tak to ne, panáčku, nejdřív musím znovu vstoupit do Bílého domu." Dokázali jsme to! Jste první lidé, co se dostali na Mars. - Je to náš nový domov. - Tohle? Strašná díra. Můj resort Mars-a-Lago je krásnější.

Marso-a-Lago, nejluxusnější hotel na Marsu. Má místnosti s výhledem na zahradu i vilky, pouze pro členy našeho platinového VIP PLUS klubu. Na to nemáme čas. Musíme se dostat do bezpečí, jinak tady umřeme. Teda, vy umřete, já ne. Ale když jsem sám, bývá mi smutno. Je super být naživu. V celé historii bytí naživu jsem v tom nejlepší. To ti povím. Jasně, zlato.

Co to Hillary dělá? Tuto planetu zabírám ve jménu Spojených států amerických. Miluju je víc než své sponzory. Pozdě, zabral jsem si ho, Mars je můj. Přejmenuju ho na Mars-a-Lago a bude to tu úchžasné. To teda ne! Moji specialisté říkají, že mezi nerozhodnutými voliči panuje názor, že Mars by měl být pro všechny. A taky že bude. Pokud zaplatí členský poplatek ve výši 100 000 dolarů a dalších 13 000 ročně, a taky...

Přestaň! Tohle je vážná situace! Při přistání jsme přišli o zásoby. Pokud se nepřesuneme na místo přistání, je po nás. Nemáme moc času. Jedinou naší nadějí je použít loď jako rover a co nejrychleji přejet Mars. Chápete, co říkám? - Asi jo. Hillary? - Jo. Výlet! Jo! To bude super. Nebude to výlet, ale záchranná mise.

Společně na cestě. Zní to jako výlet. Pustíme si UB40? Jsou drsní, ale mám je ráda. Tak jo, říkejte tomu, jak chcete. - Sedím vepředu. - Sedím vepředu, ale je to zmanipulované. Vadí ti žena na předním sedadle? Sexistický přístup, Donnie. To teda ne! Ženy mě milují! Milují! I ty fakt ošklivé.

Přesně o tomhle misogynním myšlení... No tak! Přestaňte se hádat! Máme dvě přední sedadla, hňupi. Zalezte do roveru a jedem. Co to vidí oko mé? Něco červeného. - Je to kámen z Marsu? - Jo! Teď ty. Co to vidí oko mé?

Něco červeného. - Je to kámen z Marsu? - Ano. Co to vidí oko mé? Něco červeného. - Je to kámen z Marsu? - Ano! Přestaňte s tím! Už to hrajete hodiny. To se nedá vydržet. - Přestanu, pokud přestane. - Přestanu, pokud přestane. Přestaň! Jinx! 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, osobní jinx! Já jako první nepřestanu!

- Co to vidí oko mé? - Pořád vidíte jen červené kameny. Nic jiného tu není. Něco černého. - Myslíš tu velkou černou zeď? - Cože? Je olbřímí! A na druhé straně to bude překrásné. Ale je nemožné se přes tuhle zeď dostat. Věřte mi, na zdi jsem odborník. - Určitě, Donalde?

ZNIČIT OBŘÍ ČERNOU ZEĎ Nemáte taky pocit, jako kdybychom někoho znásilnili? Ne tak rychle! Sem nesmíte! Mám pocit, že tahle situace by mi měla přijít ironická, ale jsem hňup. POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aj tak je najlepší ten úplný koniec s preview minulého dielu, kde je Ted prekvapený, že Mars je, narozdiel od Zeme, guľatý. :D

131