Donald Trump proti zbytku světaHeads of Space (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:135
Počet zobrazení:8 919

Konec světa se blíží a my máme tu neuvěřitelnou příležitost a poctu poslechnout si nejoranžovějšího kandidáta na prezidenta, samotného Donalda Trumpa. Co se dozvíme o příkořích, která musí na vesmírné lodi snášet? S kým si rozumí a kdo mu leze na nervy? To vše v dnešní epizodě.

Přepis titulků

A nyní vzkaz od nejvíc cool prezidenta Spojených států. Mí drazí Američané, jak už určitě víte, všichni zemřeme. Ne kvůli viru zika ani kvůli válkám, které vyvolal Cheney, ale kvůli vesmírné hrozbě. Aby bylo jasno, planeta se rozcupuje na s*ačky! Proto jsem se rozhodl poslat prezidentské kandidáty zkolonizovat Mars a zachránit lidstvo.

Takže lidé, než vy, vaše rodiny a toto štěně uhoří k smrti, poslechněme si zprávu kandidáta Strany snobů, Donalda Trumpa. Páni, je teprve druhý den a už mám těch nul plný zuby. Kdybych chtěl být obklopen hloupými idioty, zůstal bych na Zemi s podporovateli Jeba Bushe. Ubohé. Nesnáším senilní socialistické vyžírky, zvlášť Bernieho Sanderse, ten je nejhorší. Navrhl regulaci toaletního papíru.

Věřili byste tomu? Mám miliony miliard bilionů mil toaletního papíru ve svých hotelích a kasínech, které jsou skvělé. Ale tohle? Nepřichází v úvahu. Takže jsem koupil všechen toaleťák na této lodi. A ten sovětský hipík protestuje tím, že zabírá záchod, dokud se nepodělím. Toaleťák lidu! Toaleťák lidu! Exkrementy mu vycházejí...

kdovíkudy. Tenhle kluk, Marco Rubio, ten malý Mexikánec na podpatcích nemá ani za mák talentu. A co je horší, slyšel jsem ho modlit se. Mexicky. Bůh mexicky neumí! Bůh mluví americky, trapáku! To se stane, když jste synem El Chapa. Maminko Bushová, pomoc! Donald je na mě ošklivý a nadává mi.

Podívejte, Teda Cruze mám rád. Mám. Chci ho jen chválit. Ale kouká se na porno, ve kterém jsou divocí koně, slanina, kulomety, dvojník Hana Sola a Ústava, zatímco na pozadí hrají Nickelback. Bez holek, bez holek! Jsou to fakt úchylárny. Ale je to Kanaďan, takže...

Hillary je robot. A velmi odporný. Vidíte? Stahuje si update. Je jako chytrý telefon bez chytrosti. A to nemluvím o tom, že je to hrozná šereda, chorobná lhářka, miluje kočky, používá smajlíky, věděla o 11. září a někteří lidé, já ne, říkají, že měla poměr s keňským prezidentem, Barackem Al-Džazírou Obamou.

Trumpa bylo pro dnešek dost. Můžete pokračovat v rabování. Ale v klidu, jo? Tohle byla zpráva od nejvíc cool prezidenta Spojených států. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Trump je borec :D, co slovo to perla.

184

Odpovědět

Konecne budu mit sex s Ivankou

54

Odpovědět

Jeb is a MESS

11

Odpovědět

Až teprve včera jsem zjistil, že Sacha B. Cohen aka Ali G má za sebou i seriál. Hned jsem musel dát pár ep. a na koho tam zase člověk nenarazí. Ali G chtěl vymyslet nějaký podnikatelský majstrštyk, tak se chtěl poradit i s tím blonďatým ocasem. Trump s ním bohužel neměl moc velkou trpělivost a doslova mu utekl ze židle oproti jiným neuvěřitelně trpělivým hostům. Což trochu zamrzelo, ale kdybyste přesto Trumpa ještě neměli dost, tak zkuste: Da Ali G Show S01E03 (2003)

01

Odpovědět

Jako velký fanoušek pana Trumpa si toto video velice užívám. Líbí se mi jeho kritika všeho, což je velký rozdíl oproti křestanským rodinám které nemají díky výchově vyvinuté kritické myšlení.

1631

Odpovědět

Trollení je umění... kterého ty ale nikdy nedosáhneš.

216

Odpovědět

+ČlověkJen píšu svoje názory... nebo jsme někde v Rusku že nemůžu?

514

Odpovědět

+MorceŘíkám snad že nemůžeš? Vůbec ti nebráním. Jenom konstatuji fakt, že tvoje komenty mají hodnotu jednoho vyprázdnění střev.

138

Odpovědět

+ČlověkBohužel mám pokrokové názory které pochopí až další generace...

611

Odpovědět

+ČlověkNech ho, prosím. Jakmile složil zkoušky a stal se průměrným, dokonce si z čirého nadšení založil účet a již nadále nepsal bez přihlášení anonymně. Anonymně, libovolný redaktor webu skrze zkopírování IP adresy do vyhledávače komentářů sice zjistil za pět vteřin, kdo ve skutečnosti je a pod jakým nickem psal dříve, ale to už je práce pro Mentora průměrných trollů aka "Hehehe", ne pro mě. Jde o to, že měl velkou radost a dokonce mě pozval na sklenku rychlých špuntů.

Mentálně postiženým taky nebudeš tvrdit, že když upletou z vlastních výkalu vánočku, neumí péct. Prostě si jednou kousneš a řekneš, že jsi před chvíli jedl, ale že je to moc dobré a oni jsou moc velcí šikulové. No a Morce je takový mentálně postižený na úrovni trollů. Tak mu ten plusový palec, prosím, dej.

52

Odpovědět

+Mentor podprůměrných trollů aka "Hihihi"tohle by se dalo vyhodnotit jako urážka na cti -.-

11

Odpovědět

+KráskaNa čem? :D :D

11

Odpovědět

+firev mnoha ohledech a vem si že ten koho uráží je člen rodiny která je u mafie asi by měl být obeřetelěnšjí :) aby si chlapeček neublížil :-*

10

Odpovědět

ne

23

Odpovědět

Heeej! A co závěrečná písnička? :-D

60

Odpovědět

Taky mi chybí, je jen u toho prvního dílu :(
Ale tak přinejhorším si člověk může pustit aspoň ten :-)

60