Make Space Great AgainHeads of Space (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:5 282

Americké prezidentské volby se sice rychle blíží ke konci, naši hrdinové na vesmírné lodi však jsou svému cíli stále vzdáleni.

Dnes se podíváme na jeden den v životě Donalda Trumpa, vesmírného vůdce. Co je programem jeho běžného dne? A jak nám všem ulehčuje život?

Poznámky: 

Titulek v Trumpových novinách: Sandersova tvář udeřila Trumpovovu skvěle tvarovanou pěst.

Claire, kterou obdivuje Hillary, je první dáma ze seriálu Dům z karet.

Přepis titulků

Trumpovy vesmírné závody uvádí Vesmír bude zase skvělý: Den v Trumpově vesmírném životě. Šest ráno, čas vstávat. Obvykle mi několik minut trvá, než se zotavím ze svých snů. Poslední dobou se mi zdá, že potřebuju na záchod, ale záchody nikde. Tak čůrám na obličej Ronalda Reagana, je to skvělé. Osm ráno, čtu si noviny.

Trumpův vesmírný deník. Něco jako New York Times, ale seriózní. Nepíšou ho nuly. Najdete tu nejlepší zprávy, které nevymysleli liberálové. Vymyslel jsem si je já sám. Ve 12 hodin mi služka Maria přinese oběd. Víš, že se jmenuju ROTUS, šmejde. - Je hrozně náladová. - Muchas gracias, Maria. Kreténi!

Neříkám, že jsem nácek, ale taky neříkám, že nejsem nácek. Tři odpoledne, čas na telefonáty. Dnes volám své nadaci Nechť chudoba vymizí. Je to skvělá neziskovka, díky které mizí chudoba. Doslova. Házíme chudé děti do řeky. Moc se jim to líbí. Ale žaluje mě neziskovka, která ochraňuje řeky. To dopadne jako ten případ s buráky. Brzy stejně nastane konec světa, problém vyřešen.

Konec chudoby. Jsem vítěz! V šest odpoledne vylepšuji loď. Konečně se můžou na Trump TV5 koukat všichni. Lidi mi říkají, že to nejlepší kanál ve vesmíru. A já souhlasím. Jsou tam skvělé pořady. Například Hra Trumpů, kde umřou všechny postavy, kromě lorda sera rytíře Trumpa, což není trpaslík. Pak je tu Teorie velkého Trumpa, ve které nerdům vysvětluju, že Země je stará jen 6000 let.

Nevzešli jsme z žádných opic. A můj oblíbený Dům z Trumpa, příběh krutého muže, který nabourá politiku, aby se stal prezidentem USA. Super dokument. Miluju Claire. Má dobré srdce. A noci trávím zde, ve svém skvělém klubu Trump le Monde, kde pařím. Nevím, co to znamená, ale zní to nóbl. Takhle tedy trávím den. Pojmenovávám po sobě věci a lidi si je kupují. Ty věci mají velkou, obrovskou hodnotu. To samé uděláme, až dorazíme na Mars. Mars bude zase skvělý!

Do toho, DJi. Arogance. Jsi muslim? Ilegální mimozemšťané sem nesmí, dejte jim pěstí! Když vám volá KKK, tak to vemte! Ten chlap je černej? Co tu dělá? Mexičani jsou násilníci, jděte pryč! Nepřátelé miliardářů... Nakopejte jim zadek. No tak, lidi, pokutu zaplatím. Vesmírný vůdce Donald Trump ví, co udělat, aby byl vesmír zase skvělý. I když se líbí pedofilům.

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když se tam zpívá I´ll pay the bill, tak se tim nemyslí pokuta ale účet. Takže já ten účet zaplatim. Ne: Já tu pokutu zaplatim.

00

Odpovědět

jestli vyhraje, budou ho muset zastřelit...

24

Odpovědět

Mam obavy, ze jakmile Trump vyhraje, zazaluje tvurce tutoho serialu. :D Takze si uzijme posledni dil... :)

85

Odpovědět

19:53
Kampaň Donalda Trumpa žaluje volební komisi v Nevadě

51

Odpovědět

Zatiaľ asi najlepšia časť :D

50

Odpovědět

kdyby Hillary neměla ráda Claire, tak má zásadní psychologickej problém (pardon, teda chybu v programu...) ...všichni víme, podle koho je Claire Underwood napsaná :)

131

Odpovědět

Hillary spí taky s každým mladým na potkání? :D

20